Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

31 Μαρτίου, 2017 17:21 Επιμέλεια: / , ,

dsd_8335_dce

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    0104 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων  – Πύργος Ρότσας Πλατσκοβιτς   – Αποστόλου
Σαραγιων Σαραγια  – Δημητρα  α Βουτσελας Καλογριας  – Ζιουτος
Μπαλκούρας Δημητρα  β- Φαρκαδόνα Ρατζας Παπαγ/λος  – Πρεβεντας
Αποστόλων Απόστολοι  – Τρίκαλα Μαργιωλης Κατσογιαννος  – Κουλουρης
Καλαμπακας Μετεωρα  – Ελευθ/ρι Μουστακας Μαρκοπουλος  – Καπερωνης
Ρεπό : Πορταικος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Αγ Μονη Κουτσαγιας Παπαγ/λος  – Τατσινας
Κηπακίου ΑΕΤ   – Πορταικός Δουλοπουλος Μανασης Μ  – Σταφυλας
Μπαλκουρας Δημητρα  – Μετεωρα Μανασης Κ Μαρκος  – Πετσας
Φήκης Φήκη      – Νεοχωρι Αρετοπουλος Τζανης   – Κωτουλας
Σαραγιων Σαραγια   – Μεγαλοχωρι Λεωνιδας Σ Μπαιρακταρης  – Ζησης
Καστρακίου Καστράκι  – Καρυες Παντος Παφης   – Ροτσας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Γριζανο Μισσας Μπαλας  Χ – Αλεξοπουλος
Πυργετού Πυργετός   – Οικουμενιος Κοντινος Καλογριας  – Πλατσκοβιτς
Κρ Βρύση  – Πρόδρομος 3-0
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Κηπακίου Κηπάκι   – Πανχασιακος Βουτσελας Μακρης  – Τοτης
Αποστόλων Αποστολοι  – Λεπτοκαρυα Μουστακας Κυραντζουλης  – Πρεβεντας
Φωτεινου Φωτεινο  – Διαλεχτό Ανδριοπουλος Ζιουτος  –  Μπαλας Ι
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Παλ/ργου Διαμάντι  – Κεραμίδι Μαργιωλης Τασιοπουλος  – Γκογκινουδης

 Κυριακή    0204 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Ασπροκλησια Μανασης Κ Μπαλας Χ   – Αλεξοπουλος
Πηγης Πηγη   – Κεφαλοβρυσιακος Λεωνιδας Σ Κωτουλας  – Σταφυλας
Κεφαλ/σου Πρίνος   – Αγιοφυλλο Μαρκος Βουτσελας  – Μαργιωλης
Πρίνους Κεφαλ/σο  – Φιλύρα Κοντινος Παπαγ/λος   – Πρεβεντας
Σαρακίνας Χρυσομηλια  – Τυμφαίος Κουτσαγιας Παφης   – Ροτσας
Παλ/ρου Παλ/ρο  – Θεόπετρα Πετσας Καπερωνης  – Αποστολου
Μουριας Δροσερό  – Ασπροβαλτος Μισσας Τζανης  – Ζησης
Γόμφοι   – Ροπωτό 0-3
Γοργογυρι  – Πιαλεία 0-3
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Παλ/ργου Ακ. Τρικάλων  – Ακαδημια 1 Μουστακας Τοτης  – Κυραντζουλης
Α1 Ερασιτεχνική 1ος  Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Πύργος Κοντινος Μπαλας Χ  – Παπαγ/λος
Παλ/ργου Αστερας   – Λόγγος 2012 Μισσας Πρεβεντας  – Κατσογιαννος
Γλύνους Γλύνος   – Ριζαριο Λεωνιδας Σ Μαρκος  – Ροτσας
Πετρωτού Πετρωτό  – Καλύβια Δουλοπουλος Τζανης  – Κωτουλας
Μπάρας Αχιλλέας  – Ζάρκο Παντος Σταφυλας  – Πετσας
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων  – Τζουρτζια Ζησης Μπαιρακταρης  – Ρατζας
Αρδανίου Αρδάνι  – Κρήνη Βουτσελας Αλεξοπουλος  – Καπερωνης
Ταξιάρχες  – Καλαμακι 3-0
Ρεπό : Αγ Κυριακή
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Λιλής Λιλή    – Μεγάρχη Μουστακας Κυραντζουλης  – Ζιουτος
Διαλεχτού Ανταλλάξιμα  – Μπελετσι Ανδριοπουλος Τοτης   – Μακρης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Βυτουμα Βυτουμας  – Βασιλικη Παφης  Χ Μαργιωλης  – Καλογριας

 

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.