Stagonsports – Αναλυτικά οι 34 αγωνιστικές της Α΄ΕΠΣΤ

10 Αυγούστου, 2016 12:58 Επιμέλεια: / , ,

podosfairo_DCE

Δείτε το πρόγραμμα της Α΄ Ερασιτεχνικής κατηγορίας. Το πρωτάθλημα αρχίζει στις 10 Σεπτεμβρίου.

1η Αγωνιστική 18η
Φαρκαδόνα-Δενδροχώρι
Κρύα Βρύση-Καστράκι
Οικουμένιος-Σαράγια
Πυργετός-Φήκη
Πρόδρομος-Δήμητρα
Γριζάνο-ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)
Καρυές-Αγία Μονή
Μεγαλοχώρι-Πορταϊκός
Νεοχώρι-Μετέωρα

2η Αγωνιστική 19η
Κρύα Βρύση-Φαρκαδόνα
Δενδροχώρι-Οικουμένιος
Καστράκι-Πυργετός
Σαράγια-Πρόδρομος
Φήκη-Γριζάνο
Δήμητρα-Καρυές
ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)-Μεγαλοχώρι
Αγία Μονή-Νεοχώρι
Πορταϊκός-Μετέωρα

3η Αγωνιστική 20η
Φαρκαδόνα-Οικουμένιος
Πυργετός-Κρύα Βρύση
Πρόδρομος-Δενδροχώρι
Γριζάνο-Καστράκι
Καρυές-Σαράγια
Μεγαλοχώρι-Φήκη
Νεοχώρι-Δήμητρα
Μετέωρα-ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)
Πορταϊκός-Αγία Μονή

4η Αγωνιστική 21η
Πυργετός-Φαρκαδόνα
Οικουμένιος-Πρόδρομος
Κρύα Βρύση-Γριζάνο
Δενδροχώρι-Καρυές
Καστράκι-Μεγαλοχώρι
Σαράγια-Νεοχώρι
Φήκη-Μετέωρα
Δήμητρα-Πορταϊκός
ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)-Αγία Μονή

5η Αγωνιστική 22η
Φαρκαδόνα-Πρόδρομος
Γριζάνο-Πυργετός
Καρυές-Οικουμένιος
Μεγαλοχώρι-Κρύα Βρύση
Νεοχώρι-Δενδροχώρι
Μετέωρα-Καστράκι
Πορταϊκός-Σαράγια
Αγία Μονή-Φήκη
ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)-Δήμητρα

6η Αγωνιστική 23η
Γριζάνο-Φαρκαδόνα
Πρόδρομος-Καρυές
Πυργετός-Μεγαλοχώρι
Οικουμένιος-Νεοχώρι
Κρύα Βρύση-Μετέωρα
Δενδροχώρι-Πορταϊκός
Καστράκι-Αγία Μονή
Σαράγια-ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)
Φήκη-Δήμητρα

7η Αγωνιστική 24η
Φαρκαδόνα-Καρυές
Μεγαλοχώρι-Γριζάνο
Νεοχώρι-Πρόδρομος
Μετέωρα-Πυργετός
Πορταϊκός-Οικουμένιος
Αγία Μονή-Κρύα Βρύση
ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)-Δενδροχώρι
Δήμητρα-Καστράκι
Φήκη-Σαράγια

8η Αγωνιστική 25η
Μεγαλοχώρι-Φαρκαδόνα
Καρυές-Νεοχώρι
Γριζάνο-Μετέωρα
Πρόδρομος-Πορταϊκός
Πυργετός-Αγία Μονή
Οικουμένιος-ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)
Κρύα Βρύση-Δήμητρα
Δενδροχώρι-Φήκη
Καστράκι-Σαράγια

9η Αγωνιστική 26η
Φαρκαδόνα-Νεοχώρι
Μετέωρα-Μεγαλοχώρι
Πορταϊκός-Καρυές
Αγία Μονή-Γριζάνο
ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)-Πρόδρομος
Δήμητρα-Πυργετός
Φήκη-Οικουμένιος
Σαράγια-Κρύα Βρύση
Καστράκι-Δενδροχώρι

10η Αγωνιστική 27η
Μετέωρα-Φαρκαδόνα
Νεοχώρι-Πορταϊκός
Μεγαλοχώρι-Αγία Μονή
Καρυές-ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)
Γριζάνο-Δήμητρα
Πρόδρομος-Φήκη
Πυργετός-Σαράγια
Οικουμένιος-Καστράκι
Δενδροχώρι-Κρύα Βρύση

11η Αγωνιστική 28η
Φαρκαδόνα-Πορταϊκός
Αγία Μονή-Μετέωρα
ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)-Νεοχώρι
Δήμητρα-Μεγαλοχώρι
Φήκη-Καρυές
Σαράγια-Γριζάνο
Καστράκι-Πρόδρομος
Δενδροχώρι-Πυργετός
Κρύα Βρύση-Οικουμένιος

12η Αγωνιστική 29η
Αγία Μονή-Φαρκαδόνα
Πορταϊκός-ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)
Μετέωρα-Δήμητρα
Νεοχώρι-Φήκη
Μεγαλοχώρι-Σαράγια
Καρυές-Καστράκι
Γριζάνο-Δενδροχώρι
Πρόδρομος-Κρύα Βρύση
Οικουμένιος-Πυργετός

13η Αγωνιστική 30η
Φαρκαδόνα-ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)
Δήμητρα-Αγία Μονή
Φήκη-Πορταϊκός
Σαράγια-Μετέωρα
Καστράκι-Νεοχώρι
Δενδροχώρι-Μεγαλοχώρι
Κρύα Βρύση-Καρυές
Οικουμένιος-Γριζάνο
Πυργετός-Πρόδρομος

14η Αγωνιστική 31η
Δήμητρα-Φαρκαδόνα
ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)-Φήκη
Αγία Μονή-Σαράγια
Πορταϊκός-Καστράκι
Μετέωρα-Δενδροχώρι
Νεοχώρι-Κρύα Βρύση
Μεγαλοχώρι-Οικουμένιος
Καρυές-Πυργετός
Πρόδρομος-Γριζάνο

15η Αγωνιστική 32η
Φαρκαδόνα-Φήκη
Σαράγια-Δήμητρα
Καστράκι-ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)
Δενδροχώρι-Αγία Μονή
Κρύα Βρύση-Πορταϊκός
Οικουμένιος-Μετέωρα
Πυργετός-Νεοχώρι
Πρόδρομος-Μεγαλοχώρι
Γριζάνο-Καρυές

16η Αγωνιστική 33η
Σαράγια-Φαρκαδόνα
Φήκη-Καστράκι
Δήμητρα-Δενδροχώρι
ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)-Κρύα Βρύση
Αγία Μονή-Οικουμένιος
Πορταϊκός-Πυργετός
Μετέωρα-Πρόδρομος
Νεοχώρι-Γριζάνο
Καρυές-Μεγαλοχώρι

17η Αγωνιστική 34η
Φαρκαδόνα-Καστράκι
Δενδροχώρι-Σαράγια
Κρύα Βρύση-Φήκη
Οικουμένιος-Δήμητρα
Πυργετός-ΑΕΤ (Κ17 ΑΟΤ)
Πρόδρομος-Αγία Μονή
Γριζάνο-Πορταϊκός
Καρυές-Μετέωρα
Μεγαλοχώρι-Νεοχώρι

goaltrikala.gr

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.