Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

admin
admin
6 Οκτωβρίου 2017, 17:55

Αναλυτικά τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ    07 – 10 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Πηγής Πηγη   – Μετεωρα  α Βουτσελας Γκογκινουδης   – Καπερωνης
Καλαμπακας Μετεωρα β – Φήκη Μαργιωλης Μπαλας Ι  – Κατσογιαννος
Λογγακίου ΑΟΤ  – Ακ Αμπελακιων Σταφυλας Παπαγεωργοπουλος  – Πρεβεντας
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Δημητρα β Μουστακας Θανασουλας  – Αποστολου
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Πυργος Πετσας Ρατζας   – Καλογριας
Πετρωτού Πετρωτό  – Ακαδημια 1 Ζησης Μαρκοπουλος  – Τολουμης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:30
Σαραγιων Σαραγια  – Γριζανο Δουλοπουλος Μπαλας Χ  – Πετσας
Πηγης Πηγη    – Πυργετός Μανασης Κ Αλεξοπουλος  – Μουστακας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – ΑΕΤ Λεωνιδας Σ Λεωνιδας Κ  – Παπαγεωργοπουλος
Διάβας Κρ Βρύση  – Καλύβια Κοντινος Κωτουλας  – Ζησης
Πύλης Πορταικός  – Αγ Μονη Κουτσαγιας Σταφυλας  – Βουτσελας
Φήκης Φήκη    – Καστράκι Αρετοπουλος Νταλουκας  – Τζανης
Μπαλκούρας Δημητρα  – Οικουμενιος Παντος Ανδριοπουλος  – Τατσινας
Δροσερό  – Αχιλλέας 0-3
Ρεπό: Μετεωρα

ΚΥΡΙΑΚΗ     08 – 10 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικο Α Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Βαλτινου Βαλτινό   – Απόστολοι Αποστολου
Πηγης Πηγη  α  – Μετεωρα α Μπαλας Ι
Μπαλκούρας Δημητρα α  – ΑΟΤ Θανασουλας
Πύργου Πύργος   – Φήκη Κατσογιαννος
Ρεπό : Πορταικός
Προπαιδικο Β Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργετού Πυργετός  – Μεγαλ/ρι Τουλουμης
Εγ Ακαδημιας Ακαδημια 1  – Πετρωτό Λεωνιδας
Μπαλκούρας Δημητρα β  – Αγ Μονη Μαρκοπουλος
Σαραγιων Πηγη  Β  – Ακ Αμπελακιων Γκογκινουδης
Καλαμπακας Μετεωρα β  – ΑΟΤ  Β Πρεβεντας
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ραξας Τζουρτζια   – Λόγγος Ζησης Μαργιωλης  – Μπαιρακταρης
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1-Ακ Αμπελακιων Πετσας Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης Ν
Ταξιαρχών Ταξιαρχες   – Καρυες Λεωνιδας Σ Τζανης  – Μπαλας Χ
Ζάρκου Ζάρκο   – Κεραμίδι Μανασης Κ Μουστακας  – Καλογριας
Πετρωτού Πετρωτό   – Αγ Κυριακή Βουτσελας Μαρκος   – Κυραντζουλης
Αρδανιου Αρδάνι   – Πύργος Κοντινος Τατσινας  – Ροτσας
Ριζαριού Ριζαριό   – Παραληθαίοι Κουτσαγιας Παντος  – Πλατσκοβιτς
Ασπροκλησια  – Κρήνη 0-3αα
Ρεπό : Γλύνος
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
 Θεόπετρας Θεόπετρα   – Αγιοφυλλο  Πετσας Γκογκινουδης  – Καλογριας
Πρίνους Πρίνος   – Χρυσομηλια Παντος Μπαλας Χ  – Αποστολου
Φωτεινου Φωτεινό  – Ασπροβαλτος Κουτσαγιας Καπερωνης Ν  – Κατσογιαννος
Ελευθεροχωριου Ελευθεροχωρι  – Βυτουμας Ανδριοπουλος Αλεξοπουλος  – Μουστακας
Δενδροχωριου Δενδρ/ρι  – Παλαιομ/ρο Κοντινος Βουτσελας  – Πρεβεντας
Παλ/ρου Ροπωτό   – Κεφαλ/κος Δουλοπουλος Τζανης  – Κωτουλας
Λυγαριας Λυγαρια  – Πιαλεια Λεωνιδας Σ Μπαιρακταρης  – Μαργιωλης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Φιλύρα Μαρκος Παπαγεωργοπουλος  – Ζησης
Φωτάδα   – Τυμφαίος 0-3αα

 

 

 

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .