Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

3 Μαρτίου, 2017 12:54 Επιμέλεια: / , ,

dsd_8335_dce

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    0403 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα  – Δημητρα Ρατζας Πρεβεντας   – Μαρκοπουλος
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι   – Σαραγια Μουστακας Πλατσκοβιτς  – Κουλουρης
Λογγακίου ΑΟΤ    – Ακ Αμπελακιων Μαργιωλης Αποστολου  – Κατσογιαννος
Μπαλκουρας Δημητρα  – Πύργος Βουτσελας Καλογριας  – Καπερωνης
Απόστολοι   – Πορταικός 3-0
Ρεπό : Φαρκαδόνας
Πανελλήνιο Πρωτ/μα  Δικηγορικών  Συλλόγων ΩΡΑ  14:00
Μπάρας Τρίκαλα    – Πειραιας Ανδριοπουλος Μουστακας   – Σταφυλας
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:30
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Μεγαλ/ρι Μαρκος Τατσινας   – Παπαγ/λος
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Καρυες Παντος Πετσας      – Πλατσκοβιτς
Οικουμενιου Μετεωρα  – Γριζανο Μισσας Παφης       – Πρεβεντας
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Πυργετός Κοντινος Νταλουκας  – Τζανης
Κηπακιου ΑΕΤ    – Οικουμενιος Μανασης Κ Λεωνιδας Κ  – Βουτσελας
Μπαλκουρας Δημητρα  – Κρ Βρύση Κουτσαγιας Κωτουλας    – Μανασης Μ
Φηκης Φήκη    – Δενδροχωρι Λεωνιδας Σ Ρατζας         – Καλογριας
Σαραγιων Σαραγια  – Καστράκι Δουλοπουλος Μπαλας       – Μπαιρακταρης
  Πορταικος  – Πρόδρομος 3-0
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Διαλεχτού Διαλεχτό  – Κηπάκι Μαργιωλης Αποστολου   – Ροτσας

            Κυριακή    0503 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Πύργος   – ΑΟΤ 2011 Μαργιωλης
Πυργετού Πυργετός   – Καλλιδενδρη Ρατζας
Μπαλκούρας Δημητρα α  – Σαραγια Καπερωνης
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Δημητρα Β Μαρκοπουλος
Εγ Ακαδημιας Ακαδημια 1  – Νεοχωρι Μουστακας
Ρογγιων Ακ Αμπελακιων-Μετεωρα β Γκογκινουδης
Αποστόλων ΑΟΤ  – Μετεωρα α Πλατσκοβιτς
Ρεπό : Απόστολοι
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λυγαριας Λυγαρια  – Φιλύρα Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ  – Μπαιρακταρης
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Πιαλεία Λεωνιδας Σ Ζησης    – Πρεβεντας
Παλ/ρου Ροπωτό  – Τυμφαίος Μισσας Βουτσελας  – Μακρης
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Θεόπετρα Μανασης Κ Μπαλας   – Αλεξοπουλος
Λογγακίου Ασπροκλησια  –  Δροσερο Πετσας Σταφυλας   – Παπαγ/λος
Μουριας Πηγη   – Ασπροβαλτος Κοντινος Νταλουκας  – Κωτουλας
Γόμφων Γόμφοι  – Παλαιομ/ρο Παντος Καλογριας  – Κατσογιαννος
Πρίνους Πρίνος  – Χρυσομηλια Κουτσαγιας Τατσινας  – Μαρκος
Κεφαλ/σο  – Γοργογυρι 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 1ος  Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Ριζωματος Παραληθαιοι  – Καλυβια Λεωνιδας Σ Νταλουκας   – Σταφυλας
Ριζαριου Ριζαριο  – Αγ Κυριακή Κουτσαγιας Αλεξοπουλος-Μπαιρακταρης
Λόγγου Λογγος   – Τζουρτζια Ανδριοπουλος Βουτσελας  – Μακρης
Κηπακίου Πυργος   – Αρδάνι Μανασης Κ Λεωνιδας Κ  – Μαρκος
Παλ/ργου Αστερας  – Κρήνη Ζησης Καπερωνης  – Ζιουτος
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Ακ Αμπελακιων Παντος Μισσας  – Πρεβεντας
Γλύνους Γλύνος  – Αχιλλέας Κοντινος Κωτουλας  – Μπαλας
Καλαμακι  – Ζάρκο 0-3
Ρεπό : Πετρωτό
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Βυτουμας Βυτουμα  – Πανχασιακος Παφης Καλογριας  – Ράτζας
Φωτεινου Φωτεινο  – Απόστολοι Μουστακας Αποστολου  – Κυραντζουλης
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα  – Βασιλικη Μαργιωλης Ροτσας   – Παπαγ/λος

 

 

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.