Stagonsports.gr – Άνοιξε η αυλαία του «1st Football Cup Meteora 2017» – Αποτελέσματα

Νικόλαος Γκιάτας(Μούρης)
16 Ιουνίου 2017, 18:50

Ξεκίνησε σήμερα το μεσημέρι στη πόλη της Καλαμπάκας αλλά και σε γήπεδα της περιοχής το «1st Football Cup Meteora 2017».

Στην όμορφη Καλαμπάκα και στα μαγευτικά Μετέωρα, οι αποστολές που συμμετέχουν στο τουρνουά αναμένεται να περάσουν  αξέχαστες μοναδικές αθλητικές – ποδοσφαιρικές στιγμές μέχρι και την Δευτέρα 19 Ιουνίου.

Το τουρνουά διοργάνωσε ο Αθλητικός Σύλλογος Μετέωρα, σε συνεργασία με την Soccerlink.

Σήμερα παρά την βροχή πραγματοποιήθηκαν κανονικά τα παιχνίδια τόσο στη Καλαμπάκα όσο και στη Διάβα, τη Θεόπετρα και τη Σαρακίνα.

Στο παρακάτω Link θα δείτε τα αποτελέσματα της 1η ημερας

http://soccerlink.gr/index.php/original

Φυσικά τα παιχνίδια συνεχίζονται αύριο με το πρόγραμμα να έχει ως εξής:

ΕΦΗΒΙΚΟ
 ΟΜΙΛΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΕΤΕΩΡΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2
ΣΚΟΡ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 15.45 ΕΦ  1η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΕΤΕΩΡΑ
16-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 17.00 ΕΦ  1η ΚΗΦΙΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 19.30 ΕΦ  1η ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΔΙΑΒΑ 9.00 ΕΦ  2η ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΕΤΕΩΡΑ
17-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 10.15 ΕΦ  2η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
17-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 10.15 ΕΦ  2η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 17.00 ΕΦ  3η ΚΗΦΙΣΙΑ ΜΕΤΕΩΡΑ
17-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 18.15 ΕΦ  3η ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17-Ιουν ΔΙΑΒΑ 19.30 ΕΦ  3η ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 9.00 ΕΦ  4η ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 11.30 ΕΦ  4η ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤΕΩΡΑ
18-Ιουν ΔΙΑΒΑ 11.30 ΕΦ  4η ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 17.00 ΕΦ  5η ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2
18-Ιουν ΔΙΑΒΑ 17.00 ΕΦ  5η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΗΦΙΣΙΑ
ΣΚΟΡ
19-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 08.45 ΕΦ-ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος ομιλου 2ου ομιλου
19-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 08.45 ΕΦ-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 3ος ομιλου 4ος ομιλου
 ΠΑΙΔΙΚΟ
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΚ.COERVER ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤΕΩΡΑ
ΣΚΟΡ
16-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 15.45 ΠΑΙΔ-2ος-1η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΕΤΕΩΡΑ
16-Ιουν ΔΙΑΒΑ 18.15 ΠΑΙΔ-2ος-1η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
16-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 18.15 ΠΑΙΔ-1ος-1η ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
16-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 19.30 ΠΑΙΔ-1ος-1η ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΚ.COERVER
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΔΙΑΒΑ 10.15 ΠΑΙΔ-1ος-2η ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
17-Ιουν ΔΙΑΒΑ 17.00 ΠΑΙΔ-2ος-2η ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤΕΩΡΑ
17-Ιουν ΔΙΑΒΑ 18.15 ΠΑΙΔ-1ος-2η ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΚ.COERVER
17-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 9.00 ΠΑΙΔ-2ος-2η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 9.00 ΠΑΙΔ-1ος-3η ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 10.15 ΠΑΙΔ-2ος-3η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤΕΩΡΑ
18-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 10.15 ΠΑΙΔ-2ος-3η ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 10.15 ΠΑΙΔ-1ος-3η ΑΚ.COERVER ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 19.30 ΠΑΙΔ-ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος 1ου ομιλου 1ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΔΙΑΒΑ 19.30 ΠΑΙΔ-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 2ος 1ου ομιλου 2ος 2ου ομιλου
19-Ιουν ΔΙΑΒΑ 08.45 ΠΑΙΔ-FAIR PLAY 4ος 1ου ομιλου 4ος 2ου ομιλου
19-Ιουν ΔΙΑΒΑ 10.00 ΠΑΙΔ-ΕΥ ΑΓΩΝ. 3ος 1ου ομιλου 3ος 2ου ομιλου
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ-Α
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΚ.COERVER ΜΕΤΕΩΡΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚΟΡ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 17.00 ΠΑΜ-Α-2ος-1η ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
16-Ιουν ΔΙΑΒΑ 17.00 ΠΑΜ-Α-2ος-1η ΜΕΤΕΩΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
16-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 17.00 ΠΑΜ-Α-1ος-1η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 19.30 ΠΑΜ-Α-1ος-1η ΑΚ.COERVER ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 10.15 ΠΑΜ-Α-2ος-2η ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΤΕΩΡΑ
17-Ιουν ΔΙΑΒΑ 11.30 ΠΑΜ-Α-1ος-2η ΑΚ.COERVER ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
17-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 11.30 ΠΑΜ-Α-2ος-2η ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 11.30 ΠΑΜ-Α-1ος-2η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 17.00 ΠΑΜ-Α-1ος-3η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΚ.COERVER
17-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 17.00 ΠΑΜ-Α-2ος-3η ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 18.15 ΠΑΜ-Α-2ος-3η ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 19.30 ΠΑΜ-Α-1ος-3η ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 18.15 ΠΑΜΠ-FAIR PLAY 4ος 1ου ομιλου 4ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 18.15 ΠΑΜΠ-ΕΥ ΑΓΩΝ. 3ος 1ου ομιλου 3ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 18.15 ΠΑΜΠ-ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος 1ου ομιλου 1ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΔΙΑΒΑ 18.15 ΠΑΜΠ-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 2ος 1ου ομιλου 2ος 2ου ομιλου
 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β
ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΜΕΤΕΩΡΑ 2
ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΣΚΟΡ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 18.15 ΠΜ-Β-1η ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
16-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 18.15 ΠΜ-Β-1η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 11.30 ΠΜ-Β-2η ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 9.00 ΠΜ-Β-2η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 19.30 ΠΜ-Β-3η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΕΤΕΩΡΑ 2
17-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 18.15 ΠΜ-Β-3η ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 9.00 ΠΜ-Β-4η ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2
18-Ιουν ΔΙΑΒΑ 10.15 ΠΜ-Β-4η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 17.00 ΠΜ-Β-5η ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 17.00 ΠΜ-Β-5η ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
ΣΚΟΡ
19-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 10.00 ΠΑΜ-Β-ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος  ομιλου 2ος  ομιλου
19-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 10.00 ΠΑΜ-Β-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 3ος  ομιλου 4ος  ομιλου
JUNIOR
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΚ.COERVER ΑΚ.COERVER  2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΕΤΕΩΡΑ
ΣΚΟΡ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 17.00 JUNIOR-2oς-1η ΑΚ.COERVER  2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 17.00 JUNIOR-2oς-1η ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΕΤΕΩΡΑ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 18.15 JUNIOR-1oς-1η ΑΚ.COERVER ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 19.30 JUNIOR-1oς-1η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 9.00 JUNIOR-1oς-1η ΑΚ.COERVER ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 9.00 JUNIOR-2oς-1η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤΕΩΡΑ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 10.15 JUNIOR-2oς-1η ΑΚ.COERVER  2 ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 11.30 JUNIOR-1oς-1η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 17.00 JUNIOR-2oς-1η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 17.00 JUNIOR-1oς-1η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 18.15 JUNIOR-1oς-1η ΑΚ.COERVER ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 19.30 JUNIOR-2oς-1η ΑΚ.COERVER  2 ΜΕΤΕΩΡΑ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 17.00 JUNIOR-FAIR PLAY 4ος 1ου ομιλου 4ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 17.00 JUNIOR-ΕΥ ΑΓΩΝ. 3ος 1ου ομιλου 3ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 18.15 JUNIOR-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 2ος 1ου ομιλου 2ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 19.30 JUNIOR-ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος 1ου ομιλου 1ος 2ου ομιλου
 PROJUNIOR
ΟΜΙΛΟΣ
ΜΕΤΕΩΡΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚΟΡ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 18.15 PROJUNIOR-1η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 19.30 PROJUNIOR-1η ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 10.15 PROJUNIOR-2η ΜΕΤΕΩΡΑ ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 11.30 PROJUNIOR-2η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 18.15 PROJUNIOR-3η ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 19.30 PROJUNIOR-3η ΜΕΤΕΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 18.15 PRO-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 3ος ομιλου 4ος ομιλου
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 19.30 PRO-ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος ομιλου 2ος ομιλου

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .