Τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο

4 Μαρτίου, 2016 17:43 Επιμέλεια: / , ,

DSD_2434_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    05  – 03   –  2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα    – Σαραγια Πετσας Ρουσι    – Πλατσκοβιτς
Μπαλκουρας Δημητρα (Β)  – ΑΟΤ (Β) Μπαλας Πρεβεντας  – Αποστολου
Φαρκαδονας Φαρκαδονα  – Πορταικος Ζησης Ζιουτος   – Κατσογιαννος
Κηπακιου ΑΟΤ   – Ακ. Αμπελακιων Μαρκος Μαρκοπουλος  – Μπαλας Ι
Καλλιδενδρη  – Δημητρα (Α) 0-3αα
Ρεπώ : Πυργος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Μπαλκουρας Δημητρα    – Νεοχωρι Λεωνιδας Μανασης Μ  – Πετσας
Καλαμπακας Κρ Βρύση  – Γριζανο Μανασης Κωτουλας  – Σταφυλας
Προδρομου Πρόδρομος  – Καστράκι Παντος Ανδριοπουλος  – Τατσινας
Φήκης Φήκη          – Πυργετός Μισσας Κουρεντας  – Νταλουκας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – ΑΕΤ Κουτσαγιας Βουτσελας  – Τσακνης
Σαραγιων Σαραγια   – Ελευθεροχωρι Κοντινος Τζανης  – Αλεξοπουλος
Πυλης Πορταικος  – Μετεωρα Δουλοπουλος Μανουρας Ν  – Μουστακας
Παραληθαίοι  – Γοργογυρι 3-0
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Ανταλλάξιμα Ροτσας Μανωλης  – Μαρκος
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πετροπορου Πετροπορος  – Κεραμιδι Καπερωνης Πασσης   – Καρατζας
Αγ Κυριακης Διαμαντι   – Ακ. Αμπελακιων Αβρααμ Καραγκουνης  – Ποζογλου

       ΚΥΡΙΑΚΗ     06  –  03  – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Χρυσομηλια Ζησης Γκογκινουδης   – Πλατσκοβιτς
Γόμφων Γόμφοι    – Αγιοφυλλο Βουτσελας Πετσας    – Ροτσας
Βαλτινου Ασπρόβαλτος – Κεφαλόβρυσο Λεωνιδας Καλογριας  – Τασιοπουλος
Λεπτοκαρυας Τυμφαιος   – Βυτουμα Μαρκος Ρουσι    – Μπαλας Χ
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Πρίνος Κουτσαγιας Αλεξοπουλος   – Σκουδριανος
Πιαλείας Πιαλεία   – Αγ Μονης Μισσας Νταλουκας  – Κωτουλας
Μουριας Δροσερό  – Πηγη Μανασης Σταφυλας  – Τσακνης
Φιλύρας Φιλυρα   – Οικουμενιος Κοντινος Μπαιρακταρης  – Τσιουλης
Ρεπώ : Λυγαρια
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγ Κυριακης Ακ. Τρικαλων   – Πηνειάδα Μουστακας Βαρκας   – Γεωργιου
     
Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γλύνους Γλύνος     – Χρυσαυγή Πετσας Μαρκος   – Μανωλης
Καλυβιων Καλύβια   – Αχιλλέας Δουλοπουλος Νταλουκας  – Κωτουλας
Παλ/ργου Αστερας   – Λόγγος 2012 Μισσας Σκουδριανος  – Ζιουτος
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Ζάρκο Βουτσελας Ρουσι   – Καλογριας
Ριζαριου Ριζαριο   – Πύργος Μανασης Αλεξοπουλος- Μπαιρακταρης
Πετρωτού Πετρωτό   – Αγ Κυριακής Παντος Τσιουλης   – Ροτσας
Καρυων Καρυες   – Μεγαλοχωρι Κοντινος Σταφυλας  – Τσακνης
Ράξας Τζουρτζια  – Αρδάνι Λεωνιδας Ζησης   – Μπαλας
Ρεπώ : Κρήνη
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα  – Φωτεινό Μουστακας Καπνισης  – Σταματουκος
Θεοπετρας Θεόπετρα   – Βασιλική Ανδριοπουλος Γκογκινουδης  – Τασιοπουλος
     

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.