Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

admin
admin
12 Μαΐου 2017, 09:00

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    13– 05 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργετού Πυργετός    – Πύργος Μαργιωλης
Μπαλκούρας Δήμητρα α   – Πηγη  β Μαρκοπουλος
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Απόστολοι Βουτσελας
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – Πορταικός Ροτσας
Ρεπό : Καλλιδενδρη
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λογγακίου ΑΟΤ   2011  – Δημητρα γ Κατσογιαννος
Μπαλκούρας Δημητρα  β   – Πηγη  α Πλατσκοβιτς
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Μετεωρα  β Μουστακας
Κηπακίου ΑΟΤ  β  – Ακαδημια  1 Καπερωνης
Νεοχωριου Νεοχωρι    – Σαραγια Αποστολου
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  17:00
Καστρακίου Καστράκι    – Φαρκαδόνα Μανασης Λεωνιδας Σ  – Παφης
Σαραγίων Σαράγια    – Δενδροχωρι Πετσας Ανδριοπουλος   – Καλογριας
Φήκης Φήκη       – Κρ Βρύση Δουλοπουλος Σταφυλας   – Μαρκος
Μπαλκούρας Δημητρα   – Οικουμενιος Ζησης Μισσας    – Κωτουλας
Πύλης Πορταικός  – Γριζάνο Παντος Λεωνιδας Κ  – Παπαγ/λος
Καλαμπάκας Μετεωρα   – Καρυες Κοντινος Νταλουκας  – Τζανης
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Μεγαλοχωρι Κουτσαγιας Τατσινας  –  Ροτσας
Αγ Μονη  – Πρόδρομος 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Φιλύρα Βουτσελας Ρατζας    – Πλατσκοβιτς
Β Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος  ΩΡΑ  17:00
Βυτουμας Βυτουμας  – Κηπάκι Μουστακας Κυραντζουλης   – Τοτης
Β Ερασιτεχνική  3ος Ομιλος  ΩΡΑ  17:00
Παλ/ργου Ακ. Τρικαλων  – Κεραμίδι Μαργιωλης Μπαλας   – Μακρης

Κυριακή    14– 05 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο   – Χρυσομηλια Δουλοπουλος Νταλουκας    – Μπαιρακταρης
Πρίνους Πρίνος    – Παλαιομ/ρο Κοντινος Λεωνιδας Κ  – Μουστακας
Πηγης Πηγη     – Δροσερό Κουτσαγιας Τζανης   – Παπαγ/λος
Λογγακίου Ασπροκλησια  – Θεοπετρα Λεωνιδας Σ Σταφυλας   – Πετσας
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Τυμφαίος Μανασης Κ Πρεβεντας   – Πλατσκοβιτς
Παλ/ρου Ροπωτό  – Πιαλεία Μισσας Κωτουλας   – Βουτσελας
Γοργογυρι  – Λυγαρια 0-3
Γόμφοι   – Ασπροβαλτος 0-3
Α1 Ερασιτεχνική 1ος  Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Πετρωτού Πετρωτό    – Αχιλλέας Μισσας Λεωνιδας Κ  – Κωτουλας
Γλύνους Γλύνος     – Ακ Αμπελακιων Μαρκος Παπαγ/λος   – Μπαιρακταρης
Ταξιαρχών Ταξιαρχες   – Κρήνη Βουτσελας Ζησης   – Ροτσας
Παλ/ργου Αστερας    – Αρδάνι Πετσας Αποστολου  – Πρεβεντας
Κηπακίου Πύργος     – Τζουρτζια Κουτσαγιας Σταφυλας  – Κατσογιαννος
Λόγγου Λόγγος 2012  – Ζάρκο Παφης Ρατζας    – Καπερωνης
Ριζαριού Ριζαριο   – Καλύβια Κοντινος Νταλουκας   – Τζανης
Καλαμάκι  – Αγ Κυριακή 0-3
Ρεπό : Παραληθαίοι
     
     
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Πηγης Πηγη  α   – Νεοχωρι Μαργιωλης
     
Β Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος  ΩΡΑ  17:00
Φωτεινού Φωτεινό  – Λεπτοκαρυα Ανδριοπουλος Κυραντζουλης   – Μακρης
Διαλεχτού Διαλεχτό  – Βασιλικη Μουστακας Τοτης   – Πλατσκοβιτς

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .