Stagonsports – Πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων και του κυπέλλου ΕΠΣΤ – Κρύα Βρύση – Καστράκι,Νεοχώρι – Μετέωρα στη 1η Αγωνιστική

9 Αυγούστου, 2016 20:10 Επιμέλεια: / , ,

DSD_9122_DCE

Χωρίς προβλήματα διεξήχθη η Γενική Συνέλευση της ΕΠΣΤ ενώ ακολούθησαν οι κληρώσεις όλων των τοπικών πρωταθλημάτων αλλά και του κυπέλλου ΕΠΣΤ πραγματοποιήθηκαν πριν από λίγο στα γραφεία του επιμελητηρίου Τρικάλων.

Στη 1η αγωνιστική που θα ξεκινήσει στις 10 Σεπτεμβρίου η κλήρωση έβγαλε τοπικό ντέρμπι με την Κρύα Βρύση να υποδέχεται το Καστράκι ενώ τα Μετέωρα θα αντιμετωπίσουν εκτός έδρας το Νεοχώρι.

Το πρόγραμμα της πρεμιέρας:

Φαρκαδόνα-Δενδροχώρι

Κρύα Βρύση-Καστράκι

Αγιος Οικουμένιος-Σαράγια

Πυργετός-Φήκη

Πρόδρομος-Δήμητρα/Απόλλων

Γριζάνο-ΑΕΤ

Καρυές- Αγία Μονή

Μεγαλοχώρι-Πορταικός

Νεοχώρι-Μετέωρα

Τα ζευγάρια της Α’ φάσης του κυπέλλου
Φωτεινό-Λυγαριά
Αρδάνι-Πύργος
Αγ.Γεώργιος -Ροπωτό
Λόγγος-Πιαλεία
Γλίνος-Παλαιομονάστηρο
Γοργογύρι 1967-Θεόπετρα
Κεφαλοβρυσιακός-Κρήνη
Μπάρα-Πετρωτό
Ασπρόβαλτος-Καλύβια
Πηγή-Πρίνος
Ασπροκκλησιά-Γόμφοι
Ένωση Δ/Μ -Ριζαριό
Ζάρκο – Τυμφαίος
Ανταλλάξιμα – Τζούρτζια
Αγιόφυλλο -Παραληθαίοι
Κεφαλόβρυσο-Ταξιάρχες
Αστέρας -Φιλύρα
Καλαμάκι-Χρυσομηλιά
Χωρίς αγώνα: Αγία Κυριακή

Το πρόγραμμα της πρεμιέρας της Α1:

Α” όμιλος

Παραληθαίοι-Μπάρα

Κρήνη-Πετρωτό

Αρδάνι-Γλίνος

Τζούρτζια-Ταξιάρχες

Ζάρκο-Αστέρας

Αγία Κυριακή-Πύργος

Καλύβια-Λόγγος

Ριζαριό-Καλαμάκι

Ρεπό:Αμπελάκια

 

Β” όμιλος

Λυγαριά-Χρυσομηλιά

Παλαιομονάστηρο-Γοργογύρι/Κόζιακας

Ασπρόβαλτος-Κεφαλόβρυσο

Δροσερό-Πρίνος

Θεόπετρα-Γόμφοι

Τυμφαίος-Πηγή

Πιαλεία-Ασπροκκλησιά

Φιλύρα-Κεφαλοβρυσιακός

Αγιόφυλλο-Ροπωτό

Β’ ερασιτεχνική
1ος όμιλος
Μεγάρχη-Φωτάδα
Γοργογύρι-Αν. Μεγάρχης
Ανταλλάξιμα-Καλλιδένδρι
Λιλή-Μπελέτσι

2ος όμιλος
Πανχασιακός-Φωτεινό
Βυτουμάς-Διαλεκτό
Αγ. Απόστολοι-Βασιλική
Κηπάκι-Λεπτοκαρυά

3ος όμιλος
Δαιμάντι-Ακαδημία Τρ.
Ακαδημία 1-Πατουλιά
Πετρόπορο-Παλαιόπυργος
Πηνειάδα-Κεραμίδι

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.