Τα παιχνίδια και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

15 Οκτωβρίου, 2015 20:51 Επιμέλεια: / , ,

DSD_0663_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    1710 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Χρυσαυγής Δημητρα    – Σαραγια Αλεξοπουλος Πλατσκοβιτς  – Μουστακας
Πυλης Πορταικος  – Ακ Αμπελακιων Μαρκος Τασιοπουλος  – Πρεβεντας
Φλαμουλιου Τρικαλα (Β)  – Καλλιδενδρη Ζησης Ζιουτος           – Πιτσακος
Καλαμπακας Μετεωρα   – Φαρκαδονα Τοτης Τσουρελας      – Κυραντζουλης
Πύργου Πύργος   – Δημητρα Ρουσι Θανασουλας   – Μαρκοπουλος
Ρεπό : Τρικαλα (Α)
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:30
Μπαλκουρας Δημητρα   – Πυργετός Αρετοπουλος Νιωτη        – Λεωνιδας Κ
Καστρακιου Καστράκι   – ΑΕΤ Μανασης Μουστακας  – Αλεξοπουλος
Γριζανου Γριζάνο     – Ελευθεροχωρι Μισσας Κωτουλας    – Μακρης
Νεοχωριου Νεοχωρι   –  Γοργογυρι Χιωτης Σταφυλας     – Πετσας
Διαβας Κρ Βρυση  – Μετεωρα Κοντινος Τζανης         – Μανασης Μ
Προδρομου Προδρομος  -Πορταικος Παντος Τσακνης       – Τατσινας
Φηκης Φηκη          – Παραληθαιοι Λεωνιδας Σ Μαρκος        – Μανωλης
Σαραγιων Σαραγια     – Δενδροχωρι Δουλοπουλος Βουτσελας   – Ανδριοπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ     1810 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Πυλης Πορταικος   – Μετεωρα Θανασουλας
Κρηνιτσας ΑΟΤ (γυν)   – Δημητρα (Α) Τοτης
Κρηνης Νεοχωρι     –  Πυργος Αλεξοπουλος
Πυργετού Πυργετος   – ΑΟΤ Ζιουτος
Φαρκαδονας Φαρκαδονα  – Καλύβια Γκογκινουδης
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη  – Αγ Μονη Ζησης
Μπαλκουρας Δήμητρα (Β)-Ακ Αμπελακιων Κυραντζουλης
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Βυτουμας Κοντινος Λεωνιδας Κ  – Καλογριας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο   – Πρίνος Μπαιρακταρης Νιωτη   – Μουστακας
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Αγ Μονη Δουλοπουλος Σταφυλας  – Τσακνης
Αμπελίων Χρυσομηλια  – Πηγη Χιωτης Μανασης Μ  – Πρεβεντας
Γόμφων Γόμφοι   – Οικουμενιος Λεωνιδας Μακρης  – Τσιουλης
Λεπτοκαρυας Τυμφαιος  – Λυγαρια Μισσας Κωτουλας  – Σκονδριανος
Παλαιομ/ρου Ροπωτό    – Φιλύρα Βουτσελας Τασιοπουλος  – Ρουσι
Πιαλείας Πιαλεία   – Δροσερό Μανασης Νταλουκας  – Τζανης
Ρεπό : Ασπροβαλτος
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Γλύνους Γλύνος        – Ζάρκο Χιωτης Μπαιρακταρης   – Ζησης
Λόγγου Λόγγος    – Πύργος Μισσας Πετσας   – Τοτης
Μπάρας Αχιλλέας   – Αγ Κυριακη Κοντινος Νταλουκας  – Τζανης
Χρυσαυγης Χρυσαυγή   – Μεγαλοχωρι Παντος Τασιοπουλος  – Μαρκος
Καλυβίων Καλυβια   – Αρδάνι Λεωνιδας Μουστακας  – Πλατσκοβιτς
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Κρήνη Ανδριοπουλος Μανωλης  – Τσιουλης
Ριζαριου Ριζαριό   – Τζουρτζια Μανασης Κωτουλας  – Αλεξοπουλος
Πετρωτού Πετρωτό   – Καρυες Βουτσελας Τσακνης  – Καλογριας
Ρεπό : Αστέρας

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.