Τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο

admin
admin
26 Φεβρουαρίου 2016, 09:01

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    27  – 02   –  2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Σαραγιων Σαραγια  – Δημητρα (Β) Τοτης Ρουσι     – Τασιοπουλος
Καλαμπακας Μετεωρα  – Πύργος Μαρκος Πλατσκοβιτς   – Ζιουτος
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Β)  – Φαρκαδονα Κυραντζουλης Μπαλας Χ  – Αποστολου
Πύλης Πορταικος  – ΑΟΤ (Α) Πετσας Πρεβεντας   – Μαρκοπουλος
Χρυσαυγής Δημητρα (Α)  – Ακ. Αμπελακιων Ζησης Γκογκινουδης  – Μπαλας Ι
Ρεπό : Καλλιδενδρη
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Γριζανου Γριζανο    – Δημητρα Ζησης Βουτσελας    – Τσακνης
Καστρακιου Καστρακι  – Νεοχωρι Κουτσαγιας Μακρης    – Σταφυλας
Κεφαλοβρυσου Πυργετος  – Κρ Βρύση Κοντινος Πετσας     – Μανωλης
Κηπακιου ΑΕΤ         – Πρόδρομος Λεωνιδας Μουστακας  – Αλεξόπουλος
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι   – Φηκη Μανασης Λεωνιδας Κ  – Μανουρας Ν
Καλαμπακας Μετεωρα  – Σαραγια Παντος Μανασης Μ  – Μαρκος
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Πορταικος Μισσας Κωτουλας   – Τατσινας
Γοργογυρι  – Δενδροχωρι 0-3

       ΚΥΡΙΑΚΗ     28-  02  – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μπαρας Αχιλλεας    – Γλύνος Βουτσελας Μακρης     – Πετσας
Λόγγου Λόγγος    – Χρυσαυγή Τοτης Μανασης Μ  – Σκονδριανος
Ζάρκου Ζάρκο      – Καλύβια Λεωνιδας Ζησης    – Ρουσι
Πύργου Πύργος    – Αστερας Ανδριοπουλος Καλογριας   – Ζιουτος
Αγ Κυριακης Αγ Κυριακη  – Ταξιάρχες Μουστακας Αλεξοπουλος  – Τσακνης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Ριζαριό Κουτσαγιας Μπαιρακταρης  – Ροτσας
Αρδανίου Αρδάνι     – Πετρωτό Μαρκος Μπαλας Χ  – Κυραντζουλης
Κρήνης Κρήνη     – Τζουρτζια Κοντινος Πρεβεντας   – Τασιοπουλος
Ρεπό : Καρυες
Α1 Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο   – Ασπροκλησια Βουτσελας Τοτης        – Γκογκινουδης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο     – Χρυσομηλια Κοντινος Μουστακας  – Καλογριας
Βυτουμα Βυτουμας     – Γόμφοι Μπαιρακταρης Μανωλης   – Μπαλας
Πρίνους Πρίνος         – Ασπροβαλτος Παντος Σκονδριανος  – Τασιοπουλος
Αγ Μονης Αγ Μονη     – Τυμφαίος Λεωνιδας Τσακνης     – Μαρκος
Πηγης Πηγη           – Ροπωτό Μισσας Μακρης   – Ζησης
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πιαλεία Κουτσαγιας Μανασης Μ  – Ρουσι
Λυγαριας Λυγαρια      – Φιλύρα Πετσας Αλεξοπουλος   – Ροτσας
Ρεπό : Δροσερό

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .