Τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο

11 Δεκεμβρίου, 2015 19:20 Επιμέλεια: / , ,

DSD_0663_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    1212– 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Β)  – Σαραγια Μπαλας Τασιοπουλος   – Πιτσακος
Μπαλκουρας Δημητρα – Πορταικος Κυραντζουλης Καλογριας   – Πρεβεντας
Πύργου Πύργος   – Δημητρα Τοτης Τσουρελας   – Θανασουλας
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα- Ακ Αμπελακιων Ζησης Πλατσκοβιτς  – Καπνισης
Καλλιδένδρη  – ΑΟΤ(Α) 0-3
Ρεπό : Μετεωρα
Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Νεοχωρι Ζιουτος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Μπαλκουρας Δήμητρα    – Σαραγια Λεωνιδας Τζανης     – Πετσας
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Δενδροχωρι Κουτσαγιας Ανδριοπουλος  – Μανωλης
Πύλης Πορταικος  – Φηκη Δουλοπουλος Νταλουκας   – Τσακνης
Καλαμπακας Μετεωρα  – Πρόδρομος Μισσας Μανασης   – Μακρης
Ελευθ/ριου Ελευθεροχωρι  – Νεοχωρι Κοντινος Κουρεντας  – Κωτουλας
Κηπακιου ΑΕΤ    – Γριζάνο Μανασης Κ Αλεξοπουλος  – Σταφυλας
Πυργετου Πυργετός   – Καστρακι Παντος Βουτσελας  – Τατσινας
Γοργογυρι  – Κρ Βρυση 0-3
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γοργογυριου Γοργογυρι  – Καλλιδένδρη Αβρααμ Βαρκας   – Γεωργιου
Διαλεχτού Αν. Μεγάρχης  – Μπελετσι Μουστακας Καραγκουνης  – Σταματουκος
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Φωτεινό Μπαιρακταρης Πασσης  – Μποζογλου

  ΚΥΡΙΑΚΗ     13 – 12 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Μπαλκούρας Δήμητρα (Β)  – Φαρκαδόνα Ζιουτος
Εκ Αγ Γεωργιου Ακ. Αμπελακιων  – Πυργετος Γκογκινουδης
Ακαδημιας 1 Καλύβια  – ΑΟΤ 2011 Πλατσκοβιτς
Φλαμουλιου ΑΟΤ  – Πορταικος Μπαλας
Πυργου Πύργος   – Δημητρα (Α) Μαρκοπουλος  
Δενδροχωριου Καλλιδένδρη  – Μετεωρα Ζησης  
 
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια   – Πιαλεια Μανασης Νταλουκας   – Σταφυλας
Μουριας Δροσερο   – Ροπωτό Δουλοπουλος Κουρεντας   – Κωτουλας
Φιλύρας Φιλύρα    – Τυμφαίος Βουτσελας Σκουδριανος – Τασιοπουλος
Λυγαριας Λυγαρια  – Ασπροβαλτος Μισσας Μακρης    – Τσιουλης
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Χρυσομηλια Κουτσαγιας Τσακνης   – Μουστακας
Πηγης Πηγη        – Αγιοφυλλο Κοντινος Μανασης   – Καλογριας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Κεφαλ/σο Τοτης Αλεξοπουλος  – Αβρααμ
Πρίνους Πρίνος   – Βυτουμα Λεωνιδας Μαρκος   – Κυραντζουλης
Ρεπό : Γόμφων
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γλύνους Γλύνος    – Πετρωτό Κοντινος Τζανης   – Κωτουλας
Καρυων Καρυες    – Ριζαριο Βουτσελας Μανασης   – Τσακνης
Ράξας Τζουρτζια  – Ταξιάρχες Λεωνιδας Σταφυλας  – Τοτης
Κρήνης Κρήνη    – Αστερας Ανδριοπουλος Τασιοπουλος  – Σκουδριανος
Αρδανιου Αρδανι   – Χρυσαυγή Μαρκος Αλεξοπουλος  – Καλογριας
Μεγαλοχωριου Μεγαλοχωρι  – Αχιλλεας Μισσας Κουρεντας  – Νταλουκας
Αγ Κυριακης Αγ Κυριακή  – Λόγγος 2012 Κουτσαγιας Μακρης   – Τατσινας
Πύργου Πύργος   – Ζαρκο Παντος Μπαιρακταρης  – Τσιουλης
Ρεπό : Καλυβια
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λιλής Λιλή    – Ανταλλάξιμα Ζησης Μανωλης   – Καπερωνης
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Μεγάρχη Μουστακας Γορδιος  – Τζουβαρας
   
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κηπακιου Κηπακι   – Κεφαλ/κος Πετσας Κυραντζουλης  – Μπαλας

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.