Τα παιχνίδια και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

admin
admin
7 Φεβρουαρίου 2020, 16:56

Σάββατο    08– 02 – 2020

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ   16 ΩΡΑ  11:00
Οικουμενίου Οικουμένιος  – Πετρωτό Σταφυλας Πλοκας   – Μπαλας
Καλαμπάκας Μετέωρα  – ΑΕΤ Μουστάκας Αβρααμ   – Αποστόλου
Μπαλκούρας Δήμητρα β  – ΑΟΤ Μανασης Μ Κωστηρας   – Καπερωνης
Πύργου Πύργος   – Δήμητρα α Παπαγεωργοπουλος Μαργιωλης   – Σινδρος
Πυργετού Πυργετός  – Ακαδημία 1 Ανδριοπουλος Μαρκοπουλος   – Καλογριας
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Αγ Μονής Αγ Μονή    – Πυργετός Κουτσαγιας Νταλουκας   – Αλεξοπουλος
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Σαράγια Λεωνιδας Σ Κατσογιαννος  – Μουστακας
Πύλης Πορταικός  – Μεγαλοχωρι Ζησης Μαργιωλης   – Πλοκας
Φήκης Φήκη     – Δήμητρα Μανασης Κ Σταφυλας   – Κωτουλας
Ριζαριού Ριζαριό  – Πύργος Δουλοπουλος Αποστολου   – Ανδριοπουλος
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Καλύβια Κοντινος Λεωνιδας Κ  – Μπαλας
Λυγαριάς Λυγαριά   – Καστράκι Νοτος Μανασης Μ  – κωτηρας
Κρ Βρύση  – Πηγή 3-0
Κεφαλόβρυσο  – Δροσερό 3-0
Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Φωτάδας Φωτάδα   – Ασπροκλησια Μαργιωλης Καπερωνης   – Κουτσαγιας
Μεγάρχης Αν Μεγαρχης  – Μπελέτσι Μουστακας Ρατζας    – Παπαγεωργοπουλος
Ανταλλάξιμα  – Ελευθ/ρι 3-0
Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λεπτοκαρυάς Λεπτοκαρυά  – Πατουλιά Αβρααμ Καψουρας   – Τζιοτζιος
Διαλεχτό   – Πηνειάδα 3-0
   

           Κυριακή    09 – 02– 2020

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος ΩΡΑ  11:00
Γριζάνου Γριζανο – Γλύνος Κουτσαγιας Νοτος     – Πλοκας
Αποστόλων Ακαδημία 1  – Ακ Αμπελακίων Μανασης Κ Σταφυλας  – Παφης
Κεφαλοβρύσου ΑΕΚ Σαραγίων  – Οικουμενιος Κοντινος Νταλουκας  – Κωτουλας
Μπάρας Αχιλλέας  – Αστέρας Ζησης Ανδριοπουλος  – Μουστακας
Κεραμιδίου Κεραμίδι  – Αγ Κυριακή Δουλοπουλος Μαργιωλης  – Μαρκοπουλος
Αρδάνι   – Λόγγος 0-3
Πετρωτό   – Κρήνη 3-0
Καρυες   – ΑΕΤ 0-3
Ρεπό : Ζάρκο
Κ   14 ΩΡΑ  11:00
Ακαδημίας 1 Ακαδημία  1  – Μετέωρα Σινδρος Κωστηρας   – Αβρααμ
Β Ερασιτεχνική 2ος Όμιλος ΩΡΑ  15:00
Γόμφων Γόμφοι   – Τζουρτζια Αβρααμ Καπερωνης  – Κουτσαγιας
Φιλύρας Ροπωτό   – Παλαιομ/ρο Κοντινος Νταλουκας   – Μπαιρακταρης
Φωτεινού Φωτεινό  – Πιαλεία Νοτος Τζιοτζιος   – Καψουρας
Βαλτινού Βαλτινό  – Γενέσι Κουτσαγιας Ζησης   – Κωτουλας
Ασπροβαλτος  – Πρόδρομος 3-0
Βυτουμας  – Θεόπετρα 0-3
Χρυσομηλια  – Δενδροχωρι 3-0
Πρίνος  – Βασιλική 0-3
Κ   12 2ος Όμιλος ΩΡΑ  15:00
Πύργου Πύργος β  – Πηγή Μουστακας
Football Factory Ακ Αμπελακιων β – Δήμητρα β Μαργιωλης
Μπάρας Αχιλλέας  – ΑΕΚ Σαραγιων  β Αλεξοπουλος
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Μεγαλοχωρι Κωστηρας
Ρεπό: Πορταικός
Κ   14 ΩΡΑ  15:00
Πυργετού Πυργετός   – Οικουμενιος Παφης Ρατζας   – Αργυροπουλος
Κηπακίου ΑΕΤ  – Δήμητρα β Σταφυλας Σινδρος   – Ανδριοπουλος
Σαραγιων ΑΕΚ Σαραγίων  – Πορταικός Αποστολου Τζανης   – Σακκας
Φλαμουλίου ΑΟΤ  – Νεοχωρι Πλοκας Κουτσαγιας  – Κυρατζουλης
Καρυων Ακ Αμπελακιων  – Πύργος Παπαγεωργοπουλος Μαρκοπουλος  – Μαρκος
Ρεπό: Δήμητρα
Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .