Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

admin
admin
20 Οκτωβρίου 2017, 18:53

Αναλυτικά τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ    21 – 10 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Πηγης Πηγη    – ΑΟΤ Ζησης Ρατζας     – Ροτσας
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Μετεωρα β Μουστακας Μαργιωλης  – Κυραντζουλης
Μπαλκούρας Δημητρα α  – Μετεωρα α Τοτης Μαρκοπουλος  – Αποστολου
Πετρωτού Πετρωτό   – Φήκη Βουτσελας Τουλουμης  –  Πρεβεντας
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1 – Ακ Αμπελακιων Γκογκινουδης Καπερωνης   – Πλατσκοβιτς
Πύργου Πύργος  – Δημητρα β Πετσας Σταφυλας   – Παπαγεωργοπουλος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Πυργετου Πυργετός   – Γριζάνο Κουτσαγιας Λεωνιδας  Κ  – Μουστακας
Μπαρας Αχιλλέας   – ΑΕΤ Αρετοπουλος Σταφυλας  – Μπαλας Χ
Σαραγιων Σαραγια    – Μετεωρα Κοντινος Νταλουκας   – Μανασης Μ
Πηγης Πηγη         – Αγ Μονη Πετσας Κωτουλας   – Αλεξοπουλος
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Καστράκι Λεωνιδας Σ Παπαγεωργοπουλος -Ανδριοπουλος
Διαβας Κρ Βρύση  – Δημητρα Μανασης Κ Μακρης   – Βουτσελας
Πύλης Πορταικός   – Φήκη Δουλοπουλος Ζησης     – Τοτης
Δροσερό    – Καλύβια 0-3
Ρεπό : Οικουμενιος

ΚΥΡΙΑΚΗ     22 – 10 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό Α Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αποστόλων Απόστολοι  – Πηγη α Ρατζας
Πυλης Πορταικός   – Βαλτινό Αποστολου
Κηπακιου ΑΟΤ     – Φήκη Καπερωνης
Καλαμπακας Μετεωρα α  – Πύργος Γκογκινουδης
Ρεπό : Δημητρα α
Προπαιδικό Β Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας  10:00 Μεγαλοχωρι – Δημητρα β Μαρκοπουλος
Ακαδημιας 1   9:00 Ακαδημια 1  – Πυργετός Τουλουμης
Αγ Γεωργιου Ακ Αμπελακιων  – ΑΟΤ β Τοτης
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Μετεωρα β Μουστακας
Φαρκαδονας Πετρωτό  – Πηγη β Μαργιωλης
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μουριας Ακ Αμπελακιων  – Λόγγος Δουλοπουλος Σταφυλας    – Καλογριας
Κρήνης Κρήνη    – Καρυες Κουτσαγιας Ζησης     – Μπαιρακταρης
Ράξας Τζουρτζια  – Γλύνος Μανασης Κ Μπαλας  Χ  – Μακρης
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Αγ Κυριακη Μαρκος Μανασης Μ  – Κυραντζουλης
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Πύργος Κοντινος Κωτουλας  – Παπαγεωργοπουλος
Ζάρκου Ζαρκο   – Ριζαριο Πετσας Βουτσελας   – Καψουρας
Πετρωτού Πετρωτό  – Αρδάνι Παντος Θανασουλας  – Ροτσας
Ασπροκλησια  – Κεραμίδι 0-3
Ρεπό : Παραληθαιοι
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Αγιοφυλλο Ανδριοπουλος Αλεξοπουλος   – Μουστακας
Σαρακινας Χρυσομηλια  – Βυτουμας Μπαιρακταρης Καλογριας   – Καψουρας
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Παλαιομ/ρο Κουτσαγιας Μανασης Μ  – Καπερωνης
Πρίνους Πρίνος   – Κεφαλ/κος Κοντινος Σταφυλας   – Τοτης
Φωτεινού Φωτεινό  – Τυμφαίος Βουτσελας Μαργιωλης  – Μαρκοπουλος
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι   – Πιαλεία Πετσας Κωτουλας   – Μακρης
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Φιλύρα Ζησης Παπαγεωργοπουλος – Γκογκινουδης
Παλαιομ/ρου Ροπωτό  – Κεφαλ/σο Μαρκος Μπαλας  Χ  – Αποστολου
Φωτάδα  – Λυγαρια 0-3

 

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .