Τα παιχνίδια και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου – Δεσπόζει το ντέρμπι των Μετεώρων με τον Βράχο

27 Νοεμβρίου, 2015 09:06 Επιμέλεια: / , ,

DSD_2943_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ     2811– 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Χρυσαυγής Δήμητρα (B)   –  Σαραγια Ζησης Ρουσι    – Ζιουτος
Πύργου Πύργος   – Μετεωρα Μπαλας Τασιοπουλος  – Θανασουλας
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – ΑΟΤ  (Β) Γκογκινουδης Αλεξοπουλος  – Γεωργιου
Φλαμουλίου ΑΟΤ (Α)  – Πορταικός Κυραντζουλης Πρεβεντας  – Πιτσακος
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – Δήμητρα  (A) Τοτης Τσουρελας   – Μαρκοπουλος
Ρεπό : Καλλιδένδρη
Πανελληνιο Κυπελλο Δικηγορικων Συλλογων   ΩΡΑ  13:45
Πυργετου Τρικαλα    – Κερκυρα Μουστακας Αλεξοπουλος  – Σταφυλας
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Μπαλκουρας Δήμητρα   – Φήκη Μανασης Λεωνιδας  Σ  – Κωτουλας
Δενδρ/ριου Δενδροχώρι  – Πρόδρομος Δουλοπουλος Μπαιρακταρης  – Τσιουλης
Σαραγίων Σαραγια   – Κρ Βρύση Χιωτης Βουτσελας   – Τατσινας
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Νεοχώρι Παντος Ανδριοπουλος  – Μανωλης
Πύλης Πορταικός  – Γριζάνο Μισσας Πετσας    – Τοτης
Καλαμπακας Μετεωρα  – Καστράκι Κοντινος Μανασης Μ  – Τσακνης
Ελευθ/ριου Ελευθεροχωρι  – ΑΕΤ Αρετοπουλος Νταλουκας  – Κουρεντας
ΠΟ Γοργογυριου – Πυργετός 0-3
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λογγακίου Ασκληπιος  – Θεόπετρα Γκογκινουδης Βαρκας    – Γορδιος
Κηπακίου Κηπακι    – Λεπτοκαρυα Ροτσας Καπνισης  – Διβανε
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος
Ρογγίων Καλαμάκι  – Πηνειάδα Καπερωνης Καραγκουνης   – Καρατζας
Αγ Κυριακής Διαμάντι   – Πατουλια Αβρααμ Πασσης   – Ποζογλου

           ΚΥΡΙΑΚΗ     2911 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Εγκ. Αγ Γεωργιου Ακ. Αμπελακιων  – Μετεωρα Κυραντζουλης
Αγ Μονη Αγ Μονη  – Δήμητρα (Β) Μπαλας
Εγ. Ακαδημιας 1 Καλύβια   – Καλλιδένδρη Ρουσι
Κηπακιου ΑΕΤ ΑΟΤ    – Φαρκαδόνα Ζιουτος ΩΡΑ  10:00
Πύργου Πύργος   – Πυργετός Θανασουλας
Μπαλκούρας Δήμητρα (Α)  – Νεοχώρι Μαρκοπουλος
Πυλης Πορταικός  – ΑΟΤ 2011 Γκογκινουδης
 
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Τυμφαίος Βουτσελας Τασιοπουλος    – Πρεβεντας
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Ασπροβαλτος Μανασης Τσακνης    – Μακρης
Πιαλείας Πιαλεία  – Γόμφοι Λεωνιδας Μπαιρακταρης  – Πετσας
Μουριας Δροσερό   – Χρυσομηλια Χιωτης Μανασης Μ  – Τσιουλης
Φιλύρας Φιλύρα   – Αγιοφυλλο Μισσας Σκουδριανος  – Ροτσας
Λυγαριας Λυγαρια  – Κεφαλ/σο Ζησης Σταφυλας   – Καλογριας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πρίνος Κοντινος Αλεξοπουλος  – Μουστακας
Πηγης Πηγη    – Αγ Μονη Δουλοπουλος Τζανης   – Κωτουλας
Ρεπό : Βυτουμα
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Βασιλικής Βασιλική   – Διαλεχτό Καπερωνης Γεωργακης   – Τζοβαρας
     
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Παλ/ργου Ακ. Τρικάλων  – Πετρόπορος Αβρααμ Βαρκας    – Γεωργιου
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γλύνους Γλύνος   – Ταξιάρχες Λεωνιδς Σκουδριανος  – Τσιουλης
Ριζαριου Ριζαριο   – Αστέρας Ανδριοπουλος Μπαιρακταρης  – Τατσινας
Πετρωτού Πετρωτό  – Καλύβια Μανασης Τζανης   – Κωτουλας
Καρυων Καρυες   – Χρυσαυγή Πετσας Μουστακας  – Μπαλας
Ράξας Τζουρτζια   – Αχιλλέας Παντος Τσακνης  – Σταφυλας
Κρήνης Κρήνη    – Λόγγος 2012 Χιωτης Ζησης  – Κυραντζουλης
Αρδανίου Αρδάνι  – Πύργος Κοντινος Αλεξοπουλος  – Μανωλης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Αγ Κυριακή Μισσας Μανασης Μ  – Καλογριας
Ρεπό : Ζάρκο
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Φωτεινό Τοτης Τασιοπουλος   – Θανασουλας
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – Κεραμίδι Βουτσελας Ροτσας   – Ρουσι

 

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.