Τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο

29 Ιανουαρίου, 2016 09:06 Επιμέλεια: / , ,

DSD_0663_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    30 – 01– 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Σαραγιων Σαραγια     – ΑΟΤ  (Α) Μπαλας Ρουσι     – Τασιοπουλος
Γριζανου Φαρκαδονα  – Δημητρα Ζησης Μαρκοπουλος   – Κουλουρης
Πύργου Πυργος    – Πορταικος Κυραντζουλης Πρεβεντας   – Καλογριας
Κηπακιου ΑΟΤ (Β)  – Μετεωρα Μαρκος Πλατσκοβιτς   – Ζιουτος
Καλλιδενδρη – Ακ. Αμπελακιων 0-3
Ρεπό : Δημητρα
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Ελευθεροχωριου Ελευθεροχωρι   – Δημητρα Κοντινος Αλεξοπουλος   – Τσακνης
Καλαμπακας Μετεωρα   – Πυργετός Μισσας Κωτουλας   – Μανασης
Πυλης Πορταικος  – Καστράκι Λεωνιδας Σταφυλας   – Χιωτης
Ριζωματος Παραληθαίοι  – Γριζανο Μανασης Τσιουλης   – Μπαλας
Σαραγιων Σαραγια   – Νεοχωρι Γρατσανης Δουλοπουλος  – Πετσας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι   – Κρ Βρύση Παντος Μαρκος    – Ζησης
Προδρομου Προδρομος   – Φηκη Κουτσαγιας Τζανης     – Βουτσελας
Γοργογυρι   – ΑΕΤ 0-3
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα   – Βασιλική Μουστακας Βαρκας    – Γεωργιου
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Κηπάκι Μπαιρακταρης Διβανε   – Καπνισης
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κεραμιδιου Κεραμιδι    – Διαμαντι Ροτσας Καραγκουνης   – Καρατζας

             ΚΥΡΙΑΚΗ     31 – 01 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – Νεοχωρι Γκογκινουδης  
Πύλης Πορταικός  – Φαρκαδόνα Μπαλας  
Μπαλκουρας Δημητρα (Α)  – Καλλιδενδρη Ρουσι  
Πύργου Πύργος      – Δημητρα (Β) Κυραντζουλης ΩΡΑ  10:00
Κηπακιου ΑΟΤ         – Ακ Αμπελακιων Ζιουτος  
Αγ Μονη Αγ Μονη  – Καλύβια Μαρκοπουλος  
     
     
Α1 Ερασιτεχνική   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγ Κυριακης Αγ Κυριακη   – Γλύνος Δουλοπουλος Αλεξοπουλος – Μπαιρακταρης
Μεγαλοχωριου Μεγαλοχωρι   – Πύργος Μανασης Νταλουκας  – Σταφυλας
Αρδανιου Αρδανι    – Ζαρκο Χιωτης Σκονδριανος  – Ζησης
Κρηνης Κρηνη     – Αχιλλέας Μισσας Μανασης Μ  – Τσακνης
Ράξας Τζουρτζια  – Χρυσαυγή Βουτσελας Τασιοπουλος  – Πρεβεντας
Καρυων Καρυες     – Καλύβια Κουτσαγιας Τζανης    – Κωτουλας
Πετρωτού Πετρωτό   – Αστερας Ανδριοπουλος Καλογριας  – Πλατσκοβιτς
Ριζαριου Ριζαριο   – Ταξιάρχες Κοντινος Λεωνιδας   – Μουστακας
Ρεπό : Λόγγος 2012
Α1 Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αγ Μονης Αγ Μονη    – Ασπροκλησια Μανασης Νταλουκας  – Τσακνης
Πηγης Πηγη       – Πρίνος Γρατσανης Τζανης   – Ζησης
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Βυτουμα Χιωτης Μανασης  – Ροτσας
Λυγαριας Λυγαρια    – Αγιοφυλλο Μισσας Κωτουλας  – Ρουσι
Φιλυρας Φιλυρα    – Χρυσομηλια Κουτσαγιας Σταφυλας   – Αλεξοπουλος
Μουριας Δροσερό   – Γόμφοι Παντος Σκονδριανος  – Τσιουλης
Πιαλειας Πιαλεία    – Ασπροβαλτος Κοντινος Μαρκος   – Μπαλας
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Τυμφαίος Βουτσελας Καλογριας  – Ζιουτος
Ρεπό : Κεφαλόβρυσο
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος
Διαλεχτού Ανταλλάξιμα  – Μπελετσι Μουστακας Πασσης   – Σταματουκος
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος  
Διαλεχτού Διαλεχτό   – Κεφαλ/κος Καπερωνης Κουλουρης   – Ποζογλου
     
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος  
Πηνειαδας Πηνειαδα  – Ακ. Αμπελακιων Πετσας Γκογκινουδης   – Αβρααμ
Πετροπορου Πετροπορος  – Καλαμακι Μπαιρακταρης Τασιοπουλος  – Μαρκοπουλος

 

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.