Stagonsports – Αναλυτικά οι 30 αγωνιστικές της Α΄ΕΠΣΤ

3 Αυγούστου, 2017 11:56 Επιμέλεια: / , ,

podosfairo_DCE

Δείτε το πρόγραμμα της Α΄ Ερασιτεχνικής κατηγορίας. Το πρωτάθλημα αρχίζει στις 16 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά:

1η Αγωνιστική 18η
Γριζάνο-Μεγαλοχώρι
Ένωση Δ/Μ-Κρύα Βρύση
Σαράγια-Πορταϊκός
Αχιλλέας-Φήκη
Πυργετός-Δήμητρα
ΑΕΤ-Αγ. Οικουμένιος
Μετέωρα-Καστράκι
Καλύβια-Αγία Μονή
Ρεπό: Πηγή

2η Αγωνιστική 19η
Πηγή-Γριζάνο
Μεγαλοχώρι-Ένωση Δ/Μ
Κρύα Βρύση-Αχιλλέας
Πορταϊκός-Πυργετός
Φήκη-ΑΕΤ
Δήμητρα-Μετέωρα
Αγ. Οικουμένιος-Καλύβια
Καστράκι-Αγία Μονή
Ρεπό: Σαράγια

3η Αγωνιστική 20η
Γριζάνο-Ένωση Δ/Μ
Σαράγια-Πηγή
Αχιλλέας-Μεγαλοχώρι
ΑΕΤ-Κρύα Βρύση
Μετέωρα-Πορταϊκός
Καλύβια-Φήκη
Αγία Μονή-Δήμητρα
Καστράκι-Αγ. Οικουμένιος
Ρεπό: Πυργετός

4η Αγωνιστική 21η
Σαράγια-Γριζάνο
Ένωση Δ/Μ-Αχιλλέας
Πηγή-Πυργετός
Μεγαλοχώρι-ΑΕΤ
Κρύα Βρύση-Καλύβια
Πορταϊκός-Αγία Μονή
Φήκη-Καστράκι
Δήμητρα-Αγ. Οικουμένιος
Ρεπό: Μετέωρα

5η Αγωνιστική 22η
Γριζάνο-Αχιλλέας
Πυργετός-Σαράγια
ΑΕΤ-Ένωση Δ/Μ
Μετέωρα-Πηγή
Καλύβια-Μεγαλοχώρι
Καστράκι-Κρύα Βρύση
Αγ. Οικουμένιος-Πορταϊκός
Δήμητρα-Φήκη
Ρεπό: Αγία Μονή

6η Αγωνιστική 23η
Πυργετός-Γριζάνο
Αχιλλέας-ΑΕΤ
Σαράγια-Μετέωρα
Ένωση Δ/Μ-Καλύβια
Πηγή-Αγία Μονή
Μεγαλοχώρι-Καστράκι
Κρύα Βρύση-Δήμητρα
Πορταϊκός-Φήκη
Ρεπό Αγ. Οικουμένιος

7η Αγωνιστική 24η
Γριζάνο-ΑΕΤ
Μετέωρα-Πυργετός
Καλύβια-Αχιλλέας
Αγία Μονή-Σαράγια
Καστράκι-Ένωση Δ/Μ
Αγ. Οικουμένιος-Πηγή
Δήμητρα-Μεγαλοχώρι
Πορταϊκός-Κρύα Βρύση
Ρεπό: Φήκη

8η Αγωνιστική 25η
Μετέωρα-Γριζάνο
ΑΕΤ-Καλύβια
Πυργετός-Αγία Μονή
Αχιλλέας-Καστράκι
Σαράγια-Αγ. Οικουμένιος
Ένωση Δ/Μ-Δήμητρα
Πηγή-Φήκη
Μεγαλοχώρι-Πορταϊκός
Ρεπό: Κρύα Βρύση

9η Αγωνιστική 26η
Γριζάνο-Καλύβια
Αγία Μονή-Μετέωρα
Καστράκι-ΑΕΤ
Αγ. Οικουμένιος-Πυργετός
Δήμητρα-Αχιλλέας
Φήκη-Σαράγια
Πορταϊκός-Ένωση Δ/Μ
Κρύα Βρύση-Πηγή
Ρεπό: Μεγαλοχώρι

10η Αγωνιστική 27η
Αγία Μονή-Γριζάνο
Καλύβια-Καστράκι
Μετέωρα-Αγ. Οικουμένιος
ΑΕΤ-Δήμητρα
Πυργετός-Φήκη
Αχιλλέας-Πορταϊκός
Σαράγια-Κρύα Βρύση
Μεγαλοχώρι-Πηγή
Ρεπό: Ένωση Δ/Μ

11η Αγωνιστική 28η
Γριζάνο-Καστράκι
Αγ. Οικουμένιος-Αγία Μονή
Δήμητρα-Καλύβια
Φήκη-Μετέωρα
Πορταϊκός-ΑΕΤ
Κρύα Βρύση-Πυργετός
Μεγαλοχώρι-Σαράγια
Πηγή-Ένωση Δ/Μ
Ρεπό: Αχιλλέας

12η Αγωνιστική 29η
Αγ. Οικουμένιος-Γριζάνο
Καστράκι-Δήμητρα
Αγία Μονή-Φήκη
Καλύβια-Πορταϊκός
Μετέωρα-Κρύα Βρύση
Πυργετός-Μεγαλοχώρι
Αχιλλέας-Πηγή
Ένωση Δ/Μ-Σαράγια
Ρεπό: ΑΕΤ

13η Αγωνιστική 30η
Γριζάνο-Δήμητρα
Φήκη-Αγ. Οικουμένιος
Πορταϊκός-Καστράκι
Κρύα Βρύση-Αγία Μονή
Μεγαλοχώρι-Μετέωρα
Πηγή-ΑΕΤ
Ένωση Δ/Μ-Πυργετός
Σαράγια-Αχιλλέας
Ρεπό: Καλύβια

Δείτε αναλυτικά όλες τις αγωνιστικές στο goaltrikala.gr

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.