Τα παιχνίδια και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

admin
admin
3 Ιανουαρίου 2020, 18:55

Σάββατο    04– 01 – 2020

                     Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ   14 ΩΡΑ  11:00
Οικουμενιου Οικουμενιος   – ΑΟΤ Λεωνιδας Κ Καπερωνης – Ντίνος
Σαραγιων ΑΕΚ Σαραγιων  – Ακαδημια 1 Σταφυλλας Αργυροπουλος – Σινδρος
Κηπακίου ΑΕΤ   – Δημητρα α Μαργιωλης Κωστηρας – Αβρααμ Β
Πυργετού Πυργετός  – Ακ Αμπελακιων Μανασης Μ Κουτσαγιας – Τζιοτζιος
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Πύργος Ζήσης Σακκας – Ρατζας
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Μετεωρα Μουστακας Αβρααμ – Αποστολου
Ρεπό : Πορταικος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Πυργετου Πυργετος   – Ριζαριο Ζήσης Μαργιωλης – Κωστηρασ
Φήκης Φηκη    – Ταξιαρχες Νότος Παφης – Καπερωνης
Πύλης Πορταικος   – Λυγαρια Λεωνιδας Λεωνιδας Κ – Κουτσαγιας
Ριζωματος Παραληθαίοι  – Κεφαλόβρυσο Μανασης Μ Καλογριας- Μαρκοπουλος
Διάβας Κρ Βρύση  – Δροσερό Δουλοπουλος Σακκας – Αβρααμ Ν
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Καστράκι Κουτσαγιας Νταλουκας – Τζανης
Καρυων Σαραγια  – Πύργος Κοντινος Αλεξοπουλος – Αργυροπουλος
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Δημητρα Κωτούλας Αποστόλου – Ανδριοπουλος
Πηγη    – Καλύβια
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γόμφων Γόμφοι   – Βασιλική Μουστακας Ντινος – Τζιοτζιος

           Κυριακή    05– 01– 2020

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ   12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργετού Πυργετός   – Ακαδημια 1 Μαρκοπουλος
Μπαλκούρας Δημητρα α  – ΑΕΚ Σαραγιων α Καπερωνης
Πύργου Πύργος α  – ΑΟΤ Μαργιωλης
Καλαμπακας Μετεωρα  – Ακ Αμπελακιων α Μουστακας
Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Βοηθ Πυργου Πύργος β  – Οικουμενιος Πλοκας
Football Factory Ακ Αμπελακιων β  – Πορταικός Αργυροπουλος
Μπάρας Αχιλλέας   – Δημητρα β Κουτσαγιας
Μπαλκούρας Μεγαλ/ρι  – ΑΕΚ Σαραγιων β Κωστηρας
Ρεπό : Πηγη
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φιλύρας Ροπωτό   – Βαλτινό Κοντινος Μανασης Μ – Παφης
Διαβας Χρυσομηλια  – Πρινος Νοτος Σταφυλας – Καλογριας
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Πιαλεία Κουτσαγιας Ζησης – Κωτουλας
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Παλαιομ/ρο Πετσας Νταλουκας – Τζανης
Πρόδρομος  – Φωτεινό 0-3
Βυτουμας  – Γενεσι 0-3
Δενδροχωρι  – Τζουρτζια 0-3
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γλύνους Γλύνος   – Πετρωτό Πετσας Νταλουκας – Τζανης
Αποστόλων Ακαδημια 1  – ΑΕΤ Ζήσης Μουστακας – Καλογριας
Γριζάνου Γριζάνο  – Αγ Κυριακή Κουτσαγιας Κωτουλας – Μανασης Μ
Καρυων Ακ Αμπελακιων  – Αστερας Δουλοπουλος Σταφυλλας – Αλεξοπουλος
Ζάρκου Ζάρκο  – Λόγγος Κοντινος Μαργιωλης- Κωστηρας
Αρδάνι  – Αχιλλέας 0-3
ΑΕΚ Σαραγιων  – Καρυες 3-0
Οικουμενιος  – Κρήνη 3-0
Ρεπό : Κεραμίδι
Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .