Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου – Ξεχωρίζει το ντέρμπι Μετέωρα – Καστράκι

6 Οκτωβρίου, 2016 18:44 Επιμέλεια: / , ,

gipedo_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    0810 – 2016  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Πύλης Πορταικός   – Πύργος Κυραντζουλης Τασιοπουλος  – Ζιουτος
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα -Ακ Αμπελακιων Μουστακας Μαρκοπουλος  – Γκογκινουδης
Φλαμουλίου ΑΟΤ    – Σαραγια Αλεξοπουλος Πλατσκοβιτς   – Κατσογιαννος
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι  – Δήμητρα Ζησης Αποστολου  –  Πρεβεντας
Καλαμπακας Μετεωρα  – Απόστολοι Ρατζας Θανασουλας  – Καπερωνης Ν
Ρεπό : Δημητρα α
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Γριζάνου Γριζάνο    – Πυργετός Πετσας Μπαλας Χ   – Τσακνης
Καρυων Καρυες    – Οικουμενιος Χιωτης Μακρης    – Ζησης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Κρ Βρύση Κοντινος Κωτουλας  – Σταφυλας
Νεοχωριου Νεοχώρι   – Δενδροχωρι Μισσας Μουστακας  – Μαρκος
Καλαμπακας Μετεωρα  – Καστράκι Δουλοπουλος Μανασης Μ  – Αλεξοπουλος
Πυλης Πορταικός  – Σαραγια Παντος Παπαγ/λος   – Κυραντζουλης
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Φήκη Κουτσαγιας Νταλουκας  – Τζανης
Κηπακίου ΑΕΤ   – Δημητρα Λεωνιδας Ανδριοπουλος  – Βουτσελας
Φαρκαδόνα  – Πρόδρομος 3-0

Κυριακή    09 – 10 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Πύργος    – Δημητρα α Ζιουτος
Εγκ Ακαδημιας Ακαδημια 1  – Πυργετός Καπερωνης
Ρογγιων Ακ Αμπελακιων  – ΑΟΤ 2011 Αποστολου
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Καλλιδενδρη Πλατσκοβιτς
Καλαμπακας Μετεωρα  α – Απόστολοι Κατσογιαννος
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Σαραγια Μουστακας
Μπαλκουρας Δημητρα  β  – Νεοχωρι Ρατζας
Ρεπό: Αγ Μονη
Α1 Ερασιτεχνική 2ος  Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Θεόπετρα Μαρκος Μπαιρακταρης   – Μακρης
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Δροσερό Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  – Καλογριας
Πιαλείας Πιαλεία   – Ασπροβαλτος Χιωτης Κωτουλας   – Σταφυλας
Φιλύρας Φιλύρα   – Παλαιομ/ρο Μισσας Πετσας   – Ζησης
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Χρυσομηλια Λεωνιδας Μπαλας Χ  – Τασιοπουλος
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος   – Κεφαλ/σο Δουλοπουλος Νταλουκας  – Τζανης
Λογγακιου Ασπροκλησια  – Πρίνος Κοντινος Παπαγ/λος  – Παφης
Πηγης Πηγη    – Γόμφοι Βουτσελας Ροτσας  – Θανασουλας
Ροπωτο   – Γοργογυρι 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Τζουρτζια Ανδριοπουλος Ροτσας   – Ρατζας
Ζαρκου Ζαρκο    – Αρδάνι Παντος Μπαιρακταρης  – Αλεξοπουλος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Κρήνη Κοντινος Βουτσελας   – Μουστακας
Καλυβίων Καλύβια  – Ακ Αμπελακιων Ζησης Τσακνης   – Πρεβεντας
Ριζαριου Ριζαριο   – Αχιλλέας Κουτσαγιας Κωτουλας   – Σταφυλας
Λόγγου Λογγος  – Πετρωτο Χιωτης Τζανης   – Καλογριας
Κηπακιου Πύργος   – Γλύνος Λεωνιδας Νταλουκας  – Μπαλας Χ
Παλαιοπυργου Αστερας  – Ταξιάρχες Παφης Κυραντζουλης – Γκογκινουδης
Ρεπό : Καλαμάκι

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.