Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου – Στη Καλαμπάκα το παιχνίδι των Μετεώρων

admin
admin
12 Ιανουαρίου 2018, 19:12

Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ    13– 01 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Φηκης Φηκη    – Πηγη Βουτσελας Γκογκινουδης   – Μαρκοπουλος
Καλαμπακας Μετεωρα α  – Ακ Αμπελακιων Πετσας Παπαγεωργοπουλος  – Κυραντζουλης
Διαβας Μετεωρα β  – Δημητρα β Ζησης Ρατζας     – Αποστολου
Κηπακιου ΑΟΤ   – Πύργος Μανασης Κατσογιαννος  – Καπερωνης
Κρηνης Νεοχωρι  – Ακαδημια 1 Μουστακας Τουλουμης   – Μπαλας Ι
Λογγακιου Δημητρα α  – Πετρωτό 3-0
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Κρ Βρύση Κοντινος Καλογριας   – Καπερωνης
Πηγης Πηγη    – Πορταικός Ζησης Γκογκινουδης  – Κατσογιαννος
Σαραγιων Σαράγια   – Δημητρα Λεωνιδας Σ Νταλουκας  – Λεωνιδας Κ
Μπάρας Αχιλλέας  – Οικουμενιος Μανασης Κ Μπαιρακταρης  – Τατσινας
Πυργετού Πυργετός   – Καστράκι Κουτσαγιας Μανασης Μ-Παπαγεωργοπουλος
Κηπακίου ΑΕΤ   – Αγ Μονη Πετσας Κωτουλας   – Κυραντζουλης
Καλαμπακας Μετεωρα  – Καλύβια Δουλοπουλος Μουστακας   – Βουτσελας
Δροσερό   – Φηκη 0-3
Ρεπό : Γριζάνο

    Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ     14 – 01 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυλης Πορταικός  – ΑΟΤ 2011 Κατσογιαννος
Καλαμπακας 9:45 Μετεωρα α  – ΑΟΤ Μουστακας
Βοηθ Πυργου 10:00 Πύργος α  – Ακαδημια 1 α Τουλουμης
Πυργετου 10:00 Πυργετός   – Βαλτινό Ρατζας
Σαραγιων Πηγη  β  – Δημητρα α Γκογκινουδης
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα β   – Νεοχωρι Μουστακας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Δημητρα β Ρατζας
Factory  9:30 Καρυες   – Πηγη  α Γκογκινουδης
Βοηθ Πυργου Πύργος β  – Ακ Αμπελακιων Τουλουμης
Ακαδημια 1 β  – Σαραγια 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο   – Δενδροχωρι Βουτσελας Καπερωνης Ν  – Αποστολου
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι   – Ροπωτό Γρατσανης Νταλουκας  – Μαρκοπουλος
Πρίνους Πρίνος  – Λυγαρια Μανασης Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Κεφαλ/σο Κουτσαγιας Μανασης Μ  – Μπαλας Χ
Σαρακίνας Χρυσομηλια  – Φιλύρα Δουλοπουλος Μπαιρακταρης  – Καλογριας
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Πιαλεία Κοντινος Τατσινας   – Τουλουμης
Βυτουμα Βυτουμας  – Τυμφαίος Πετσας Κυραντζουλης  – Μπαλας Ι
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Κεφαλ/κος Ζησης Καψουρας   – Μαργιωλης
Φωτεινο –  Φωτάδα 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Ζάρκο Κουτσαγιας Νταλουκας   – Κωτουλας
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Πετρωτό Μανασης Μ Μπαιρακταρης  – Καπερωνης
Ράξας Τζουρτζια  –  Ριζαριό Βουτσελάς Μπαλας Χ  – Καψουρας
Κρήνης Κρήνη   – Παραληθαιοι Ζησης Καλογριας  – Γκογκινουδης
Μουριας Ακ Αμπελακιων  – Πύργος Μανασης Κ Λεωνιδας  Κ  – Σταφυλας
Καρυων Καρυες   – Αγ Κυριακή Πετσας Κυραντζουλης  – Τουλουμης
Γλύνους Γλύνος  – Κεραμίδι Κοντινος Μουστακας  – Τατσινας
Ασπροκλησια  – Αρδάνι 0-3
Ρεπό : Λόγγος
Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .