Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

admin
admin
2 Μαρτίου 2019, 00:34

Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

ΣΑΒΒΑΤΟ    02 – 03 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φαρκαδόνας Πετρωτό  – Μεγαλ/ρι Τουλουμης Σακκας     – Κατσογιαννος
Φλαμουλιου ΑΟΤ  – Ακ Αμπελακιων Παπαγεωργοπουλος Σινδρος    – Κουτσαγιας
Μπαλκουρας Δήμητρα α  – Ακαδημια 1 Σταφυλας Καπερωνης  – Πλοκας
Ρεπό : Αχιλλέας
Κ 14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πύργος  – Πυργετός Μαργιωλης Αβρααμ   – Μαρκοπουλος
Αγ Βης/να Πορταικός  – Δημητρα β Τζιοτζιος Κωστηρας  – Τατσιοπουλος
Καλαμπακας Μετεωρα  – Βαλτινό Μανασης Μ Ντινος    – Αργυροπουλος
ΑΕΤ   – Αγ Μονη 3-0
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Πηγης Πηγη     – Κεφαλόβρυσο Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ   – Παπαγεωργοπουλος
Φήκης Φήκη     – Νεοχωρι Κοντινος Σταφυλας   – Μπαλας
Σαραγιων Σαραγια  – Ταξιάρχες Λεωνιδας Σ Κωτουλας   – Τζιοτζιος
Διάβας Κρ Βρύση  – Καστράκι Πετσας Αποστολου  – Καπερωνης Ν
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Αγ Μονη Δουλοπουλος Νταλουκας  – Μανασης Μ
Πυργετου Πυργετός  – Δημητρα Ζησης Αλεξοπουλος  – Τουλουμης
Μπάρας Αχιλλεας  – Καλύβια Μανασης Κ Καλογριας   – Ντίνος
Πορταικος  – ΑΕΤ 3-0
Πύργος  – Γλύνος 3-0
Γ Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μπελετσιου Μπελέτσι  – Ασπροκλησια Μαργιωλης Τατσιοπουλος  – Κατσογιαννος
Φωτάδα   – Γενεσι Ματαιώνεται
Ελευθ/ρι  – Πρόδρομος Ματαιώνεται
ΩΡΑ  15:00
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δικηγόρων
Πύργου Τρικαλα  – Θεσσαλονίκης Ανδριοπουλος Αβρααμ   – Καπερωνης
 
 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    03. 03. 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ριζωματος Παραληθαίοι  – Κηπάκι Λεωνιδας Κ Παπαγεωργοπουλος-Τουλουμης
Καρυων Ακ Αμπελακιων  – Γριζανο Κοντινος Καψουρας   – Κουτσαγιας
Χρυσαυγής Αστερας  – Βασιλική Κουτσαγιας Γ Μαργιωλης  – Κωστηρας
Ζάρκου Ζάρκο   – Λόγγος Τζιοτζιος Πλοκας   – Σακκας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πετρωτό Μανασης Μ Ράτζας    – Αβρααμ Β
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Κρήνη Παφης Καλογριας   – Μαρκοπουλος
Αρδανίου Αρδάνι  – Καρυες Ζησης Σινδρος   – Ντινος
Ριζαριού Ριζαριό  – Κεραμίδι Μανασης Κ Κωτουλας  – Καπερωνης
Ρεπό : Ακαδημια 1
Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πρίνους Πρίνος   – Βαλτινό Κοντινος Κωτουλας   – Καψουρας
Παλ/ρου Ροπωτό  – Δενδροχωρι Μανασης Κ Μανασης Μ  – Παφης
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Γόμφοι Ζησης Πλοκας   – Σινδρος
Μουριας Δροσερό  – Φωτεινό Δουλοπουλος Παπαγεωργοπουλος  – Τζιοτζιος
Περιστερας Τζουρτζια  – Παλαιομ/ρο Κουτσαγιας Καλογριας   – Καπερωνης
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Πιαλεία Πετσας Σταφυλας   – Λεωνιδας Κ
Χρυσομηλια  – Κεφαλ/κος 3-0
Βυτουμας  – Φιλύρα 3-0
Ρεπό : Λυγαρια
Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων -Πύργος α Κουτσαγιας
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Αγ Μονη Μουστακας
Football Factory Καρυες   – ΑΟΤ Σακκας
Μπαρας Αχιλλέας  – Μεγαλ/ρι Λεωνιδας Σ
Ακαδημια 1 α – Μετεωρα α 3-0
Ρεπό : Δημητρα α
Κ    12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Οικουμενιος Αβρααμ Β
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Πηγη Ντινος
Πύργου Πύργος β  – Ακαδημια 1 β Αποστολου
Αγ Βης/να Πορταικος  – Συνοικία Κωστηρας
Βαλτινου Βαλτινό  – Πυργετός Τουλουμης
Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αποστόλων Απόστολοι  – Πατουλια Ανδριοπουλος Κατσογιαννος  – Τατσιοπουλος
Σαραγιων Συνοικία  – Λεπτοκαρυα Αλεξοπουλος Αργυροπουλος  – Μαρκοπουλος
Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .