Τα παιχνίδια και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

6 Νοεμβρίου, 2015 18:46 Επιμέλεια: / , ,

DSD_2434_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ     0711 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Σαραγιων Σαραγια  – Καλλιδένδρη Ζησης Τασιοπουλος   – Γκογκινουδης
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – ΑΟΤ (Α) Αλεξοπουλος Πλατσκοβιτς  – Μουστακας
Πύργου Πύργος   – Ακ Αμπελακιων Ρουσι Θανασουλας  – Πιτσακος
Μπαλκουρας Δημητρα Β – Δημητρα Μαρκος Τσουρελας  – Πρεβεντας
Καλαμπακας Μετεωρα  – Ακαδ Δ. Πύλης Πορταικος Σταφυλας Κυραντζουλης – Μαρκοπουλος
Ρεπό : ΑΟΤ (Β)
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Νεοχωριου Νεοχώρι    – Δήμητρα Χιωτης Βουτσελας  – Τζανης
Γριζάνου Γριζάνο     – Κρ Βρύση Λεωνιδας Μουστακας  – Μανωλης
Καστρακίου Καστράκι  – Πρόδρομος Δουλοπουλος Μανασης Μ  – Πετσας
Πυργετού Πυργετός   – Φήκη Κοντινος  Τσακνης – Κωτούλας
Κηπακίου ΑΕΤ           – Δενδροχώρι Μανουρας Μανασης Κ  – Μανουρας Ν
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι    – Σαραγια Μισσας Αλεξοπουλος  – Τσιουλης
Γοργογυριου Γοργογυρι  – Παραληθαίοι MATAIΩNETAI
Καλαμπακας Μετεωρα   – Πορταικος Παντος  Σταφυλας – Ζήσης

 

ΚΥΡΙΑΚΗ     08 – 11 – 2015

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – ΑΟΤ Κυραντζουλης
Εγκ. Ακαδημιας 1 Καλύβια   – Πύργος Πλατσκοβιτς
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Δήμητρα ( Α) Ρουσι
Εγκ. Αγ Γεωργίου Ακ. Αμπελακιων  – Πορταικός Γκογκινουδης
Μπαλκούρας Δήμητρα (Β)  – ΑΟΤ 2011 Μαρκοπουλος
Δενδροχωριου Καλλιδενδρι  – Νεοχώρι Θανασουλας
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Πυργετός Αλεξοπουλος
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Χρυσαυγης Χρυσαυγη   – Γλύνος Χιωτης Πετσας  – Ζησης
Μπαρας Αχιλλέας    – Καλυβια Δουλοπουλος Τζανης – Τσούλης
Λόγγου Λογγος 2012  – Αστερας Ανδριοπουλος Τασιοπουλος  – Καλογριας
Πύργου Πύργος   – Ριζαριο Λεωνιδας Μουστακας  – Ροτσας
Κυριακης Αγ Κυριακής  – Πετρωτό Βουτσελας Σκουδριανος  – Μαρκος
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Καρυες Μισσας Τσακνης  – Μακρης
Αρδανιου Αρδάνι  – Τζουρτζια Κοντινος Σταφυλας  – Μπαιρακταρης
Ρεπό: Κρηνη
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αμπελιων Χρυσομηλια  – Ασπροκλησια Λεωνιδας Καπερωνης   – Γκογκινουδης
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Γόμφοι Ζησης Ρουσι      – Τασιοπουλος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Ασπροβαλτος Μαρκος Μουστακας  – Μαρκοπουλος
Βυτουμα Βυτουμας  – Τυμφαίος Πετσας Ροτσας   – Πλατσκοβιτς
Πρίνους Πρίνος   – Ροπωτό Βουτσελας Καλογριας  – Κυραντζουλης
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Πιαλεία Μισσας Μακρης   – Αλεξοπουλος
Πηγης Πηγη     – Δροσερό Κοντινος Τζανης    – Τσακνης
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Φιλύρα Παντος Τσιουλης  – Μπαιρακταρης
Ρεπό : Λυγαρια
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ζαρκου Ζαρκο    – Ταξιάρχες Χιωτης Σταφυλας   – Σκουδριανος

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.