Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

admin
admin
10 Νοεμβρίου 2017, 13:30

Αναλυτικά τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ    11– 11 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Πηγης Πηγη   – Δημητρα   α Ζησης Μαργιωλης   – Μπαλας  Ι
Φαρκαδόνας Πετρωτό  – Νεοχωρι Μουστακας Γκογκινουδης  – Τουλουμης
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – ΑΟΤ Βουτσελας Ράτζας    – Μαρκοπουλος
Μεγαλοχωριου Δημητρα  β  – Μετεωρα α Πετσας Παπαγεωργοπουλος   – Κυραντζουλης
Μουριας Ακ Αμπελακιων  – Φηκη Αποστολου Κατσογιαννος  – Καπερωνης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Γριζανου Γριζανο   – Καλυβια Μανασης  Κ Λεωνιδας Κ  – Κυραντζουλης
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Μετεωρα Κουτσαγιας Γ Σταφυλας   – Μπαλας Χ
Καστρακίου Καστράκι  – ΑΕΤ Πετσας Παπαγεωργοπουλος  – Μπαιρακταρης
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πυργετός Δουλοπουλος Αλεξοπουλος   – Μουστακας
Μπαλκουρας Δημητρα  – Αχιλλέας Λεωνιδας Σ Μανασης Μ  – Ζησης
Φήκης Φήκη     – Σαραγια Κοντινος Βουτσελας  – Καλογριας
Διάβας Κρ Βρύση  – Πηγη Αρετοπουλος Νταλουκας   – Τζανης
Πορταικος  – Δροσερό 3-0
Ρεπό : Μεγαλοχωρι

ΚΥΡΙΑΚΗ     12 – 11 – 2017

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR ΩΡΑ  11:00
Μπαλκούρας 10:30 Δημητρα α  – Μετεωρα α Καπερωνης
Βοηθ Πυργου 10:00 Πύργος   – Πορταικός Μουστακας
Πυργετου Πυργετός   – ΑΟΤ  2011 Τουλουμης
Σαραγιων Πηγη  β  – ΑΟΤ Γκογκινουδης
Βαλτινού Βαλτινό   – Ακαδημια 1 α Αποστολου
JUNIOR  ΩΡΑ  11:00
Αγ Γεωργιου Ακ Αμπελακίων  – Μετεωρα β Θανασουλας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Ακαδημια 1 β Μαρκοπουλος
Βοηθ Πυργου Πύργος  β  – Νεοχωρι Μουστακας
Πηγης Πηγη  α  – Δημητρα β Μαργιωλης
Καρυες   – Σαραγια  3-0
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Κεφαλ/κος Πετσας Σ Μπαλας Ι  – Πρεβεντας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Παλαιομ/ρο Λεωνιδας Σ Ρατζας    – Μακρης
Πιαλείας Πιαλεία  – Βυτουμας Ανδριοπουλος Ζησης   – Καλογριας
Φιλύρας Φιλύρα   – Ασπροβαλτος Μανασης Κ Μπαλας Χ  – Αλεξοπουλος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Χρυσομηλια Κοντινος Παπαγεωργοπουλος   – Βουτσελας
Λυγαριας Λυγαρια  – Θεόπετρα Δουλοπουλος Μπαιρακταρης  – Κυραντζουλης
Παλαιομ/ρου Ροπωτό  – Φωτεινό Κουτσαγιας Καψουρας   – Κατσογιαννος
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Ελευθεροχωρι Αρετοπουλος Μανασης Μ  – Σταφυλας
Φωτάδα  – Πρίνος 0-3
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λόγγου Λόγγος   – Κεραμιδι Μανασης  Κ Σταφυλας    – Αλεξοπουλος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Γλύνος Λεωνιδας  Σ Μανασης Μ  – Καλογριας
Πύργου Πύργος  – Καρυες Κοντινος Μπαλας Χ  – Παπαγεωργοπουλος
Ριζωματος Παραληθαίοι  – Ακ Αμπελακιων Πετσας Σ Μαργιωλης  – Καψουρας
Ριζαριου Ριζαριό  – Κρήνη Ζησης Μπαιρακταρης  – Κυραντζουλης
Αρδανίου Αρδάνι  – Τζουρτζια Κουτσαγιας Μουστακας   – Τουλουμης
Ζάρκου Ζάρκο  – Ακαδημια 1 Βουτσελας Γκογκινουδης  – Καπερωνης Ν
Πετρωτού Πετρωτο  – Ασπροκλησια 3-0
Ρεπό : Ταξιάρχες

 

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .