Τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο

18 Δεκεμβρίου, 2015 17:49 Επιμέλεια: / , ,

DSD_0663_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    1912– 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Πυλης Πορταικος   – ΑΟΤ (Β) Αλεξοπουλος Αβρααμ     – Καπερωνης
Μπαλκουρας Δημητρα   – Μετεωρα Ρουσι Τσουρελας  – Τασιοπουλος
Ρογγιων Ακ. Αμπελακιων  – Δημητρα Μπαλας Ζιουτος      – Πιτσακος
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Α)  – Πυργος Κυραντζουλης Μαρκοπουλος  – Θανασουλας
Καλλιδενδρη – Φαρκαδονα 0-3αα
Ρεπό : Σαραγια
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Δημητρα Κοντινος Τσιουλης    – Μανωλης
Σαραγιων Σαραγια   – Πορταικός Κουτσαγιας Κωτουλας   – Μακρης
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Μετεωρα Κυραντζούλης Νταλουκας  – Σταφυλας
Γοργογυριου Πρόδρομος  – Ελευθ/ρι Μανασης Αλεξόπουλος  – Τζανης
Διάβας Κρ Βρύση   – ΑΕΤ Παντος Τσακνης      – Τατσινας
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Πυργετός Μισσας Λεωνιδας Κ  – Μπαιρακταρης
Γριζάνου Γριζάνο   – Καστράκι Δουλοπουλος Βουτσελας  – Πετσας
Φηκη      – Γοργογυρι 3-0αα
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Παλαιομ/ρου Μπελετσι   – Παλαιομ/ρο Μουστακας Κουλουρης   – Ποζογλου

             ΚΥΡΙΑΚΗ     2012 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – Φαρκαδόνα Μπαλας
Πυργετού Πυργετός   – Καλλιδένδρη Ζιουτος
Νεοχωριου Νεοχωρι    – Δημητρα (Β) Αλεξοπουλος
Κρηνιτσας ΑΟΤ 2011  – Ακ. Αμπελακιων Κυραντζουλης
Πυλης Πορταικος  – Αγ Μονη Αβρααμ  
Μπαλκουρας Δήμητρα (Α)  – Καλυβια Μαρκοπουλος  
Φλαμουλιου ΑΟΤ  – Πυργος Ρουσι  
     
 
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καρυων Καρυες     – Γλύνος Λεωνιδας Τσιουλης    – Μαρκος
Πετρωτού Πετρωτό   – Τζουρτζια Μισσας Ροτσας    – Τασιοπουλος
Ριζαριου Ριζαριό     – Κρήνη Κοντινος Τατσινας  – Τσουρελας
Παλ/ργου Αστερας   – Αρδάνι Ανδριοπουλος Καπερωνης   – Πιτσακος
Καλυβίων Καλυβια   – Μεγαλ/ρι Δουλοπουλος Νταλουκας   – Σταφυλάς
Χρυσαυγης Χρυσαυγη  – Αγ Κυριακής Βουτσελας Τσακνης  – Μουστακας
Μπάρας Αχιλλέας   – Πυργος Κουτσαγιας Μακρης  – Μπαιρακταρης
Ζάρκου Ζάρκο      – Λόγγος 2012 Μανασης Ζησης  – Πετσας
Ρεπό : Ταξιάρχες
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μουριας Δροσερό    – Ασπροκλησια Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  – Μπαιρακταρης
Πιαλείας Πιαλεία     – Φιλύρα Λεωνιδας Σταφυλας  – Μακρης
Παλ/ρου Ροπωτό     – Λυγαρια Κοντινος Μουστακας  – Μαρκος
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Οικουμενιος Παντος Νταλουκας  – Ζησης
Γόμφων Γόμφοι   – Πηγη Μισσας Μανωλης   – Μπαλας
Αμπελιων Χρυσομηλια  – Αγ Μονη Βουτσελας Κυραντζουλης  – Ρουσι
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Πρίνος Πετσας Ροτσας   – Πρεβεντας
Βυτουμα Βυτουμας  – Κεφαλ/σο Μανασης Τσακνης   – Τσιουλης
Ρεπό : Τυμφαίος
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Διαλεχτού Αν. Μεγάρχης  – Λιλή Καπερωνης Κουλουρης  – Σταματουκος
   

 

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.