Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

admin
admin
13 Απριλίου 2018, 18:24

Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ    14– 04 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Μουριας Ακ Αμπελακιων  – Μετεωρα α Σταφυλας Πρεβεντας   – Αποστολου
Μπαλκουρας Δημητρα  β  Μετεωρα β Μανασης Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης
Πηγη   – Φηκη 3-0
Πετρωτό  – Δημητρα α 0-3
Προπαιδικό 2ος Ομιλος ΩΡΑ  10:00
Σαραγιων Πηγη β  – Πετρωτό Μουστακας
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:30
Γριζάνου Γριζάνο   – Οικουμενιος Μανασης Κ Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
Μπαλκούρας Δημητρα  – Καστράκι Πετσας Τουλουμης  – Κατσογιαννος
Φήκης Φήκη      – Αγ Μονη Αρετοπουλος Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος
Πύλης Πορταικος  – Καλύβια Δουλοπουλος Μουστακας  – Βουτσελας
Διάβας Κρ Βρυση  – Μετεωρα Κουτσαγιας Μπαιρακταρης  – Καπερωνης
Μεγαλ/ριου Μεγαλοχωρι  – Πυργετός Κοντινος Ρατζας     – Καλογριας
Πηγης Πηγη   – Αχιλλέας Λεωνιδας Σ Νταλουκας  – Παφης
Σαραγια  – Δροσερό 3-0
Ρεπό : ΑΕΤ
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Πετρωτού Πετρωτό  – Κεραμίδι Ζήσης Αποστολου  – Μαρκοπουλος
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Παλ/ργου Παλ/ργος  – Ακ. Τρικαλων Ανδριοπουλος Τοτης   – Μπαλας

         ΚΥΡΙΑΚΗ    15 – 04 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό 1ος Ομιλος
Πηγης Πηγη   α  – Απόστολοι Βουτσελας ΩΡΑ 11:15
Βαλτινού Βαλτινό  – Πορταικός Τουλουμης  ΩΡΑ 11:00
Φήκης Φήκη   – ΑΟΤ α Κατσογιαννος  ΩΡΑ 11:15
Πυργου Πυργος  – Μετεωρα α Καπερωνης  ΩΡΑ: 9:30
Ρεπό : Δημητρα α
Προπαιδικό 2ος Ομιλος
Μπαλκούρας Δημητρα β  – Μεγαλ/ρι Βουτσελας  ΩΡΑ 9:30
Κηπακίου ΑΟΤ β  – Ακ Αμπελακιων Παφης  ΩΡΑ 9:30
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Αγ Μονη Ρατζας  ΩΡΑ 11:30
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μεγαρχης Ανταλλάξιμα  – Λιλή Ανδριοπουλος Κυρατζουλης   – Μαργιωλης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μεγαλ/ριου Πατουλια  – Βασιλική Μουστακας Τοτης   – Ροτσας
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λόγγου Λογγος   – Παραληθαίοι Κουτσαγιας Μπαλας  –  Μανασης Μ
Ριζαριου Ριζαριο   – Πύργος Μανασης Νταλουκας  – Κωτουλας
Αρδανίου Αρδάνι   – Αγ Κυριακή Κοντινος Σταφυλας   – Αλεξοπουλος
Ζάρκου Ζάρκο   – Γλύνος Δουλοπουλος Παπαγεωργοπουλος – Καλογριας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Ακ Αμπελακιων Λεωνιδας Σ Μπαιρακταρης  – Ζήσης
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Κρήνη Πετσας Λεωνιδας Κ  – Καψουρας
Τζουρτζια  – Ασπροκλησια 3-0
Ρεπό : Καρυες
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Πιαλεία Παφης Αποστολου  – Τουλουμης
Λυγαριας Λυγαρια  – Τυμφαίος Κοντινος Λεωνιδας Κ  – Πρεβεντας
Παλαιομ/ρου Ροπωτό  – Παλαιομ/ρο Κουτσαγιας Κωτουλας  – Παπαγεωργοπουλος
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Βυτουμας Αλεξοπουλος Καπερωνης   – Μπαλας Ι
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι  – Ασπροβαλτος Μανασης Κ Μπαλας Χ  – Βουτσελας
Φωτεινού Φωτεινό  – Χρυσομηλια Μουστακας Μαρκοπουλος  – Τοτης
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Πρίνος Πετσας Καψουρας  –  Μανασης Μ
Αγιοφυλλο  – Φιλύρα 0-3
Φωτάδα  – Κεφαλ/κος 0-3
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Παλ/ργου Αστερας  – Κηπακι Ζήσης Καλογριας  – Κατσογιαννος
Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .