Πήραν μπρος τα Μετέωρα

Νικόλαος Γκιάτας(Μούρης)
13 Δεκεμβρίου 2014, 17:03

Σε πολύ καλή αγωνιστική κατάσταση βρίσκονται αυτή τη περίοδο οι παίχτες των Μετεώρων και αυτό βγαίνει μέσα στο γήπεδο παίρνοντας συνεχόμενα θετικά αποτελέσματα.

Σήμερα η ομάδα των Μετεώρων έφτασε σε μια ακόμη νίκη αυτή τη φορά εκτός έδρας επί του Αχιλλέα Μπάρας

Οι Καλαμπακιώτες και σήμερα παρουσιάστηκαν σοβαροί και συγκεντρωμένοι στο παιχνίδι και κατάφεραν να φτάσουν στην νίκη με σκορ 3-0.

Η ομάδα της Μπάρας που καιγόταν για τους βαθμούς δεν μπόρεσε να πάρει κάτι θετικό παρόλο που κράτησε στο πρώτο μέρος το μηδέν.

Στην επανάληψη όμως οι Καλάαμπακιώτες ήταν καταιγιστικοί και πέτυχαν πολύ γρήγορα τρία τέρματα δίνοντας τέλος στα όνειρο των γηπεδούχων για κάτι θετικό.