Τα παιχνίδια και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

admin
admin
24 Ιανουαρίου 2020, 17:26

Σάββατο    25– 01 – 2020

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ   16 ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δήμητρα α  – Μετέωρα Λεωνιδας Καπερωνης  – Κωστηρας
Κηπακίου ΑΕΤ    – ΑΟΤ Σταφυλας Μαργιωλης  – Πλοκας
Αποστόλων Ακαδημία  1  – Οικουμένιος Μπαλας Μαρκοπουλος  – Καλογριας
Πετρωτού Πετρωτό   – Πύργος Μουστακας Αβρααμ   – Αποστολου
Πυργετού Πυργετός  – Δήμητρα β Παπαγεωργοπουλος Κουτσαγιας   – Σίνδρος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Πυργετός Μανασης Κ Παφης     – Καλογριας
Πύλης Πορταικός   – Κρ Βρύση Δουλοπουλος Καπερωνης Μαργιωλης
Φήκης Φήκη       – Αγ Μονή Ζησης Νταλουκας   – Σταφυλας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Σαράγια Λεωνιδας Σ Κωτουλας   – Αλεξοπουλος
Λυγαριάς Λυγαριά  – Μεγαλοχώρι Κοντινος Τζανης   – Λεωνιδας Κ
Κεφαλοβρύσου Κεφαλόβρυσο  – Δήμητρα Πετσας Μανασης Μ  – Πλοκας
Μουριάς Δροσερό  – Πύργος Νοτος Κωστηρας   – Κουτσαγιας Ε
Καστρακίου Καστράκι  – Καλύβια Κουτσαγιας Γ Μπαλας   – Αποστολου
Ριζαριο   – Πηγή 3-0
Γ Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος ΩΡΑ  15:00
Μπελετσιου Μπελέτσι   – Φωτάδα Μουστακας Τζιοτζιος  – Καψουρας
Μεγαρχης Ανταλλάξιμα  – Λιλη Ανδριοπουλος Ρατζας   – Κατσογιαννος
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια – Δευκαλίων 3-0
Γ Ερασιτεχνική 2ος Όμιλος ΩΡΑ  15:00
Χρυσαυγης Ακ Τρικάλων  – Διαμαντι Αβρααμ Μακρης  – Παπαγεωργοπουλος

           Κυριακή    26 – 01– 2020

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος ΩΡΑ  11:00
Κεφαλοβρύσου ΑΕΚ Σαραγίων  – Γλύνος Κουτσαγιας Νταλουκας   – Παφης
Πετρωτού Πετρωτό   – Ακ Αμπελακίων Κοντινος Κωτουλας  – Μαργιωλης
Μπάρας Αχιλλέας  – Οικουμενιος Δουλοπουλος Τζανης   – Παπαγεωργοπουλος
Κεραμιδίου Κεραμίδι  – Ζάρκο Ζησης Καλογριας   – Σινδρος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Αστέρας Μανασης Μ Κουτσαγιας Ε  – Κωστηρας
Αρδάνι  – Γριζανο 0-3
Καρυες  – Λόγγος 0-3
ΑΕΤ  – Κρήνη 3-0
Ρεπό: Ακαδημία 1
Κ   12 1ος  Όμιλος ΩΡΑ  11:00
Καλαμπάκας Μετέωρα   – ΑΟΤ Μουστακας
Β Ερασιτεχνική 2ος Όμιλος ΩΡΑ  15:00
Φιλύρας Ροπωτό   – Ασπροβαλτος Μανασης Κ Νταλουκας   – Καλογριας
Φωτεινού Φωτεινό   – Θεόπετρα Ζησης Κωστηρας  – Αποστολου
Βασιλικής Βασιλική  – Τζουρτζια Κουτσαγιας Κωτουλας  – Παπαγεωργοπουλος
Πιαλείας Πιαλεία  – Γενεσι Κοντινος Τζανης   – Μανασης Μ
Χρυσομηλια  – Πρόδρομος 3-0
Γόμφοι  – Βυτουμας 3-0
Βαλτινό  – Δενδροχωρι 3-0
Πρίνος  – Παλαιομοναστηρο 0-3
Κ   12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ακαδημίας Ακαδημία 1 – Ακ Αμπελακίων Ανδριοπουλος
Πύργου Πύργος α – ΑΕΚ Σαραγιων α Αβρααμ
Μπαλκουρας Δήμητρα α  – Πυργετός Καπερωνης
Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μπάρας Αχιλλέας  – Πύργος β Αλεξοπουλος
Μπαλκουρας Μεγαλοχωρι  – Πηγή Κουτσαγιας
Σαραγιων ΑΕΚ Σαραγιων  β  – Πορταικός Μουστακας
Οικουμενιου Οικουμένιος  – Δήμητρα β Πλοκας
Ρεπό: Ακ Αμπελακιων β
Γ Ερασιτεχνική 2ος Όμιλος ΩΡΑ  15:00
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Απόστολοι Μαργιωλης Μπαιρακταρης  – Σινδρος
Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .