Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

admin
admin
7 Δεκεμβρίου 2018, 17:30

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ    08 – 12 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ  16 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πύργος    – Ακ Αμπελακιων Ντινος Ρατζας    – Κωστηρας
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – ΑΟΤ Τατσιοπουλος Πλοκας    – Ποντικης
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Μετεωρα Τουλουμης Καπερωνης  – Κουτσαγιας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Δημητρα α Τζιοτζος Σινδρος   – Σακκας
Ρεπό : Νεοχωρι
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Πυργετου Πυργετος   – Πηγη Λεωνιδας Σ Νταλουκας   – Μπαλας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Πυργος Κοντινος Ανδριοπουλος  – Παφης
Διάβας Κρ Βρύση – Αχιλλεας Πετσας Τουλουμης  – Αποστολου
Σαραγίων Σαραγια   – Καλύβια Ζησης Παπαγεωργοπουλος-Καλογριας
Φήκης Φήκη   – Δήμητρα Κουτσαγιας Μανασης Μ  – Ντινος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Αγ Μονή Μανασης Κ Λεωνιδας Κ  – Αλεξοπουλος
Νεοχωρίου Νεοχωρι  – Καστρακι Δουλοπουλος Σταφυλας    – Κωτουλας
Πορταικος  – Γλύνος 3-0
Ταξιάρχες  – ΑΕΤ 3-0

ΚΥΡΙΑΚΗ    09 – 12 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Κηπάκι   – Κεραμίδι Ζησης Καλογριας   – Καπερωνης
Ριζαριου Ριζαριο   – Καρυες Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ- Παπαγεωργοπουλος
Αρδανίου Αρδανι   – Κρήνη Λεωνιδας Σ Τουλουμης  – Σακκας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Πετρωτό Μανασης Μ Ντινος   – Πλοκας
Οικουμενίου Οικουμένιος  – Λόγγος Μανασης Κ Τζιοτζιος   – Τατσιοπουλος
Ζάρκου Ζάρκο   – Ακαδημία 1 Κωτουλας Κωστηρας   – Κουτσαγιας
Χρυσαυγής Αστερας  – Γριζάνο Πετσας Κατσογιαννος  – Ποντικης
Καρυων Ακ Αμπελακιων  – Παραληθαίοι Κοντινος Νταλουκας   – Παφης
Ρεπό : Βασιλικής
Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Βαλτινού Βαλτινό   – Πιαλεία Μανασης Κ Λεωνιδας Κ  – Κωτουλας
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Παλαιομ/ρο Πετσας Παπαγεωργοπουλος  – Καλογριας
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια  – Φωτεινό Κοντινος Κατσογιαννος   – Καπερωνης
Μουριας Δροσερό  – Λυγαρια Κουτσαγιας Ζησης   – Μανασης Μ
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Δενδρ/ρι Λεωνιδας Σ Νταλουκας  – Ανδριοπουλος
Παλαιομ/ρου Ροπωτό  – Πρίνος Δουλοπουλος Καψουρας   – Ποντικης
Τζουρτζια   – Φιλύρα 3-0
Βυτουμας  – Κεφαλ/κος 3-0
Ρεπό : Γόμφοι
Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ    – Πύργος α Τζιοτζιος
Μπαλκουρας Μεγαλ/ρι  – Δημητρα α Ντινος
Μπαρας Αχιλλεας   – Ακαδημια 1αα Μουστακας
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Καρυες Τατσιοπουλος
Αγ Μονη   – Μετεωρα α 3-0
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων
Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πύργου Πύργος β  – Σαραγια 2017 Σινδρος
Μπαλκουρας Δημητρα  β  – Πηγη Κουτσαγιας
Λιλης Βαλτινό  – Μετεωρα β Πλοκας
Αγ Βης/να Πορταικός   – Οικουμενιος Κωστηρας
Πυργετού Πυργετός  – Ακαδημια 1 β Τουλουμης
Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .