Με τοπικό ντέρμπι πέφτει αύριο η αυλαία της Α΄Ερασιτεχνικής – Τα παιχνίδια και οι διαιτητές

22 Απριλίου, 2016 17:15 Επιμέλεια: / , ,

DSD_0663_DCE

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    23  – 04   –  2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Σαραγια Γκογκινουδης  
     
JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δημητρα α  – ΑΟΤ  β Ζιουτος  
 
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Πύλης Πορταικος   – Δημητρα Μισσας Σταφυλας   – Βουτσελας
Ριζωματος Παραληθαίοι  – Μετεωρα Μαρκος Μανασης Μ  – Τατσινας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Ελευθεροχωρι Κουτσαγιας Πετσας   – Αλεξοπουλος
Φήκης Φηκη   – ΑΕΤ Μανασης Κ Νταλουκας  – Τζανης
Προδρόμου Πρόδρομος  – Πυργετός Δουλοπουλος Μανωλης   – Τοτης
Καλαμπακας Κρ Βρύσης  – Καστράκι Κοντινος Κωτουλας  – Τσακνης
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Γριζάνο Λεωνιδας Χιωτης   – Καλογριας
Σαραγια   – Γοργογυρι 3-0αα
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Διαλεχτού Διαλεχτό  – Βασιλική Αβρααμ Ποζογλου     – Κουλουρης
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα  – Κηπάκι Μουστακας Πασσης     – Διβανε

       ΚΥΡΙΑΚΗ     24  –  04 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – ΑΟΤ  Α Μπαλας  Χ  
Κρηνιτσας ΑΟΤ 2011  – Αγ Μονη Ροτσας  
Καλαμπακας Μετεωρα  α – Καλλιδενδρη Ρατζας  
 
JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πύργος    – Πηγη Μαρκοπουλος  
Πυλης Πορταικος  – Πυργετός Αποστολου  
Καλαμπακας Μετεωρα  β  – Φαρκαδόνα Κατσογιαννος  
Εγ. Ακαδημιας 1 Καλύβια   – ΑΕΤ Ζιουτος  
   
Α1 Ερασιτεχνική   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Δροσερό Δουλοπουλος Σταφυλας    – Αλεξοπουλος
Φιλύρας Φιλύρα   – Πιαλεία Ανδριοπουλος Ρουσι      – Τοτης
Λυγαριας Λυγαρια   – Ροπωτό Βουτσελας Τασιοπουλος   – Πλατσκοβιτς
Οικουμενιου Οικουμενιος -Ασπροβαλτος Μανασης Νταλουκας – Τσακνης
Παλαιομ/ρου Πηγη    – Γόμφοι Χιωτης Λεωνιδας Σ  – Μουστακας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Χρυσομηλια Κοντινος Τζανης   – Μισσας
Πρίνους Πρίνος   – Αγιοφυλλο Πετσας Μαρκος   – Κυραντζουλης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Βυτουμας Παντος Μπαιρακταρης – Ζησης
Ρεπό : Τυμφαίος
     
Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Γλύνους Γλύνος    – Καρυες Κουτσαγιας Μαρκος    – Πετσας
Ράξας Τζουρτζια  – Πετρωτό Χιωτης Τασιοπουλος  – Πλατσκοβιτς
Κρήνης Κρήνη     – Ριζαριό Μισσας Καλογριας   – Ρουσι
Αρδανίου Αρδάνι   – Αστερας Βουτσελας Γκογκινουδης – Κυραντζουλης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Καλύβια Κοντινος Σταφυλας   – Τσακνης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Χρυσαυγη Παντος Μπαιρακταρης  – Ροτσας
Πυργετου Πύργος   – Αχιλλέας Λεωνιδας Σ Τζανης   – Αλεξοπουλος
Λόγγου Λόγγος 2012  – Ζάρκο Ζησης Μπαλας   – Τοτης
Ρεπό : Ταξιάρχες
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Μεγάρχης Μεγάρχη   – Μπελετσι Αβρααμ Καρατζας   – Διβανε
     
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Φωτεινού Φωτεινό  – Κεφαλ/κος Μουστακας Πασσης   – Σταματουκος
 

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Αρχή Σελίδας

© 2011 - 2015 StagonNews

Powered by NikosPap. Hosted by Fusioned.