Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

25 Νοεμβρίου, 2016 17:35 Επιμέλεια: / , ,

dsd_7723_dce

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    2611 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δημητρα  β  – Πορταικος Πετσας Τσακνης  – Αλεξόπουλος
Αποστόλων Απόστολοι  – Σαραγια Ροτσας Καλογριας  – Καπερωνης
Καλαμπακας Μετεωρα  – Ακ Αμπελακιων Ρατζας Τασιοπουλος  – Πρεβεντας
Λογγακιου ΑΟΤ   – Πύργος Μουστακας Αποστολου  – Γκογκινουδης
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Δημητρα  Α Κυραντζουλης Πλατσκοβιτς  – Μαρκοπουλος
Ρεπό : Ελευθεροχωρι
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Φαρκαδόνα Πάντος Σταφυλας   – Πετσας
Πύλης Πορταικός  – ΑΕΤ Χιωτης Μανασης Μ  – Βουτσελας
Καλαμπακας Μετεωρα   – Δημητρα Μισσας Αλεξοπουλος  – Παπαγ/λος
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Φηκη Αρετόπουλος Νταλούκας   – Τζάνης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Σαραγια Κοντινος Κωτουλας   – Μπαλας
Καρυων Καρυες    – Καστράκι Δουλοπουλος Ρότσας   – Μαρκος
Γριζανου Γριζανο   – Δενδροχωρι Λεωνιδας Μουστακας   – Τσακνης
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πυργετός Κουτσαγιας Τατσινας   – Ζησης
  Πρόδρομος  – Κρ Βρύση 0-3αα

Κυριακή    2711 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Πύργος Πλατσκοβιτς
Καλαμπακας Μετεωρα  β  – Δημητρα β Κατσογιαννος
Καλαμπακας Μετεωρα α  – Σαραγια Αποστολου
Λογγακιου ΑΟΤ  – Απόστολοι Κυραντζουλης
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – Καλλιδενδρη Καπερωνης
Εγκ Ακαδημιας Ακαδημια 1  – ΑΟΤ 2011 Ροτσας
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Πυργετός Μαρκοπουλος
Ρεπό : Δημητρα  α
Α1 Ερασιτεχνική 1ος  Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Πύργος   – Παραληθαίοι Μισσας Τατσινας   – Μουστακας
Λόγγου Λογγος 2012  – Αστερας Βουτσελας Μαρκος   – Παφης
Ρογγίων Καλαμακι  – Ταξιάρχες Χιωτης Μπαλας   – Τασιοπουλος
Ριζαριου Ριζαριο   – Γλύνος Λεωνιδας Μπαιρακτάρης  – Παντος
Μεγαλοχωριου Καλυβια  – Πετρωτό Δουλοπουλος Νταλουκας  – Τζανης
Ζάρκου Ζάρκο   – Αχιλλέας Κοντινος Σταφυλας  – Παπαγ/λος
Ραξας Τζουρτζια  – Ακ Αμπελακιων Ζησης Πρεβεντας  – Καλογριας
Κρήνης Κρήνη   – Αρδάνι Πετσας Τσακνης  – Αλεξοπουλος
Ρεπό : Αγ Κυριακή
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λογγακίου Ασπροκλησια  – Λυγαρια Λεωνιδας Ζησης  – Τασιοπουλος
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Πηγη Παντος Νταλουκας  – Τζανης
Παλαιομ/ρου Ροπωτο  – Γόμφοι Χιωτης Παφης  – Ροτσας
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  -Πρίνος Βουτσελας Πρεβεντας  – Αποστολου
Φιλύρας Φιλύρα   – Κεφαλ/σο Κοντινος Καλογριας  – Καπερωνης Ν
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Χρυσομηλια Μαρκος Μουστακας  – Κατσογιαννος
Θεοπετρας Θεόπετρα  – Παλαιομ/ρο Κουτσαγιας Σταφυλας  – Παπαγ/λος
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Δροσερό Μισσας Μπαλας  – Μπαιρακταρης
Πιαλεια  – Γοργογυρι 3-0αα

 

 

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.