Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

18 Νοεμβρίου, 2016 16:13 Επιμέλεια: / , ,

dsd_8255_dce

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    1911 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Πύλης Πορταικος   – Απόστολοι Ροτσας Γκογκινουδης   – Καπερωνης
Χρυσαυγής Δημητρα β  – Μετεωρα Κυραντζουλης Παπαγ/λος   – Τασιοπουλος
Σαραγιων Σαράγια  – Ελευθ/ρι Ζιουτος Πρεβεντας  – Πλατσκοβιτς
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – ΑΟΤ Πετσας Μαρκοπουλος  – Αποστολου
Κηπακίου Πύργος  – Δημητρα  α Αλεξόπουλος Καλογριας   – Κατσογιαννος
Ρεπό : Φαρκαδόνα
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Πορταικος Λεωνιδας Κυραντζουλης   – Τοτης
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Μετεωρα Δουλοπουλος Κωτουλας  – Μανασης Μ
Κηπακίου ΑΕΤ  – Νεοχωρι Κουτσαγιας Νταλουκας  – Τσακνης
Μπαλκουρας Δημητρα  – Μεγαλοχωρι Αρετοπουλος Τζανης   – Λεωνιδας Κ
Φήκης Φήκη   – Καρυες Χιωτης Πετσας   – Καλογριας
Σαραγιων Σαραγια  – Γριζανο Παντος Σταφυλας  – Παπαγ/λος
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Πυργετός Γρατσανης Αλεξόπουλος  – Βουτσελας
Διάβας Κρ Βρύση   – Οικουμενιος Κοντινος Μπαλας Χ  – Μάρκος
  Καστράκι  – Πρόδρομος 3-0

Κυριακή    2011 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Πύργος   – Μετεωρα  β Τοτης
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Μετεωρα α Αποστολου
Μπαλκουρας Δημητρα  β  – ΑΟΤ Κατσογιαννος
Σαραγιων Σαραγια  – Ακ. Αμπελακιων Καπερωνης
Αποστόλων Απόστολοι  – Ακαδημια  1 Ρατζας
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη  – Αγ Μονη Γκογκινουδης
Λογγακίου ΑΟΤ  2011  – Δημητρα  α Κυραντζουλης
Ρεπό : Πυργετός
Α1 Ερασιτεχνική 2ος  Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Κεφαλ/κος Δουλοπουλος Νταλουκας  – Κωτουλας
Λογγακίου Ασπροκλησια  – Ροπωτό Πετσας Τσακνης  – Μπαιρακταρης
Πηγης Πηγη    – Αγιοφυλλο Μισσας Μανασης Μ  – Τζανης
Γόμφων Γόμφοι   – Φιλύρα Κουτσαγιας Μουστακας  – Πλατσκοβιτς
Πρίνους Πρίνος   – Πιαλεία Μάρκος Λεωνιδας  – Μπαλας  Χ
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Τυμφαίος Κοντινος Χιωτης   – Τασιοπουλος
Περιστερας Χρυσομηλια  – Δροσερό Βουτσελας Αλεξοπουλος  – Ροτσας
Παλαιομ/ρου Παλ/ρο  – Ασπροβαλτος Λεωνιδας Παπαγ/λος  – Παφης
Γοργογυρι  – Θεόπετρα 0-3
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Λόγγος 2012 Λεωνιδας Μανασης Μ  – Πρεβεντας
Κηπακίου Πύργος   – Καλαμακι Κοντινος Μπαιρακταρης  – Παφης
Παλαιοπυργου Αστερας  – Ριζαριο Χιωτης Καλογριας   – Ροτσας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Καλύβια Κουτσαγιας Κωτουλας  – Τσακνης
Γλύνους Γλύνος  – Αγ Κυριακη Πάντος Τζανης   – Σταφυλας
Πετρωτού Πετρωτό  – Ζάρκο Πετσας Βουτσελας  – Τασιοπουλος
Μπάρας Αχιλλέας  – Αρδάνι Μισσας Νταλουκας  – Λεωνιδας Κ
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – Κρήνη Ανδριοπουλος Αλεξόπουλος  – Μουστακας
Ρεπό : Τζουρτζια

 

 

 

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.