Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

5 Μαΐου, 2017 07:04 Επιμέλεια: / , ,

dsd_8335_dce

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    0605 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργετού Πυργετός   – Πηγη  β Μαργιωλης
Πυργου Πύργος   – Πορταικός Αποστολου
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Καλλιδενδρη Πλατσκοβιτς
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Ακ Αμπελακιων Βουτσελας
Ρεπό : ΑΟΤ  α
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λογγακίου ΑΟΤ 2011  – Ακαδημια 1 Κατσογιαννος
Μπαλκουρας Δημητρα  γ  – Δημητρα  β Μαρκοπουλος
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Πηγη  α Μουστακας
Κηπακιου ΑΟΤ  β  – Νεοχωρι Καπερωνης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:30
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Σαράγια Κουτσαγιας Ζησης    – Ράτσας
Καστρακίου Καστράκι   – Φήκη Παντος Τατσινας   – Καλογριας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Δημητρα Μανασης Κ Μαρκος    – Τοτης
Διάβας Κρ Βρυση  – ΑΕΤ Κοντινος Μισσας    – Κωτουλας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Αγ Μονη Δουλοπουλος Πλατσκοβιτς   – Αποστολου
Πυργετού Πυργετός  – Πορταικός Λεωνιδας Σ Τζανης  – Σταφυλας
Γριζάνου Γριζάνο  – Νεοχωρι Γρατσανης Νταλουκας  – Παπαγ/λος
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Καρυες Πετσας Σ Παφης  – Καπερωνης
Πρόδρομος  – Μετεωρα 0-3
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Παλ/ρου Μπελετσι  – Λιλή Μαργιωλης Ροτσας    – Κυραντζουλης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Διαλεχτού Διαλεχτό   – Βυτουμας Μουστακας Πρεβεντας  – Ζιουτος
Βασιλικης Βασιλική  – Απόστολοι Μπαιρακταρης Κατσογιαννος  – Μαρκοπουλος
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα  – Κηπακι Βουτσελας Ανδριοπουλος  – Μακρης

 Κυριακή    0705 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Πετρωτό Ζησης Τζανης     – Παπαγ/λος
Μπάρας Αχιλλέας   – Ταξιάρχες Λεωνιδας Σ Βουτσελας  – Πάφης
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – Αστερας Ανδριοπουλος Μπαιρακταρης   – Ράτζας
Κρήνης Κρήνη   – Πύργος Κουτσαγιας Τοτης    – Αποστολου
Αρδανίου Αρδάνι   – Λόγγος 2012 Κοντινος Κωτουλας   – Καπερωνης
Ζάρκου Ζάρκο   – Ριζαριό Μαρκος Καλογριας   – Πλατσκοβιτς
Καλυβίων Καλύβια  – Αγ Κυριακή Μανασης Κ Νταλουκας   – Πετσας  Σ
Τζουρτζια  – Καλαμάκι 3-0
Ρεπό : Γλύνος
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα α  – Αποστολοι Μουστακας
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα  β  – Σαραγια Μαργιωλης
Α1 Ερασιτεχνική 2ος  Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Λυγαριάς Λυγαρια   – Κεφαλ/σο Παντος Τζανης    – Πετσας
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο  – Πηγη Δουλοπουλος Νταλουκας   – Παπαγ/λος
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Ασπροκλησια Λεωνιδας Σ Μπαιρακταρης   – Τατσινας
Μουριας Δροσερό  – Κεφαλ/κος Κοντινος Κωτουλας   – Ζησης
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Ροπωτό Κουτσαγιας Μαρκος   – Ράτζας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Αγιοφυλλο Βουτσελας Καλογριας   – Μαρκοπουλος
Φιλύρας Φιλύρα    – Πιαλεία Μανασης Κ Καπερωνης  – Κατσογιαννος
Γοργογυρι  – Πρίνος 0-3
Χρυσομηλια  – Γόμφοι 3-0
     
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Φωτάδας Φωτάδα    – Μεγάρχη Μουστακας Μπαλας   – Ζιουτος
     
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Παλ/ργου Διαμάντι   – Ακαδημια 1 Μαργιωλης Πρεβεντας   – Πλατσκοβιτς

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.