Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

admin
admin
9 Νοεμβρίου 2018, 17:02

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ    10 – 11 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ  16 ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δημητρα    β  – Οικουμενιος Κατσογιαννος Ρατζας     – Κουτσαγιας
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – Νεοχωρι Ντινος Καπερωνης  – Κωστηρας
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Δημητρα α Τουλουμης Πλοκας  – Ποντικης
Πυργου Πυργος  – Μετεωρα Αποστολου Σακκας   – Σινδρος
Ρεπό : Ακαδημια 1
Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα β – Πορταικος Μουστακας
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Πυλης Πορταικος   – Πηγη Λεωνιδας Σ Νταλουκας    – Κωτουλας
Φήκης Φηκη   – Σαραγια Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ  – Μπαλας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Κρ Βρύση Ζησης Ανδριοπουλος  – Αποστολου
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Μεγαλ/ρι Κοντινος Μανασης Μ  – Σταφυλας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Πυργος Κουτσαγιας Τουλουμης  – Παφης
Καστρακίου Καστράκι  – Αχιλλέας Πετσας Καλογριας  – Κατσογιαννος
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Καλυβια Μανασης Κ Αλεξοπουλος – Παπαγεωργοπουλος
ΑΕΤ  – Πυργετός 0-3
Δημητρα   – Γλυνος 3-0

ΚΥΡΙΑΚΗ    11 – 11 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Κηπάκι  – Λόγγος Κοντινος Παπαγεωργοπουλος- Τουλουμης
Πετρωτού Πετρωτό  – Ακαδημια 1 Σταφυλας Ρατζας     – Καψουρας
Κρήνης Κρήνη   – Βασιλική Λεωνιδας Σ Αποστολου   – Ντινος
Καρυων Καρυες   – Γριζάνο Πετσας Μανασης Μ  – Μπαλας
Κεραμιδίου Κεραμίδι  – Παραληθαίοι Ζησης Κατσογιαννος  – Καπερωνης
Ριζαριου Ριζαριό  – Ακ Αμπελακιων Μανασης Κ Νταλουκας   – Λεωνιδας Κ
Αρδανίου Αρδάνι  – Αστερας Κωτουλας Παφης   – Πλοκας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Ζάρκο Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  – Καλογριας
Ρεπό : Αγ Κυριακή
Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Βαλτινου Βαλτινό  – Φωτεινο Δουλοπουλος Ανδριοπουλος  – Αργυροπουλος
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Δενδροχωρι Πετσας Ζησης   – Μπαλας Χ
Πιαλείας Πιαλεία  – Πρίνος Μανασης Κ Νταλουκας   – Κωτουλας
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Ροπωτό Κοντινος Μανασης Μ- Παπαγεωργοπουλος
Περιστερας Τζουρτζια  – Ασπροβαλτος Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ  – Παφης
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια  – Δροσερό Λεωνιδας Σ Σταφυλας   – Αλεξοπουλος
Κεφαλ/κος  – Λυγαρια 0-3
Φιλύρα  – Γόμφοι 0-3
Ρεπό : Βυτουμας
Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1 α  – Αγ Μονη Κωστηρας
Football Factory Καρυες  – Μεγαλ/ρι Ντινος
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Ακ Αμπελακιων Τουλουμης
Μπαρας Αχιλλεας  – Πυργος  α Καπερωνης
Μετεωρα α  – Δημητρα α 0-3
Ρεπό : ΑΟ Τρικαλα
Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Ακαδημια 1 β Σινδρος
Πηγης Πηγη   – Βαλτινό Πλοκας
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Πυργος  β Κουτσαγιας
Πυργετού Πυργετός  – Συνοικία Σαραγιων Τατσιοπουλος
Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .