Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

admin
admin
3 Μαΐου 2019, 16:38

Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

ΣΑΒΒΑΤΟ    04 – 05 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 10 ΩΡΑ  10:30
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Πύργος α Σακκας
Σαραγιων Σαραγια 2017- Πύργος β Κουτσαγιας
Καλαμπακας Μετεωρα α – ΑΕΤ Ντινος
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Δημητρα β Μαρκοπουλος
Μετεωρα β- Ακ Αμπελακιων 0-3
Ακαδημια 1  – Δημητρα α 0-3
Ρεπό : Πυργετός
Κ  16  Ημιτελικός ΩΡΑ  11:30
Μπαλκουρας Πύργος   – Ακ Αμπελακιων Τουλουμης Τζιοτζιος   – Κωστηρας
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:30
Πύργου Πύργος   – Δημητρα Πετσας Μανασης Μ  – Σταφυλας
Πυργετού Πυργετός  – Αγ Μονη Μανασης Κ Κωτουλας  – Αποστόλου
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Καστράκι Ζήσης Παπαγεωργοπουλος  – Παφης
Διάβας Κρ Βρύση  – Ταξιάρχες Κουτσαγιας Τζιοτζιος  – Ντίνος
Πύλης Πορταικός  – Νεοχωρι Δουλοπουλος Καλογριας  – Τουλουμης
Φήκης Φήκη   – Κεφαλ/σο Κοντινος Νταλουκας  – Αλεξοπουλος
Αχιλλέας  – Γλύνος 3-0
Σαραγια  – ΑΕΤ 3-0
Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Μπελετσι Μουστακας Μαργιωλης  – Καπερωνης
 

          ΚΥΡΙΑΚΗ    05. 05. 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 10 ΩΡΑ  10:30
Πυργετού Πυργετός   – ΑΟΤ Ρατζας
Πύργου Πύργος α  – Σαραγια 2017 Σακκας
Πύργου Πύργος β  – Μετεωρα Αβρααμ
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – Ακαδημια 1 Σινδρος
Κηπακίου ΑΕΤ   – Αγ Μονη Μαρκοπουλος
Μπαλκούρας Δημητρα α  – Δημητρα β Κουτσαγιας
Ρεπό : Μετεωρα β
Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακιου Κηπάκι   – Ριζαριό Δουλοπουλος Μπαλας   – Παφης
Αρδανίου Αρδάνι  – Κεραμίδι Μανασης Κ Καλογριας  – Κωστηρας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Καρυες Κοντίνος Νταλουκας  – Κωτουλας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Κρήνη Νότος Μανασης Μ  – Σταφυλας
Ζάρκου Ζάρκο   – Πετρωτό Λεωνιδας Σ Λεωνιδας Κ  – Παπαγ/λος
Χρυσαυγής Αστερας   – Ακαδημια 1 Κουτσαγιας Πλοκας   – Μαργιωλης
Καρυων Ακ Αμπελακιων  – Βασιλική Πετσας Ανδριοπουλος  – Ντίνος
Γριζάνου Γριζάνο  – Παραληθαίοι Ζησης Τζιοτζιος  – Τουλουμης
Ρεπό : Λόγγος
Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Βαλτινου Βαλτινό   – Θεόπετρα Κοντινος Μπαλας   – Αλεξοπουλος
Περιστερας Τζουρτζια  – Πιαλεία Κουτσαγιας Καλογριας  – Τζιοτζιος
Βυτουμα Βυτουμας  – Παλαιομ/ρο Λεωνιδας Σ Μανασης Μ  – Αποστολου
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Λυγαρια Μανασης Κ Νταλουκας  – Κωτουλας
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Γόμφοι Λεωνιδας Κ Κωστηρας  – Ντινος
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Πρίνος Ζησης Πλοκας  – Σινδρος
Χρυσομηλια  – Φιλύρα 3-0
Δροσερό  – Κεφαλ/κος 3-0
Ρεπό : Φωτεινο
Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Λιλής Λιλή   – Ανταλλάξιμα Μουστακας Μαργιωλης  – Καπερωνης
Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .