Τα παιχνίδια και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

admin
admin
10 Ιανουαρίου 2020, 18:28

Σάββατο    11– 01 – 2020

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ   16 ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Δημητρα α Ζήσης Κουτσαγιας  – Μαρκοπουλος
Κηπακίου ΑΕΤ   – Πυργετός Μαργιωλης Κωστηρας  – Καλογριας
Καλαμπακας Μετεωρα  – Πετρωτό Μουστακας Αβρααμ    – Αποστολου
Λογγακιου Δημητρα β – Ακαδημια 1 Λεωνιδας Κ Πλοκας     – Σακκας
Πύργου Πυργος   – Οικουμενιος Μανασης Μ Σινδρος     – Καπερωνης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Φήκης Φήκη     – Πυργετός Δουλοπουλος Νταλουκας   – Κωτουλας
Ριζαριού Ριζαριό   – Πορταικός Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  – Ανδριοπουλος
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Παραληθαίοι Κοντινος Μαργιωλης  – Μουστακας
Λυγαριάς Λυγαριά   – Κρ Βρύση Μανασης Κ Τζανης   – Σινδρος
Κεφαλοβρυσου Κεφαλόβρυσο  – Αγ Μονη Νότος Αποστολου  – Κωστηρας
Καστρακίου Καστράκι   – Σαραγια Πετσας Λεωνιδας  Κ  – Παπαγεωργοπουλος
Καλυβιων Καλύβια  – Μεγαλοχωρι Ζήσης Παφης    – Κουτσαγιας
Μπαλκουρας Δημητρα  – Πύργος Μανασης Μ Πλοκας   – Μαρκοπουλος
Δροσερό   – Πηγη 3-0

                             Κυριακή    12– 01– 2020

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μπάρας Αχιλλέας   – ΑΕΚ Σαραγιων Δουλοπουλος Νταλουκας   – Τζανης
Κεραμιδιου Κεραμίδι   – Ακαδημια 1 Νότος Κωτουλας  –  Αβρααμ
Κηπακίου ΑΕΤ     – Ακ Αμπελακιων Κοντινος Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
Αγ Κυριακης Αγ Κυριακή  – Οικουμενιος Κουτσαγιας Μανασης Μ  – Ανδριοπουλος
Χρυσαυγής Αστερας   – Ζάρκο Μανασης Κ Καπερωνης  – Καλογριας
Αρδάνι    – Γλύνος 0-3
Καρυες   – Γριζάνο 0-3
Λόγγος 2012  – Κρήνη 3-0
Ρεπό : Πετρωτό
Κ   12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα  – Πυργος α Μουστακας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Φωτεινού Φωτεινό    – Γόμφοι Ζήσης Μπαιρακταρης  – Καπερωνης
Βαλτινού Βαλτινό    – Χρυσομηλια Δουλοπουλος Νότος   – Αποστολου
Πρίνους Πρίνος      – Ασπροβαλτος Λεωνιδας Σ Νταλουκας   – Τζανης
Πρίνους Γενεσι      – Θεόπετρα Κουτσαγιας Κωτουλας   – Λεωνιδας Κ
Περιστερας Τζουρτζια   – Παλαιομ/ρο Κοντινος Μανασης Μ  – Σταφυλας
Ροπωτό     – Πρόδρομος 3-0
Βασιλική  – Βυτουμας 3-0
Πιαλεία    – Δενδροχωρι 3-0
Κ   12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ακαδημιας Ακαδημια 1   – ΑΕΚ Σαραγιων α Σινδρος
Φλαμουλιου ΑΟΤ    – Πυργετός Πλοκας
Καρυων Ακ Αμπελακιων α  – Δημητρα α Μαργιωλης
Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αγ Βης/να Πορταικός  –  Πύργος β Κωστηρας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πηγη Μαρκοπουλος
Μπαλκουρας Μεγαλ/ρι   – Αχιλλέας Κουτσαγιας
Σαραγιων ΑΕΚ Σαραγιων β -Ακ Αμπελακιων β Μουστακας
Ρεπό : Δημητρα β

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .