Τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο – Ξεχωρίζει το ντέρμπι Καστράκι – Μετέωρα και οι ημιτελικοί του παιδικού

1 Απριλίου, 2016 13:02 Επιμέλεια: / , ,

DSC_8605_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    02  – 04   –  2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Κηπακιου ΑΕΤ Δημητρα   – Σαραγια Πετσας Ρουσι     – Τοτης
Μπαλκουρας ΑΟΤ         – Μετεωρα Χιωτης Σταφυλας   – Αλεξόπουλος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Φήκης Φηκη       – Δημητρα Κοντινος Κωτουλας   – Τσακνης
Προδρομου Πρόδρομος  – Δενδροχωρι Δουλοπουλος Τατσινας    – Πετσας
Καλαμπακας Κρ Βρύση  – Σαραγια Μισσας Κουρεντας  – Χιωτης
Νεοχωριου Νεοχώρι   – Παραληθαίοι Μανασης Βουτσελας  – Ζήσης
Γριζανου Γριζάνο   – Πορταικος Μανουρας Τζανης        – Μανασης Μ
Καστρακίου Καστράκι  – Μετεωρα Κουτσαγιας Νταλουκας  – Σταφυλας
Κηπακιου ΑΕΤ    – Ελευθεροχωρι Λεωνιδας Μουστακας  – Αλεξόπουλος
Πυργετός  – Γοργογυρι 3-0
Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Αγ Αποστολων Πυργος   – Αρδανι Ανδριοπουλος Μανωλης   – Πρεβεντας

       ΚΥΡΙΑΚΗ     03  –  04 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ  α  – Δημητρα Β Ροτσας  
Καλαμπακας Μετεωρα  α  – Σαραγια Μαρκος  
Κρηνιτσας ΑΟΤ 2011 -Καλλιδενδρη Γκογκινουδης  
Ρογγιων Ακ. Αμπελακιων  – Αγ Μονη Καπερωνης  
   
JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλιου 12:15 ΑΟΤ  β  – Πορταικος Πλατσκοβιτς  
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Πύργος Τοτης  
Εγκ. Ακαδημιας 1 Καλυβια  – Πηγη Μουστακας  
Μπαλκουρας Δημητρα  α  – Πυργετός Μαρκοπουλος  
Αγ Αποστόλων ΑΕΤ    – Φαρκαδονα Αβρααμ  
   
Α1 Ερασιτεχνική   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ταξιαρχών Ταξιαρχες     – Γλύνος Κουτσαγιας Σκονδριανος   – Πετσας
Παλαιοπυργου Αστερας     – Ριζαριο Παντος Τασιοπουλος  – Πρεβεντας
Καλυβίων Καλύβια    – Πετρωτό Μισσας Κωτουλας      – Ζησης
Χρυσαυγής Χρυσαυγη  – Καρυες Βουτσελας Τατσινας       – Τσιουλης
Μπαρας Αχιλλέας    – Τζουρτζια Δουλοπουλος Τζανης          – Τσακνης
Λόγγου Λόγγος  2012  – Κρήνη Κοντινος Αλεξοπουλος  – Καλογριας
Αγ Κυριακης Αγ Κυριακή -Μεγαλοχώρι Μανουρας Νταλουκας    – Κουρεντας
Ρεπό : Ζάρκο
Α1 Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Ασπροκλησια Χιωτης Μουστακας   – Τοτης
Βαλτινού Ασπροβαλτος  – Ροπωτό Πετσας Ανδριοπουλος – Γκογκινουδης
Γόμφων Γόμφοι   – Πιαλεία Ζησης Ροτσας    – Ρουσι
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια  – Δροσερό Κουτσαγιας Τσιουλης   – Μαρκος
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο   – Φιλύρα Βουτσελας Τασιοπουλος  – Καλογριας
Κεφαλοβρυσου Κεφαλόβρυσο  – Λυγαρια Μισσας Τζανης    – Αλεξοπουλος
Πρίνους Πρίνος   – Οικουμενιος Παντος Κωτουλας   – Σκονδριανος
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Πηγη Κοντινος Νταλουκας   – Τσακνης
Ρεπό : Βυτουμα

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.