Το πρόγραμμα του Meteora cup 2018

admin
admin
18 Ιουνίου 2018, 12:27

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του Meteora cup 2018:

 

Meteora Cup 2018
NEOI
1os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 10.00 ΝΕΟΙ/1ος-1η ΑΓ. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 18.15 ΝΕΟΙ/1ος/2ος-1η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
22-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 09.00 ΝΕΟΙ/1ος-2η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 09.00 ΝΕΟΙ/1ος/2ος-2η ΑΓ. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
22-Ιουν ΔΙΑΒΑ 18.15 ΝΕΟΙ/1ος-3η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ
22-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 18.15 ΝΕΟΙ/1ος/2ος-3η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
2os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΔΙΑΒΑ 17.00 ΝΕΟΙ/2ος-1η ΑΓ. ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 18.15 ΝΕΟΙ/1ος/2ος-1η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ ΗΡΑΚΛΕIΟ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 11.30 ΝΕΟΙ/2ος-2η ΑΓ. ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 09.00 ΝΕΟΙ/1ος/2ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 17.00 ΝΕΟΙ/2ος-3η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
22-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 18.15 ΝΕΟΙ/1ος/2ος-3η ΑΓ. ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΙΔΕΣ – A GROUP
1os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 17.00 ΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-1η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 17.00 ΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-1η ΑΓ. ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
22-Ιουν ΔΙΑΒΑ 09.00 ΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-2η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ
22-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 18.15 ΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-2η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 09.00 ΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-3η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
23-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 09.00 ΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-3η ΑΓ. ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 19.30 ΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-1η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 11.15 ΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-1η ΑΓ. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
22-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 09.00 ΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-2η ΑΓ. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 10.15 ΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-2η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
22-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 18.15 ΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-3η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
22-Ιουν ΔΙΑΒΑ 19.30 ΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-3η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ – Β GROUP
1os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 18.15 ΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-1η ΑΓ. ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2
21-Ιουν ΔΙΑΒΑ 19.30 ΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-1η ΑΓ. ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
22-Ιουν ΔΙΑΒΑ 10.15 ΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-2η ΑΓ. ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2 ΚΗΦΙΣΙΑ
22-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 17.00 ΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-2η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 09.00 ΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-3η ΑΓ. ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2 ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 10.15 ΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-3η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 ΚΗΦΙΣΙΑ
2os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 19.30 ΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-1η ΑΓ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
21-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 19.30 ΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-1η ΑΓ. ΑΓΙΑΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕIΟ 2
22-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 10.15 ΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-2η ΑΓ. ΑΓΙΑΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
22-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 11.30 ΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-2η ΑΓ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΗΡΑΚΛΕIΟ 2
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 18.15 ΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-3η ΑΓ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕIΟ 2
23-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 10.15 ΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-3η ΑΓ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΓΙΑΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ – Α GROUP
1os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-1η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 18.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-1η ΑΓ. ΑΚΑΔ. COERVER ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
22-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 10.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-2η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
22-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 19.30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. COERVER ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23-Ιουν ΔΙΑΒΑ 09.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-3η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΑΚΑΔ. COERVER
23-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 10.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-3η ΑΓ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-1η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 12.30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-1η ΑΓ. Α.Ε ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
22-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 10.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-2η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α.Ε ΤΡΙΚΑΛΑ
22-Ιουν ΔΙΑΒΑ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
23-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 10.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-3η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 11.30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-3η ΑΓ. Α.Ε ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ – Β GROUP
1os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 19.30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-1η ΑΓ. ΑΚΑΔ. COERVER 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2
21-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 18.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος/2ος-1η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
22-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 09.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. COERVER 2 ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 2
22-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος/2ος-2η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 ΚΗΦΙΣΙΑ
23-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 09.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-3η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2
23-Ιουν ΔΙΑΒΑ 10.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος/2ος-3η ΑΓ. ΑΚΑΔ. COERVER 2 ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
2os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΔΙΑΒΑ 18.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-1η ΑΓ. ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
21-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 18.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος/2ος-1η ΑΓ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 2
22-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-2η ΑΓ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
22-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος/2ος-2η ΑΓ. ΚΗΦΙΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2
22-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 19.30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-3η ΑΓ. ΚΗΦΙΣΙΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
23-Ιουν ΔΙΑΒΑ 10.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος/2ος-3η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΚΑΔ. COERVER 2
JUNIOR
1os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 17.50 JUNIOR/1ος-1η ΑΓ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 20.00 JUNIOR/1ος-1η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 09.00 JUNIOR/1ος-2η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 11.30 JUNIOR/1ος-2η ΑΓ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2
23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 09.00 JUNIOR/1ος-3η ΑΓ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 09.00 JUNIOR/1ος-3η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 17.50 JUNIOR/2ος-1η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 18.55 JUNIOR/2ος-1η ΑΓ. ΑΓΙΑΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 09.00 JUNIOR/2ος-2η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 17.00 JUNIOR/2ος-2η ΑΓ. ΑΓΙΑΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 10.15 JUNIOR/2ος-3η ΑΓ. ΑΓΙΑΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2
23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 11.30 JUNIOR/2ος-3η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
3os ΟΜΙΛΟΣ
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 16.45 JUNIOR/3ος-1η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΚΑΔ. COERVER
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 16.45 JUNIOR/3ος-1η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 10.15 JUNIOR/3ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 18.15 JUNIOR/3ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. COERVER ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ
23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 11.30 JUNIOR/3ος-3η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ
23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 12.35 JUNIOR/3ος-3η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 ΑΚΑΔ. COERVER
PROJUNIOR
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 18.55 PROJUNIOR/1ος-1η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 20.00 PROJUNIOR/1ος-1η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 10.15 PROJUNIOR/1ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 11.30 PROJUNIOR/1ος-2η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 18.15 PROJUNIOR/1ος-3η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 19.30 PROJUNIOR/1ος-3η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 10.15 PROJUNIOR/1ος-4η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 12.35 PROJUNIOR/1ος-4η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2
23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 19.30 PROJUNIOR/1ος-5η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
24-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 10.15 PROJUNIOR/1ος-5η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2
Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .