Τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο

19 Φεβρουαρίου, 2016 19:49 Επιμέλεια: / , ,

DSD_0511_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    20  – 02   –  2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Πυργου Πύργος     – Σαραγια Τοτης Ρουσι    – Τασιοπουλος
Φαρκαδονας Φαρκαδόνα  – Δημητρα Β Γκογκινουδης Πλατσκοβιτς   – Πασσης
Φλαμουλιου Τρικαλα  Α – Τρικαλα Β Μπαλας Πρεβεντας   – Καλογριας
Χρυσαυγής Δημητρα Α  – Πορταικος Ζησης Ζιουτος    – Μαρκοπουλος
Καλλιδενδρη  – Μετεωρα 0-3
Ρεπο : Ακ. Αμπελακιων
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Μπαλκουρας Δημητρα   – Καστρακι Γρατσανης Μουστακας    – Ζησης
Γριζανου Γριζανο     – Πυργετός Παντος Τοτης     – Ρουσι
Νεοχωριου Νεοχωρι    – ΑΕΤ Κουτσαγιας Μπαιρακταρης   – Μαρκος
Καλαμπακας Κρ Βρυση  – Ελευθεροχωρι Λεωνιδας Τζανης   – Αλεξοπουλος
Φήκης Φήκη         – Μετεωρα Δουλοπουλος Τατσινας  – Σταφυλας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Πορταικος Κοντινος Νταλουκας  – Τσακνης
Σαραγιων Σαραγια   – Παραληθαίοι Πετσας Ανδριοπουλος  – Μανωλης
Πρόδρομος  – Γοργογυρι 3-0
Α1 Ερασιτεχνική   2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αμπελιων Χρυσομηλια    – Πρίνος Βουτσελας Μπαλας    – Σκονδριανος
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα  – Διαλεχτό Αβρααμ Βαρκας    – Καρατζας

      ΚΥΡΙΑΚΗ     21-  02  – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια   – Κεφαλ/σο Κοντινος Σταφυλας    – Πρεβεντας
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο   – Βυτουμας Μαρκος Γκογκινουδης  – Πλατσκοβιτς
Γόμφων Γόμφοι         – Αγ Μονη Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  – Ροτσας
Βαλτινου Ασπρόβαλτος  – Πηγη Δουλοπουλος Νταλουκας   – Κωτουλας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   – Οικουμενιος Μανασης Τζανης   – Τασιοπουλος
Πιαλείας Πιαλεία    – Λυγαρια Ζησης Μουστακας  – Τσιουμας
Μουριας Δροσερό   – Φιλύρα Μισσας Τσακνης  – Βουτσελάς
Ρεπό : Ροπωτό
Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γλύνους Γλύνος       – Λόγγος 2012 Κοντινος Ροτσας   – Τοτης
Μπάρας Αχιλλέας    – Ζάρκο Μανασης Αλεξοπουλος  – Τσιουλης
Χρυσαυγής Χρυσαυγή  – Πύργος Ανδριοπουλος Μουστακας   – Τασιοπουλος
Καλυβίων Καλύβια    – Αγ Κυριακή Κουτσαγιας Νταλουκας   – Τζανης
Παλ/ργου Αστερας    – Μεγαλ/ρι Πετσας Ζιουτος   – Ρουσι
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Αρδάνι Βουτσελας Σκονδριανος  – Μπαλας
Πετρωτού Πετρωτό     – Κρήνη Παντος Τσακνης   – Μανωλης
Καρυων Καρυες       – Τζουρτζια Μισσας Κωτουλας   – Σταφυλας
Ρεπό : Ριζαριό

 

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.