Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

4 Νοεμβρίου, 2016 18:12 Επιμέλεια: / , ,

dsd_7216

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    0511 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Πύλης Πορταικος    – Ελευθ/ρι Ζιουτος Πρεβεντας   – Πλατσκοβιτς
Καλαμπακας Μετεωρα    – ΑΟΤ Ρατζας Αποστολου  – Μαρκοπουλος
Αποστόλων Απόστολοι  – Φαρκαδόνα Μπαλας Ροτσας    – Τασιοπουλος
Χρυσαυγής Δήμητρα  β – Δημητρα  α Αλεξοπουλος Κατσογιαννος   – Καπερωνης
Σαραγιων Σαραγια   – Πύργος Μουστακας Γκογκινουδης  – Καλογριοας
Ρεπό : Ακ. Αμπελακιων
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Νεοχωρι Γρατσανης Νταλουκας   – Τζανης
Καλαμπακας Μετεωρα   – Μεγαλ/ρι Κοντινος Μανασης    -Μπαλας Χ
Πύλης Πορταικός  – Καρυες Μισσας Αλεξοπουλος  – Τατσινας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Γριζανο Λεωνιδας Τσακνης   – Ανδριοπουλος
Μπαλκούρας Δημητρα   – Πυργετός Παντος Χιωτης   – Παπαγ/λος
Φήκης Φήκη    – Οικουμενιος Δουλοπουλος Βουτσελας   – Μουστακας
Σαραγιων Σαραγια  – Κρ Βρύση Κουτσαγιας Κωτουλας   – Σταφυλας
Καστρακίου Καστράκι  – Δενδροχωρι Πετσας Μπαιρακταρης  – Μαρκος
  ΑΕΤ   – Πρόδρομος 3-0

Κυριακή    06 – 11 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Πύργος    – ΑΟΤ Μαρκοπουλος
Καλαμπακας Μετεωρα α-Ακ. Αμπελακιων Μουστακας
Καλαμπακας Μετεωρα  β  – Ακαδημια 1 Γκογκινουδης
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Αγ Μονη Κατσογιαννος
Μπαλκουρας Δήμητρα β  – Δημητρα  α Αποστολου
Αποστόλων Απόστολοι  – Πυργετός Ρατζας
Ρογγίων ΑΟΤ 2011 - Καλλιδενδρι Καπερωνης
Ρεπό : Σαραγια
Α1 Ερασιτεχνική 2ος  Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Αγιοφυλλο Βουτσελας Πετσας    – Μπαιρακταρης
Παλ/ρου Ροπωτό   – Φιλύρα Μαρκος Παπαγ/λος   – Πρεβεντας
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Πιαλεία Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  – Τασιοπουλος
Λογγακίου Ασπροκλησια  – Τυμφαίος Λεωνιδας Τσακνης  – Ανδριοπουλος
Πηγης Πηγη   – Θεόπετρα Παφης Ζησης   – Καλογριας
Γόμφων Γόμφοι  – Δροσερό Δουλοπουλος Ροτσας   – Παλτσκοβιτς
Πρίνους Πρίνος   – Ασπροβαλτος Κοντινος Νταλουκας  – Κωτουλας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Παλαιομ/ρο Μισσας Τζανης   – Μανασης
Γοργογυρι  – Χρυσομηλια
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Ριζαριό Ζησης Μουστακας   – Μαρκος
Ρογγίων Καλαμακι  – Καλύβια Λεωνιδας Νταλουκας   – Τζανης
Λόγγου Λόγγος 2012  – Αγ Κυριακη Μισσας Κωτουλας   – Μανασης Μ
Κηπακίου Πύργος   – Ζάρκο Παντος Καλογριας  – Πλατσκοβιτς
Παλ/ργου Αστερας  – Τζουρτζια Πετσας Τασιοπουλος  – Πρεβεντας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Αρδάνι Κοντινος Τσακνης   – Βουτσελας
Γλύνους Γλύνος   – Κρήνη Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  – Παπαγ/λος
Πετρωτού Πετρωτό   – Ακ Αμπελακιων Ανδριοπουλος Παφης   – Ροτσας
Ρεπό : Αχιλλέας Τρικαλων

 

 

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.