Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου – Πρεμιέρα στο παιδικό πρωτάθλημα

9 Οκτωβρίου, 2015 09:26 Επιμέλεια: / , ,

DSD_0663_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    10 – 10 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Σαραγίων Σαραγια  – Πορταικος Ζησης Τασιοπουλος  – Πρεβεντας
Ρογγιων Ακ. Αγ Γεωργιος  – ΑΟΤ (β) Ρουσι Θανασουλας  – Μαρκοπουλος
Φλαμουλιου ΑΟΤ (α)  – Μετεωρα Ροτσας Τοτης    – Τσουρελας
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη  – Δήμητρα (β) Μαρκος Ζιουτος  – Πιτσακος
Γριζανου Φαρκαδονα  – Πύργος Αλεξοπουλος Μουστακας  – Μπαλας
Ρεπό :Δήμητρα (α )
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Κηπακίου ΑΕΤ   – Δήμητρα Μισσας Μανουρας   – Τσιουλης
Ελευθεροχωριου Ελευθεροχώρι  – Πυργετός Κοντινος Τσακνης      – Σταφυλας
Γοργογυριου Γοργογυρι  – Καστράκι Δουλοπουλος Βουτσελας   – Πετσας
Καλαμπακας Μετεωρα  – Γριζάνο Αρετοπουλος Κουρεντας  – Νταλουκας
Πύλης Πορταικός  – Νεοχωρι Μανασης Αλεξοπουλος  – Ζησης
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Κρ Βρυση Χιωτης Μουστακας  – Μανωλης
Σαραγιων Σαραγια  – Πρόδρομος Γρατσανης Τζανης    – Λεωνιδας Σ
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Φήκη Κουτσαγιας Κωτουλας  – Μανασης Μ

ΚΥΡΙΑΚΗ     11 – 10 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα  – ΑΟΤ (γυναικ) Ροτσας
Πύλης Πορταικος  – Νεοχωρι Μαρκος
Μπαλκουρας Δήμητρα  – Πυργετός Ζιουτος
Πύργου Πύργος  – Φαρκαδόνα Ρουσι
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Καλλιδενδρι Μαρκοπουλος
Καλυβιων Καλυβια  – Δημητρα Γκογκινουδης
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Ακ. Αμπελακια Θανασουλας
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πύργος    – Γλύνος Κουτσαγιας Νιωτη    – Κωτουλας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Ζάρκο Παντος Σταφυλας   – Πετσας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Λόγγος Κοντινος Κουρεντας  – Μανασης Μ
Αρδανίου Αρδάνι  – Αχιλλέας Μανασης Νταλουκας  – Μακρης
Κρήνης Κρήνη   – Καλύβια Δουλοπουλος Μπαιρακταρης  – Τοτης
Ραξας Τζουρτζια  – Αστερας Ανδριοπουλος Μουστακας  – Καλογριας
Καρυων Καρυες   – Ταξιάρχες Βουτσελας Αλεξοπουλος  – Σκουνδριανος
Πετρωτού Πετρωτό  – Ριζαριο Μισσας Τσακνης   – Χιωτης
Ρεπό : Χρυσαυγή
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Πρίνους Πρίνος   – Ασπροκλησια Μισσας Κωτουλας    – Μανωλης
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Βυτουμας Βουτσελας Νταλουκας  – Σκουνδριανος
Πηγης Πηγη    – Κεφαλόβρυσο Τοτης Μπαιρακταρης  – Μουστακας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Αγιοφυλλο Κουτσαγιας Μακρης   – Σταφυλας
Λυγαριας Λυγαρια  – Γομφοι Μανασης Αλεξοπουλος  – Ζησης
Φιλυρας Φιλυρα  – Ασπροβαλτος Παντος Τσακνης   – Τσιουλης
Μουριας Δροσερό  – Τυμφαιος Κοντινος Μαρκος   – Ρουσι
Πιαλειας Πιαλεια  – Ροπωτό Χιωτης Τασιοπουλος  – Πρεβεντας
Ρεπό : Χρυσομηλια

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.