Τα παιχνίδια και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου – Παιχνίδια κυπέλου την Τρίτη

12 Νοεμβρίου, 2015 17:31 Επιμέλεια: / , ,

DSD_0511_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ     1411 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Καλλιδενδριου Καλλιδένδρη  – Πύργος Τοτης Τσουρελας    – Κυραντζουλης
Φλαμουλίου ΑΟΤ (Α)  – Δήμητρα (Β) Ζησης Ζιουτος     – Πιτσακος
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – Μετεωρα Μαρκος Τασιοπουλος  – Πλατσκοβιτς
Μπαλκουρας Δήμητρα (Α)  – ΑΟΤ (Β) Ρουσι Θανασουλας  – Μαρκοπουλος
Ρεπό: Ακ. Δημου Πύλης  Πορταικός
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Κρηνίτσας ΑΟΤ 2011  – Φαρκαδόνα Γκογκινουδης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Μπαλκούρας Δήμητρα   – Κρ Βρύση Γρατσανης Τατσινας   – Ζησης
Γοργογυριου Πρόδρομος  – Νεοχώρι Παντος Αλεξοπουλος  – Μαρκος
Φήκης Φήκη          – Γριζάνο Χιωτης Λεωνιδας   – Σταφυλας
Δενδρ/ρίου Δενδροχώρι  – Καστράκι Μισσας Ανδριοπουλος  – Βουτσελας
Σαραγίων Σαράγια   – Πυργετός Δουλοπουλος Πετσας   – Μανωλης
Ριζώματος Παραληθαίοι  – ΑΕΤ Μανασης Τζανης   – Κωτουλας
Πύλης Πορταικός  – Ελευθ/ρι Κοντινος Μανασης Μ  -Τσακνης
Μετεωρα  – Γοργογυρι
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μπελετσιου Μπελέτσι   – Μεγαρχη Μουστακας Σκρετας   – Σπαλας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Φωτεινού Φωτεινό    – Λεπτοκαρυα Γκογκινουδης Πρεβεντας  – Μακρης
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πετροπόρου Πετρόπορος  – Διαμάντι Τοτης Τσουρελας  – Καλογριας
Ρογγίων Καλαμάκι  – Ακ. Αμπελακιων Ροτσας Θανασουλας   – Τασιοπουλος

             ΚΥΡΙΑΚΗ     15 – 11 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Εγκ. Ακαδημιας 1 Καλύβια    – Μετέωρα Ζιουτος
Κηπακιου (ΑΕΤ) ΑΟΤ    – Αγ Μονη Ρουσι
Πύργου Πύργος  – Ακ. Αμπελακιων Κυραντζουλης
Μπαλκούρας Δήμητρα (Α) – Δημητρα (Β) Θανασουλας
Πύλης Ακ. Δημ Πύλης Πορταικός  – Καλλιδένδρη Μπαλλας
Νεοχωριου Νεοχώρι   – Πυργετός Πλατσκοβιτς
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Γόμφοι Πετσας Μανασης Μ  – Αβρααμ
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Χρυσομηλια Μισσας Κωτουλας  – Τοτης
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Αγιοφυλλο Μανασης Σταφυλας   – Καπερωνης
Παλαιομ/ρου Ροπωτό     – Κεφαλ/σο Δουλοπουλος Τσακνης   – Τσιουλης
Πιαλείας Πιαλεία    – Βυτουμας Βουτσελας Σκουδριανος  – Ροτσας
Μουριας Δροσερό   – Πρίνος Χιωτης Τζανης    – Μαρκος
Φιλύρας Φιλύρα     – Αγ Μονη Κοντινος Μουστακας   – Καλογριας
Λυγαριας Λυγαρια   – Πηγη Γρατσανης Κουρεντας  – Νταλουκας
Ρεπό : Οικουμενιος
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μεγάρχη Αν. Μεγάρχης – ΑΟ Γοργογυριου Αλεξοπουλος Σκρετας   – Σπαλας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Βασιλικής Βασιλική   – Θεόπετρα Ανδριοπουλος Τασιοπουλος   – Τσουρελας
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Παλ/ργου Ακ. Τρικάλων  – Κεραμίδι Γκογκινουδης Πρεβεντας  – Μακρης
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γλύνους Γλύνος    – Καλύβια Κοντινος Κωτουλας   – Μανασης Μ
Παλ/ργου Αστερας  – Χρυσαυγή Μαρκος Μανωλης  – Ρουσι
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Αχιλλέας Παντος Τατσινας   – Ανδριοπουλος
Ριζαριού Ριζαριό   – Λόγγος 2012 Μισσας Σταφυλας   – Σκουδριανος
Πετρωτού Πετρωτό  – Ζάρκο Βουτσελας Τσακνης  – Μπαλας
Καρυων Καρυες    – Πύργος Γρατσανης Νταλουκας   – Κουρεντας
Ράξας Τζουρτζια  – Αγ Κυριακή Μανασης Τζανης   – Πετσας
Κρήνης Κρήνη     – Μεγαλοχωρι Χιωτης Τσιουλης  – Καλογριας
Ρεπό : Αρδάνι
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λιλής Λιλή    – Καλλιδένδρη Τοτης Σκρετας    – Σπαλας
Διαλεχτού Ανταλλάξιμα  – Παλαιομ/ρο Αλεξοπουλος Τασιοπουλος  – Πρεβεντας
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Διαλεχτού Διαλεχτό   – Κηπάκι Μουστακας Μακρης   – Σκέντος
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Ασκληπιος Γκογκινουδης Καταβουτας   – Πουλιανιτης
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πηνειάδας Πηνειάδα  – Πατουλια Ροτσας Ζησης    – Λεωνιδας  Κ

Κύπελο:

ΤΡΙΤΗ 17/11/15 ΩΡΑ 14,30

ΝΕΟΧΩΡΙ – ΚΑΣΤΡΑΚΙ

ΦΗΚΗ – ΜΕΤΕΩΡΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙ – ΣΑΡΑΓΙΑ

ΠΕΜΠΤΗ 19/11/15 ΩΡΑ 14,30

ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.