Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου – Ξεχωρίζει το ντέρμπι Καστράκι – Μετέωρα

10 Φεβρουαρίου, 2017 18:12 Επιμέλεια: / , ,

dsc_8081_dce

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    11– 02 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Λογγακίου ΑΟΤ    – Μετεωρα Ροτσας Κυραντζουλης  – Καλογριας
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Απόστολοι Βουτσελας Πλατσκοβιτς   – Γαλατσιανου
Χρυσαυγής Δημητρα   – Δημητρα Ρατζας Πρεβεντας  – Μαρκοπουλος
Κηπακιου Πύργος   – Σαραγια Μουστακας Μαργιωλης  – Καπερωνης
Ελευθ/ρι   – Πορταικός 3-0
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Πυργετού Πυργετός  – Γριζανο Μαρκος Παφης    – Κυραντζουλης
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Καρυες Κοντινος Κωτουλας  – Παπαγ/λος
Διάβας Κρ Βρύση  – Μεγαλ/ρι Κουτσαγιας Βουτσελας  – Πετσας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Νεοχωρι Δουλοπουλος Αλεξοπουλος  – Τατσινας
Καστρακίου Καστράκι  – Μετεωρα Λεωνιδας Μανασης Μ  – Σταφυλας
Σαραγιων Σαραγια  – Πορταικός Παντος Πρεβεντας  – Καλογριας
Φήκης Φήκη    – Αγ Μονη Μισσας Ροτσας   – Πλατσκοβιτς
Μπαλκουρας Δημητρα  – ΑΕΤ Μανασης Μπαλας  – Μακρης
  Πρόδρομος  – Φαρκαδόνα 0-3
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γαβρου Πανχασιακος  – Φωτεινο Μπαιρακταρης Τοτης   – Μπαλας Ι
Βυτουμα Βυτουμας  – Διαλεχτό Μουστακας Γκογκινουδης  – Ράτζας
Αποστόλων Αποστολοι  – Βασιλικη Μαργιωλης Αποστολου  – Μαρκοπουλος
Κηπακιου Κηπάκι  – Λεπτοκαρυα Ζιουτος Τασιοπουλος  – Καπερωνης

 

Κυριακή    12– 02 – 2017

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Δενδ/ριου Καλλιδενδρη    – Πυργος Μαργιωλης
Αποστόλων Αποστολοι  – ΑΟΤ 2011 Κυραντζουλης
Σαραγιων Σαραγια   – Πυργετός Πλατσκοβιτς
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Δημητρα α Αποστολου
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Αγ Μονη Μουστακας
Καλαμπακας Μετεωρα  α  – Ακαδημια 1 Γκογκινουδης
Λογγακίου ΑΟΤ  – Ακ Αμπελακιων Μαρκοπουλος
Ρεπό: Δημητρα  β
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μουριας Δροσερό  – Τυμφαίος Παντος Πετσας   – Παπαγ/λος
Φωταδας Ασπροβαλτος  – Πιαλεία Μισσας Μανασης   – Σταφυλας
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο  – Φιλύρα Μανασης Ροτσας    – Πρεβεντας
Σαρακινας Χρυσομηλια  – Αγιοφυλλο Ανδριοπουλος Βουτσελας  – Τασιοπουλος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Κεφαλ/κος Κοντινος Νταλουκας  – Κωτουλας
Πρίνους Πρίνος    – Ασπροκλησια Δουλοπουλος Μακρης  – Τατσινας
Γόμφων Γόμφοι  – Πηγη Κουτσαγιας Ζησης  – Καλογριας
Γοργογυρι  – Ροπωτό 0-3
Α1 Ερασιτεχνική 1ος  Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ραξας Τζουρτζια    – Παραληθαίοι Βουτσελας Μαρκοπουλος  – Τασιοπουλος
Αρδανίου Αρδάνι    – Ζάρκο Ροτσας Μαργιωλης  – Αποστολου
Κρήνης Κρήνη     – Αγ Κυριακή Παφης Μουστακας  – Γκογκινουδης
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων  – Καλυβια Κοντινος Μακρης  – Πρεβεντας
Πετρωτού Πετρωτό  – Λόγγος 2012 Κουτσαγιας Μανασης   – Ράτζας
Γλύνους Γλύνος    – Πύργος Μανασης Νταλουκας  – Κωτουλας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Αστερας Μισσας Καπερωνης  – Μπαιρακταρης
Ρεπό : Καλαμάκι
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Θεόπετρας Θεόπετρα   – Λυγαρια Παντος Τατσινας  – Καλογριας
Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.