Πρωτάθλημα Α” Ερασιτεχνικής – Ήττα για Μετέωρα και Κρύα Βρύση – Ισοπαλία εκτός έδρας για τον Βράχο

20 Φεβρουαρίου, 2016 17:05 Επιμέλεια: / , ,

αποτελεσματα

Εντός έδρας γνώρισε την ήττα η ομάδα της Κρύας Βρύσης από την ομάδα του Ελευθεροχωρίου στο σημερινό παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο της Καλαμπάκας, με τους ανθρώπους της Κρύας Βρύσης να έχουν πολλά παράπονα από τους διαιτητές του αγώνα.

Δεν τα κατάφερε η ομάδα των Μετεώρων στην εκτός έδρας αναμέτρηση με την ομάδα της Φήκης, καθώς παρόλο που προηγήθηκε με 0-1 στο ημίχρονο δεν κατάφερε να διατηρήσει το σκορ με την ομάδα της Φήκης να κάνει την ανατροπή πετυχαίνοντας 3 γκολ στο δεύτερο ημίχρονο.

Ισοπαλία με σκορ 2-2 αναδείχθηκε ο Βράχος Καστρακίου με την ομάδα της Δήμητρας Απόλλων στο σημερινό ματς, με τον Βράχο να είναι η μοναδική ομάδα που πήρε βαθμό από τις τοπικές ομάδες αυτήν την αγωνιστική.