Τα παιχνίδια και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

29 Οκτωβρίου, 2015 20:18 Επιμέλεια: / , ,

DSD_0663_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    3110 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ   (Α)   – Σαραγια Μπαλας Τασιοπουλος   – Ζιουτος
Ρογγιων Ακ Αμπελακιων  – Καλλιδένδρη Ζησης Ρουσι    – Θανασουλας
Χρυσαυγης Δημητρα (Α)  – Φαρκαδονα Αλεξοπουλος Πλατσκοβιτς   – Μουστακας
Πύλης Πορταικος  – Πύργος Τοτης Τσουρελας   – Πιτσακος
Καλαμπακας Μετεωρα  – ΑΟΤ (Β) Μαρκος Κυραντζουλης- Μαρκοπουλος
Ρεπό : Δημητρα (Β)
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Μπαλκουρας Δημητρα   – Γριζανο Παντος Μακρης   – Αλεξοπουλος
Νεοχωριου Νεοχωρι    – Καστράκι Μισσας Νιωτη      – Κωτουλας
Διαβας Κρ Βρύση  – Πυργετος Δουλοπουλος Σταφυλας   – Πετσας
Προδρόμου Πρόδρομος  – ΑΕΤ Χιωτης Μουστακας  – Μανωλης
Φήκης Φήκη         – Ελευθ/ρι Γρατσανης Νταλουκας  – Τζανης
Δενδρ/ριου Δενδροχωρι  – Γοργογυρι Μανασης Τατσινας    – Βουτσελας
Σαραγιων Σαραγια  – Μετεωρα Κοντινος Μανασης   – Τσακνης
Πυλης Πορταικος  – Παραληθαίοι Λεωνιδας Μανουρας Ν  – Ανδριοπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ     0111 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πύργος     – Μετεωρα Ζιουτος
Μπαλκουρας Δημητρα (Α)  – ΑΟΤ Μαρκοπουλος
Πυλης Πορταικος   – Καλυβιων Μπαλας
Κρηνιτσας ΑΟΤ 2011(γυν)  – Αγ Μονη Κυραντζουλης
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Ακ. Αμπελακιων Θανασουλας
Πυργετου Πυργετος   – Δημητρα (Β) Ρουσι
Φαρκαδονας Φαρκαδονα  – Καλλιδενδρη Αλεξοπουλος
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Αγιοφυλλο Παντος Τσιουλης   – Πετσας
Αμπελιων Χρυσομηλια  – Κεφαλ/σο Τοτης Καλογριας  – Καπερωνης
Γόμφων Γόμφοι   – Βυτουμας Χιωτης Σκουδριανος  – Μαρκος
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Πρίνος Ζησης Μανουρας   – Μουστακας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Αγ Μονη Βουτσελας Λεωνιδας   – Τσακνης
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Πηγη Δουλοπουλος Νιωτη   – Μακρης
Πιαλείας Πιαλεία  – Οικουμενιος Κοντινος Κωτουλας  – Σταφυλας
Φιλύρας Φιλύρα   – Λυγαρια Μανασης Νταλουκας  – Τζανης
Ρεπώ : Δροσερό
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γλύνους Γλύνος     – Αχιλλέας Κοντινος Μανουρας Ν   – Μακρης
Χρυσαυγής Χρυσαυγή  – Λόγγος 2012 Μαρκος Μπαιρακταρης  – Μουστακας
Καλυβιων Καλύβια   – Ζαρκο Μανασης Αλεξοπουλος   – Ροτσας
Αστερας   – Πύργος Ανδριοπουλος Πρεβεντας   – Πλατσκοβιτς
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Αγ Κυριακή Λεωνιδας Τατσινας   – Σκουδριανος
Ριζαριου Ριζαριο   – Μεγαλ/ρι Χιωτης Κωτουλας   – Μανωλης
Πετρωτού Πετρωτό  – Αρδάνι Παντος Τσιουλης   – Ζησης
Ραξας Τζουρτζια  – Κρηνη Βουτσελας Τσακνης   – Τασιοπουλος
Ρεπώ  : Καρυες

 

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.