Super League: Όλο το πρόγραμμα της χρονιάς

15 Ιουλίου, 2015 01:18 Επιμέλεια: / , ,

Greece-Super-League
Η Super League δεν είναι μόνο τα ντέρμπι. Είναι και τόσα άλλα ματς που μπορούν να κρίνουν έναν τίτλο ή την πορεία μίας ομάδας προς την Ευρώπη. Δείτε παρακάτω αναλυτικά όλο το φετινό πρόγραμμα:
1η αγωνιστική
22-23-24/8/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΕΚ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2η αγωνιστική
29-30-31/8/2015
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΟΚ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΕΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
3η αγωνιστική
12-13-14/9/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΟΚ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΕΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α
4η αγωνιστική
19-20-21/9/2015
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
5η αγωνιστική
26-27-28/9/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΕΚ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΟΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
6η αγωνιστική
3-4-5/10/2015
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΕΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
7η αγωνιστική
17-18-19/10/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΟΚ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
8η αγωνιστική
24-25-26/10/2015
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΕΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
9η αγωνιστική
31/10 & 1-2/11/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΚ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
10η αγωνιστική
7-8-9/11/2015
ΟΜΑΔΑ Α – ΟΜΑΔΑ Β
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΕΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
11η αγωνιστική
21-22-23/11/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
12η αγωνιστική
28-29-30/11/2015
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΟΚ
ΑΕΚ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
13η αγωνιστική
5-6-7/12/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΕΚ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
14η αγωνιστική
12-13-14/12/2015
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
15η αγωνιστική
19-20-21/12/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕΚ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
16η αγωνιστική
2-3-4/1/2016
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
17η αγωνιστική
9-10-11/1/2016
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕΚ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
18η αγωνιστική
16-17-18/1/2016
ΠΑΟΚ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΚ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΗΡΑΚΛΗΣ
19η αγωνιστική
23-24-25/1/2016
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
20η αγωνιστική
30-31/1 & 1/2/2016
ΑΕΚ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΟΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
21η αγωνιστική
6-7-8/2/2016
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΕΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
22η αγωνιστική
13-14-15/2/2016
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
23η αγωνιστική
20-21-22/2/2016
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
24η αγωνιστική
27-28-29/2/2016
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΕΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΟΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
25η αγωνιστική
5-6-7/3/2016
ΟΜΑΔΑ Β – ΟΜΑΔΑ Α
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΚ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ
26η αγωνιστική
12-13-14/3/2016
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕΚ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ
27η αγωνιστική
19-20-21/3/2016
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΚ
28η αγωνιστική
2-3-4/4/2016
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΕΚ
29η αγωνιστική
10/4/2016
ΟΜΑΔΑ Β – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΟΚ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
30η αγωνιστική
17/4/2016
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΟΚ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΕΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Διάβασε περισσότερα στο: Super League: Όλο το πρόγραμμα της χρονιάς | Superleague | gazzetta.gr
Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on Facebook

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.