Τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο

8 Απριλίου, 2016 17:00 Επιμέλεια: / , ,

gipedo_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  10:00
Σαραγιων Πηγη     – ΑΕΤ Γκογκινουδης  
 
Πανελλήνιο   Πρωτάθλημα Δικηγορικών Συλλόγων ΩΡΑ  12:00
Πηγης Τρικαλα   – Κέρκυρα Ανδριοπουλος Σταφυλας  – Αλεξοπουλος
 
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Μπαλκούρας Δημητρα   – Δενδροχωρι Μανουρας Μισσας  – Κωτουλας
Σαραγιων Σαραγια   – Φηκη Λεωνιδας Μανασης Μ  – Ζησης
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Πρόδρομος Χιωτης Τατσινας  – Πετσας
Πύλης Πορταικος  – Κρ Βρύση Μανασης Κ Αλεξοπουλος  – Βουτσελας
Καλαμπακας Μετεωρα  – Νεοχωρι Δουλοπουλος Κουρεντας  – Νταλουκας
Φήκης Ελευθεροχωρι  – Καστράκι Κοντινος Τσακνης   – Σταφυλας
Κηπακίου ΑΕΤ  – Πυργετός Παντος Τζανης   – Λεωνιδας Κ
Γοργογυρι  – Γριζάνο 0-3
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Λιλής Λιλή      – Μπελετσι Μουστακας Σταματουκος – Ποζογλου
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Παλαιοπύργου Ακ. Τρικάλων  – Καλαμακι Ροτσας Καπνισης  – Καρατζας

       ΚΥΡΙΑΚΗ     10  –  04 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα  α  – ΑΟΤ α Κατσογιαννος  
Μπαλκουρας Δημητρα  β  – ΑΟΤ 2011 Μουστακας  
Σαραγιων Σαραγια -Ακ. Αμπελακιων Ρουσι  
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη  – Αγ Μονη Πλατσκοβιτς  
   
JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πύργος  – Δημητρα  α Ζιουτος  
Πύλης Πορταικος  – Καλύβια Γκογκινουδης  
Καλαμπακας Μετεωρα  β  – ΑΟΤ  β Μπαλας  
Πυργετου 10:30 Πυργετός  – Φαρκαδονα Μαρκοπουλος  
   
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγ Κυριακής Διαμαντι  – Πηνειάδα Αβρααμ Καπνισης  – Καρατζας
   
Α1 Ερασιτεχνική   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Ροπωτό Βουτσελας Ροτσας   – Τασιοπουλος
Πιαλείας Πιαλεία  – Τυμφαίος Λεωνιδας Λεωνιδας Κ  – Αλεξοπουλος
Μουριάς Δροσερό  – Ασπροβαλτος Κοντινος Τσακνης  – Μπαιρακταρης
Φιλυρας Φιλύρα  – Γόμφοι Μαρκος Πετσας  – Πρεβεντας
Λυγαριάς Λυγαριά  – Χρυσομηλιά Ζησης Ανδριοπουλος  – Καλογριας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Κεφαλ/σο Μισσας Κουρεντας   – Νταλουκας
Πηγης Πηγη    – Βυτουμα Μανουρας Τοτης  – Σκονδριανος
Πρίνους Πρίνος  – Αγ Μονη Κουτσαγιας Μανασης Μ  – Σταφυλας
Ρεπό : Αγιοφυλλο
     
Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Γλύνους Γλύνος   – Ριζαριό Κουτσαγιας Μπαιρακταρης  – Λεωνιδας Σ
Πετρωτού Πετρωτό  – Ταξιάρχες Κοντινος Μαρκος  – Ροτσας
Καρυων Καρυες   – Αστερας Δουλοπουλος Μανωλης  – Καλογριας
Ράξας Τζουρτζια  – Καλύβια Παντος Κουρεντας  – Λεωνιδας Κ
Κρήνης Κρήνη   – Χρυσαυγη Βουτσελας Ρουσι  – Μαρκοπουλος
Αρδανίου Αρδάνι  – Λόγγος 2012 Χιωτης Πρεβεντας  – Ζησης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Ζάρκο Μισσας Μανασης Μ – Σταφυλας
ΑΕΤ Κηπακιου Πύργος  – Αγ Κυριακή Μανασης Κ Αλεξοπουλος  – Τσακνης
Ρεπό : Αχιλλέας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Βασιλικής Βασιλική   – Φωτεινο Τοτης Τασιοπουλος  – Σκονδριανος
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Λεπτοκαρυας Μουστακας Καραγκουνης  – Πασσης
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – Πετροπορος Πετσας Γκογκινουδης  – Μπαλας Χ

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.