Με δύο ντέρμπι το Σάββατο η Α΄Ερασιτεχνική – Όλα τα ματς και οι διαιτητές

admin
admin
23 Οκτωβρίου 2015, 00:15

Διαβάστε αναλυτικά τα παιχνίδια και τους διαιτητές που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο :

ΣΑΒΒΑΤΟ    24 – 10 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Σαραγίων Σαραγια   – Ακ Αμπελακιων Ζησης Μπαλας   – Γκογκινουδης
Φλαμουλιου ΑΟΤ (Α) – Δημητρα Αλεξοπουλος Πρεβεντας – Πλατσκοβιτς
Δενδροχωριου Καλλιδένδρη – Πορταικός Μαρκος Ζιουτος   – Πιτσακος
Πύργου Πύργος   – ΑΟΤ (Β) Τοτης Τσουρελας – Θανασουλας
Μπαλκούρας Δήμητρα ( Β ) – Μετεωρα Ρουσι Τασιοπουλος – Μαρκοπουλος
Ρεπό : Φαρκαδόνα
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:30
Καστρακίου Καστράκι – Δήμητρα Γρατσανης Μανασης   – Σταφυλας
Πυργετού Πυργετός   – Γριζάνο Λεωνιδας Βουτσελας   – Μουστακας
Κηπακίου ΑΕΤ         – Νεοχωρίου Παντος Τατσινας     – Μανωλης
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι   – Κρ Βρύση Μανασης Τσακνης     – Αλεξοπουλος
Γοργογυριου Γοργογυρι – Πρόδρομος Κοντινος Νταλουκας   – Τζανης
Καλαμπακας Μετεωρα   – Φήκη Δουλοπουλος Κωτουλας   – Μακρης
Πύλης Πορταικός – Δενδροχωρι Μισσας Πετσας   – Τσιουλης
Ριζώματος Παραληθαίοι – Σαραγια Χιωτης Μαρκος   – Ζησης

ΚΥΡΙΑΚΗ     25 – 10 – 2015

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα   – Δήμητρα (Α) Μαρκος
Πύργου Πύργος     – Πορταικός Μαρκοπουλος
Φλαμουλίου ΑΟΤ         – ΑΟΤ 2011(γυν) Ρουσι
Εγ. Ακαδημιας Καλύβια   – Νεοχώρι Θανασουλας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Πυργετός Ζιουτος
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων – Φαρκαδόνα Γκογκινουδης
Μπαλκουρας Δήμητρα (Β) – Καλλιδένδρη Τοτης
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Λόγγου Λόγγος   – Γλύνος Βουτσελας Σταφυλας   – Τασιοπουλος
Ζάρκου Ζάρκο     – Αχιλλέας Δουλοπουλος Χιωτης       – Μανασης
Πύργου Πύργος   – Χρυσαυγη Ανδριοπουλος Αλεξοπουλος – Καλογριας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Καλύβια Μανασης Κωτουλας – Μπαιρακταρης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι – Αστέρας Πετσας Μουστακας – Μακρης
Αρδανίου Αρδάνι   – Ταξιάρχες Μισσας Τσακνης   – Σκονδριανος
Κρήνης Κρήνη   – Πετρωτό Λεωνιδας Ροτσας   – Πλατσκοβιτς
Ράξας Τζουρτζια – Καρυες Κοντινος Νταλουκας – Τζανης
Ρεπό : Ριζαριό
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο   – Ασπροκλησια Μανασης Σκονδριανος   – Ρουσι
Βυτουμα Βυτουμας   – Αγιοφυλλο Χιωτης Σταφυλας – Τασιοπουλος
Πρίνους Πρίνος       – Χρυσομηλια Λεωνιδας Ροτσας   – Πρεβεντας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Γόμφοι Μαρκος Μουστακας – Τσιουλης
Πηγης Πηγη         – Ασπροβαλτος Βουτσελας Τοτης   – Καλογριας
Οικουμενιου Οικουμενιος – Τυμφαίος Μπαιρακταρης Αλεξοπουλος – Πλατσκοβιτς
Λυγαριας Λυγαρια   – Πιαλεία Παντος Τζανης   – Τσακνης
Φιλύρας Φιλύρα     – Δροσερό Μισσας Κωτουλας – Μακρης
Ρεπό : Ροπωτό

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Όλες οι ενότητες

© 2011 - 2017 StagonNews, Developed by NikosPap . Designed by ManosKal .Hosted by Fusioned .