Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

admin
admin
30 Νοεμβρίου 2018, 18:02

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ    01 – 12 – 2018                                              

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λογγακιου Μεγαλ/ρι   – Πετρωτό Μανασης Μ Ποντικης   – Κατσογιαννος
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων – ΑΟΤ Παπαγεωργοπουλος Βουτσελας   – Κωστηρας
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1  – Δημητρα α Ντινος Σακκας  – Ράτζας
Ρεπό :
Κ  14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργετού Πυργετός   – Πύργος Τουλουμης Σινδρος  – Μπαλας Ι
Αγ Μονης Αγ Μονη  – ΑΕΤ Σταφυλας Καπερωνης  – Πλοκας
Βαλτινού Βαλτινό  – Μετεωρα Αποστολου Τζιοτζιος  – Τασιοπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Πορταικός Μαργιωλης Αργυροπουλος  – Κουτσαγιας
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Πηγης Πηγή    – Μεγαλοχωρι Ζησης Λεωνιδας Κ  – Μανασης Μ
Πυργετού Πυργετός   – Κρ Βρύση Κουτσαγιας Παφης   – Αποστολου
Πύργου Πύργος   – Σαραγια Λεωνιδας Σ Ρατζας    – Μαργιωλης
Μπάρας Αχιλλέας   – Πορταικός Κοντινος Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος
Καλυβίων Καλύβια  – Φήκη Δουλοπουλος Σταφυλας  – Κωτουλας
Μπαλκούρας Δημητρα   – Νεοχωρι Μανασης Κ Νταλουκας   – Μπαλας Χ
Καστρακίου Καστράκι  – Ταξιάρχες Πετσας Ντινος  – Καλογριας
Γλύνος  – Κεφαλ/σο 0-3
Αγ Μονη   – ΑΕΤ 3-0

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    02 – 12 – 2018                                               

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πύργος  α  – Αγ Μονη Τουλουμης
Φλαμουλιου ΑΟΤ  – Μεγαλ/ρι Ντινος
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Αχιλλέας Κουτσαγιας  
Μπαρας Ακαδημια 1 α  – Καρυες Μουστακας
Μετεωρα α – Ακ Αμπελακιων 0-3
Ρεπό : Νεοχωρι
Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Δημητρα β Καπερωνης
Πηγης Πηγη   – Μετεωρα β Κωστηρας
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1 β  – Πυργος β Πλοκας
Σαραγιων Συνοικία 2017 – Πορταικός Τζιοτζιος
Πυργετου Πυργετός  – Βαλτινό Τατσιοπουλος
Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο  – Βαλτινό Κοντινος Νταλουκας   – Μπαλας Χ
Φωτεινού Φωτεινό  – Τζουρτζια Ζησης Καψουρας   – Σακκας
Λυγαριας Λυγαρια  – Βυτουμά Μανασης Κ Ρατζας   – Παφης
Γόμφων Γόμφοι  – Χρυσομηλια Αλεξοπουλος Μαργιωλης  – Ποντικας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Δροσερό Δουλοπουλος Αποστολου  – Καλογριας
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Ροπωτό Κωτουλας Ανδριοπουλος  – Βουτσελας
Φιλύρα  – Πιαλεία 0-3
Κεφαλ/κος  – Θεόπετρα 0-3
Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Καρυων Καρυες   – Κηπάκι Μανασης Κ Ρατζας    – Καλογριας
Κρήνης Κρήνη   – Κεραμίδι Παφης Σακκας   – Τατσιοπουλος
Πετρωτού Πετρωτό  – Ριζαριο Κοντινος Νταλουκας   – Μπαλας Χ
Λόγγου Λόγγος   – Αρδάνι Ζησης Τουλουμης  – Σινδρος
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Αγ Κυριακή Αποστολου Καψουρας   – Ποντικης
Βασιλικής Βασιλική  – Οικουμενιος Αλεξοπουλος Τζιοτζιος  – Μπαιρακταρης
Γριζάνου Γριζάνο  – Ζάρκο Κουτσαγιας Καπερωνης  – Πλοκας
Χρυσαυγής Αστερας  – Ακ Αμπελακιων Ντινος Κουτσαγιας Ε – Κωστηρας
Ρεπό : Παραληθαίοι
Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .