Μετέωρα και Κρύα Βρύση το αυριανό μεγάλο ντέρμπι – Όλα τα παιχνίδια

17 Φεβρουαρίου, 2017 18:59 Επιμέλεια: / , ,

ΜΕΤΕΩΡΑ - ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    1802 – 2017

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Αποστόλων Απόστολοι   – Ελευθ/ρι Βουτσελας Αποστολου   – Γαλατσιανου
Χρυσαυγής Δημητρα   – ΑΟΤ Ρατζας Πρεβεντας  – Πλατσκοβιτς
Σαραγιων Σαραγια  – Φαρκαδόνα Μουστακας Καπερωνης  – Γκογκινουδης
Ρογγιων Ακ Αμπελακιων  – Δημητρα Μαργιωλης Καλογριας  – Μαρκοπουλος
Πορταικος  – Μετεωρα 0-3
Ρεπό : Πύργος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Γριζάνο Παντος Μπαλας   – Κυραντζουλης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Πυργετός Μισσας Αλεξοπουλος  – Μακρης
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Οικουμενιος Λεωνιδας Ανδριοπουλος  – Βουτσελας
Καλαμπακας Μετεωρα  – Κρ Βρύση Κοντινος Νταλουκας   – Τζανης
Πύλης Πορταικός  – Δενδροχωρι Μανασης Κωτουλας  – Σταφυλας
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Καστράκι Κουτσαγιας Τατσινας   – Ζησης
Κηπακιου ΑΕΤ  – Σαραγια Μανουρας Μαρκος   – Παπαγ/λος
Μπαλκούρας Δημητρα   – Φήκη Δουλοπουλος Μανασης  Μ – Πετσας
  Καρυες  – Πρόδρομος 3-0
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Γοργογυριου Γοργογυρι  – Μεγάρχη Μαργιωλης Γκογκινουδης  – Αποστολου
Παλ/ρου Μπελετσι  – Καλλιδενδρη Μουστακας Κατσογιαννος  – Τοτης
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Παλ/ργου Ακ Τρικαλων  – Πετροπορος Μπαιρακταρης Ροτσας    – Μπαλας Ι
Κεραμιδιου Κεραμιδι  – Παλαιοπυργος Παφης Τασιοπουλος  – Θανασουλας

 

Κυριακή    1902 – 2017

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί Σκόρ
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00 13η
Κηπακίου Πύργος   – ΑΟΤ 2011 Μαργιωλης
Πυργετού Πυργετός   – Καλλιδενδρη Ρατζας
Μπαλκούρας Δημητρα α  – Σαραγια Κυραντζουλης
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Δημητρα Β Μαρκοπουλος
Εγ Ακαδημιας Ακαδημια 1  – Νεοχωρι Μουστακας
Ρογγιων Ακ Αμπελακιων-Μετεωρα β Γκογκινουδης
Λογγακίου ΑΟΤ  – Μετεωρα α Πλατσκοβιτς
Ρεπό : Απόστολοι
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00 23η
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Ζάρκο Δουλοπουλος Κωτουλας  – Ζησης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Τζουρτζια Κοντινος Τζανης   – Μακρης
Καλυβίων Καλύβια  – Αρδανι Κουτσαγιας Αλεξόπουλος  – Παπαγ/λος
Ριζαριου Ριζαριο   – Κρήνη Βουτσελας Μανασης Μ  – Παφης
Λόγγου Λογγος 2012  – Αχιλλέας Μανουρας Σταφυλας   – Μαρκος
Παλ/ργου Αστερας  – Πετρωτό Πετσας Μπαιρακταρης  – Πρεβεντας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Γλύνος Λεωνιδας Νταλουκας  – Καλογριας
Καλαμακι-Ακ Αμπελακιων 0-3
Ρεπό : Πύργος
Α1 Ερασιτεχνική 2ος  Ομιλος ΩΡΑ  15:00 23η
Λυγαριας Λυγαρια  – Τυμφαίος Μανουρας Μανασης Κ  – Μισσας
Πιαλείας Πιαλεία  – Θεόπετρα Κουτσαγιας Βουτσελας  – Καλογριας
Φιλύρας Φιλύρα   – Δροσερό Κοντινος Τζανης  – Μπαλας  Χ
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Ασπροβαλτος Πετσας Μπαιρακταρης  – Παπαγ/λος
Παλ/ρου Ροπωτό  – Παλαιομ/ρο Λεωνιδας Κωτουλας  – Μανασης Μ
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Χρυσομηλια Μαρκος Τατσινας  – Αλεξοπουλος
Φήκης Πηγη   – Κεφαλ/σο Παντος Σταφυλας  – Μακρης
Γόμφων Γόμφοι   – Πρίνος Ζησης Κυραντζουλης  – Ζιουτος
Ασπροκλησια-Γοργογυρι 3-0
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00 2η
Φωταδας Φωτάδα   – Ανταλλάξιμα Παφης Αποστολου  – Τασιοπουλος
Μεγάρχης Αν Μεγάρχης  – Λιλη Μουστακας Κατσογιαννος  – Μπαλας Ι
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00 2η
Κεφαλ/σου Ακαδημια 1   – Διαμαντι Ανδριοπουλος Ρατζας  – Μαρκοπουλος
Μεγαλ/ριου Πατουλια  – Πηνειαδα Μαργιωλης Τοτης  – Ροτσας

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.