Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

15 Απριλίου, 2016 00:05 Επιμέλεια: / , ,

DSD_0663_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    16  – 04   –  2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ  10:00
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Δημητρα β Γκογκινουδης  
Κηπακιου ΑΟΤ  α  – ΑΟΤ  2011 Ζιουτος ΩΡΑ  11:00
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Πύργος Πλατσοβιτς
 
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Σαραγίων Σαραγια   – Δημητρα Μανασης Τζανης-Σταφυλας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Παραληθαίοι Πετσας Μουστακας-Ανδριοπουλος
Φήκης Φήκη    – Πορταικός Κουτσαγιας Κωτουλας-Τσακνης
Προδρόμου Πρόδρομος  – Μετεωρα Κοντινος Μανασης Μ-Σκονδριανος
Νεοχωριου Νεοχώρι  – Ελευθεροχωρι Λεωνιδας Κουρεντας-Νταλουκας
Γριζάνου Γριζάνο  – ΑΕΤ Δουλοπουλος Βουτσελας-Αλεξοπουλος
Καστρακίου Καστράκι  – Πυργετός Ζησης Τατσινας-Μαμωλης
Κρ Βρύση  – Γοργογυρι 3-0
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος
Διαλεχτού Διαλεχτό   – Θεόπετρα Αβρααμ Καπνισης-Καρατζας

       ΚΥΡΙΑΚΗ     17  –  04 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – Μετεωρα  α Γκογκινουδης  
Δενδροχωριου Καλλιδένδρη  – Σαραγια Ρατζας  
 
JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ   β   – Καλύβια Ζιουτος  
Σαραγιων Πηγη    – Πυργετός Κοτσογιαννος  
Μπαλκούρας Δημητρα  α  – Μετεωρα β Κυραντζουλης  
Αγ Αποστόλων ΑΕΤ   – Πορταικός Αποστολου  
   
Α1 Ερασιτεχνική   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πετρωτού Πετρωτό   – Γλύνος Κοντινος Μανασης Μ-Σκοδριανος
Ριζαριου Ριζαριό  – Καρυές Παντος Τζανης-Κωτουλας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Τζουρτζια Λεωνιδας Μουστακας-Αλεξοπουλος
Παλαιοπυργου Αστερας   – Κρήνη Ροτσας Ρουσι-Τασιοπουλος
Χρυσαυγης Χρυσαυγη  – Αρδάνι Μαρκος Καλογριας-Πλατσκοβιτς
Μπάρας Αχιλλέας  – Μεγαλ/ρι Μανασης Κουρεντας-Νταλουκας
Λόγγου Λόγγος 2012  – Αγ Κυριακή Βουτσελας Σταφυλας-Τσακνης
Ζάρκου Ζάρκο  – Πύργος Κουτσαγιας Πετσας-Ζησης
Ρεπό : Καλύβια
     
Α1 Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Πιαλείας Πιαλεία  – Ασπροκλησια Παντος Σκοδριανος-Μανωλης
Παλαιομ/ρου Ροπωτό  – Δροσερό Κοντινος Μπαιρακταρης-Πετσας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Φιλύρα Βουτσελας Μουστακας-Αλεξοπουλος
Βαλτινού Ασπροβαλτος  – Λυγαρια Μαρκος Ζησης-Ροτσας
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια  – Οικουμενιος Λεωνιδας Κωτουλας-Μανασης Μ
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Πηγη Κουτσαγιας Νταλουκας-Σταφυλας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Αγ Μονη Δουλοπουλος Τζανης-Τσακνης
Αγ.Αποστολων Βυτουμας  – Πρίνος Ανδριοπουλος Πρεβεντας-Τασιοπουλος
Ρεπό : Γόμφοι

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.