Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

21 Οκτωβρίου, 2016 18:15 Επιμέλεια: / , ,

dsd_7216

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    22 – 10 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Πύλης Πορταικος   – Φαρκαδονα Κυρατζουλης Καπερωνης Ν – Κατσογιαννος
Φλαμουλιου ΑΟΤ     – Δημητρα    (α) Μπαλας Μαρκοπουλος  – Πρεβεντας
Ελευθ/ριου Ελευθερ/ι  – Πύργος Ζιουτος Πλατσκοβιτς  – Τασιοπουλος
Αποστόλων Απόστολοι – Ακ Αμπελακιων Ρατζας Παπαγ/λος  – Ροτσας
Χρυσαυγής Δημητρα  β  – Σαραγια Αλεξοπουλος Μουστακας  – Γκογκινουδης
Ρεπό : Μετεωρα
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:30
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Καρυες Γρατσανης Μανασης Μ  – Μπαλας  Χ
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Γριζανο Χιωτης Ζησης   – Ροτσας
Καλαμπακας Μετεωρα   – Πυργετός Παντος Αλεξοπουλος  – Τατσινας
Πύλης Πορταικός   – Οικουμενιος Λεωνιδας Μουστακας  – Τσακνης
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Κρ Βρυση Μισσας Κωτουλας   – Σταφυλας
Κηπακίου ΑΕΤ   – Δενδροχωρι Δουλοπουλος Ανδριοπουλος  – Βουτσελας
Μπαλκούρας Δημητρα   – Καστράκι Κουτσαγιας Νταλουκας  – Τζανης
Φήκης Φήκη    – Σαραγια Κοντινος Πετσας   – Παπαγ/λος
  Νεοχωρι   – Πρόδρομος 3-0

Κυριακή    23 – 10 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Κηπακιου Πύργος    – Ακαδημια 1 Μαρκοπουλος
Ρογγιων Ακ Αμπελακιων  – Αγ Μονη Κυρατζουλης
Φλαμουλίου ΑΟΤ    – Δημητρα   α Κατσογιαννος
Καλαμπακας Μετεωρα  β  – Πυργετός Ζιουτος
Νεοχωριου Νεοχωρι   – ΑΟΤ  2011 Γκογκινουδης
Μπαλκούρας Δημητρα  β  – Καλλιδενδρη Καπερωνης Ν
Αποστόλων Απόστολοι  – Σαραγια Ρατζας
Ρεπό : Μετεωρα
Α1 Ερασιτεχνική 2ος  Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Πιαλεία Δουλοπουλος Μανασης Μ  – Τσακνης
Φιλύρας Φιλύρα   – Τυμφαίος Χιωτης Μπαιρακταρης  – Παφης
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Θεόπετρα Βουτσελας Πρεβεντας  – Πλατσκοβιτς
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Δροσερό Κουτσαγιας Ζησης   – Ροτσας
Κεφαλ/κος Κεφαλ/κος  – Ασπροβαλτος Κοντινος Νταλουκας   – Κωτουλας
Λογγακίου Ασπροκλησια  – Παλαιομ/ρο Λεωνιδας Μπαλας Χ  – Καλογριας
Πηγης Πηγη    – Χρυσομηλια Πετσας Παπαγ/λος  – Μουστακας
Πρίνους Πρίνος  – Κεφαλ/σο Μισσας Τζανης  – Αλεξοπουλος
Γόμφοι   – Γοργογυρι 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Ριζωματος Παραληθαίοι   – Αγ Κυριακή Παντος Μπαιρακταρης  – Μουστακας
Καλυβιων Καλύβια   – Ζάρκο Κουτσαγιας Κωτουλας  – Καλογριας
Ριζαριου Ριζαριο   – Τζουρτζια Λεωνιδας Τζανης  – Ρατζας
Ρογγίων Καλαμακι  – Αρδάνι Ανδριοπουλος Τασιοπουλος  – Αποστολου
Λόγγου Λόγγος  2012  – Κρήνη Παφης Αλεξοπουλος   – Βουτσελάς
Κηπακιου Πύργος    – Ακ Αμπελακιων Ζησης Μπαλας Χ  – Κυρατζουλης
Παλ/ργου Αστερας   – Αχιλλέας Μισσας Χιωτης  – Παπαγ/λος
Γλύνους Γλύνος   – Πετρωτό Κοντινος Νταλουκας  – Μανασης Μ
Ρεπό : Ταξιάρχες
Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.